Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
Döbbenet, hogy ha egy gyáva 0 motis PB-s jön, szó szerint minden komolyan név összefog ellene szervertől és szövetségtől függetlenül. :D

Érdekes. :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Döbbenet, hogy ha egy gyáva 0 motis PB-s jön, szó szerint minden komolyan név összefog ellene szervertől és szövetségtől függetlenül. :D

Érdekes. :)

Szerintem meg annyira nem, csupán a "komoly" játékosok nemhiába azért "komolyak", mert világ életükben 0 motisok voltak. Nem azt mondom hogy minden 0 motist bannoljanak, de tény, hogy sok játékos miattuk is hagyta abba. Mezei módon kihasználják azt a kiskaput, hogy ez lehetséges, semmi több. De viszont, hogy nem henceg vele a nagy többség az már tény.
 

DeletedUser16742

Vendég
Döbbenet, hogy ha egy gyáva 0 motis PB-s jön, szó szerint minden komolyan név összefog ellene szervertől és szövetségtől függetlenül. :D

Érdekes. :)

Ez csak arra bizonyíték hogy mekkora tömegemberek vagytok...
Egy " komoly név" elkezd osztani és mind követi, no comment.
Amúgy én 1 nagy nevet láttam itt az is mellettem állt ki, -titan-.
 

DeletedUser13096

Vendég
Akinek az agya mellett a játéktere is beszűkült az ne nagyon tömegemberezzen itt. :P
 

DeletedUser

Vendég
Ha itt mindenki tömegember, akkor Nersus te mit keresel közötünk? :D Nem hírdettünk felvételt. :P
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg annyira nem, csupán a "komoly" játékosok nemhiába azért "komolyak", mert világ életükben 0 motisok voltak.

^Ez.

Amúgy Nersus, sry ahoz hogy vegyülhess el kéne érned minimum egy karival 90. szintet... nem fog menni sajnálom (vagy nem?) :/
 

Kel Marston

Active Member
Nem piszkálásért de kis szinten könnyű elszállni a teljesítménytől/nyeréstől.
Láttam már olyat aki kis szinten párbajozott de aztán annyira elszállt a párbajszintje, hogy már a nagyok is támadták aztán meg nyafogott, hogy ő mindig kikap és csak nagyok támadják. Ha nem vigyázol veled is megtörténhet.
Amúgy nem tudom miben járkálsz de Cullen szett ellen már kb nagy szinten semmi esély nincs (tapasztalat).Meg lehet nézni a statom lent és nem most kezdtem párbajozni.
 

DeletedUser

Vendég
Viccet félretéve amúgy, annyiban egyetértek Titánékkal, hogy ha a legtöbb ima rekord, vagy a legtöbb fizetség munkából - amit mellesleg én tartok - akkor ez is eredmény. Lássuk be, ehhez akkor is több idő, rengeteg energia és példátlan kitartás kell.

Az meg már megint más kérdés, amit Csirke mondott, hogy sok emberrel megutáltatta a játékot a 0 moti. Lehet, hogy mindenki tudja magát K.O-zni melóval, de nyilván a játékukat megkeseríti a kezdőknek.

Nem kell dicsérni, nem kell szeretni, szerintem is gusztustalan amit csinál, de sok energia van benne, és rekordnak mindenképp rekord. És még nem is tálalta ezt annyira bicskanyitogatóan mint a hozzá hasonlóak, amíg nem kezdték el őt szapulni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Erre csak annyit tudok mondani, hogy remélem hogy most nem csak pár órára sértődtél meg és léptél ki Eldóna szöviből. :)

Nem :)
Amúgy Ócskavas még mondott olyant, hogy semmit nem tudok a harcról. Tévedsz.
4 éve vagyok a játékban. Akkor miért mondod azt, hogy semmit nem tudok a harcokról?
Sok játékostól szereztem tapasztalatot. És sokat én találtam ki. (ja te nem jársz manőverekre, az meg a te hibád)
Lehet, hogy tudsz irányítani, de ahhoz, hogy elérj egy bizonyos 6 éves tapasztalatot, az még várhat magára. (nem azt mondom, hogy nem kéne tanulnom. De sok harcon voltam már. és a régebbiek jobbak voltak.)
Így a szememben most a kis p*cs szintre jutottál...
 

DeletedUser

Vendég
Nézi, nézi, de csak viszketett a tenyere. :D

[SPOIL]Errefelé nálam egyfajta mondás tartja:

Ha te csinálsz valamit, az már bűn, ha én csinálok valamit, akkor nincs semmi gond.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Nem :)
Amúgy Ócskavas még mondott olyant, hogy semmit nem tudok a harcról. Tévedsz.
4 éve vagyok a játékban. Akkor miért mondod azt, hogy semmit nem tudok a harcokról?
Sok játékostól szereztem tapasztalatot. És sokat én találtam ki. (ja te nem jársz manőverekre, az meg a te hibád)
Lehet, hogy tudsz irányítani, de ahhoz, hogy elérj egy bizonyos 6 éves tapasztalatot, az még várhat magára.
Így a szememben most a kis p*cs szintre jutottál...

Az a baj, hogy Te sosem álltál azon a szinten sem az én, sem a többiek szemében, hogy vitázzanak veled. A szövi fele miattad és egy hozzád hasonló csávó miatt offolta a chat-et. A folyamatos marhaság, "showmanezés" eredménye az lett, hogy már csak a hozzád hasonlóak használják kis túlzással a chat-et.

Az meg, hogy tankprogramból átpontoztál majd egyáltalán nem jársz el harcra, inkább marháskodsz a kariddal, megint más téma. De hogy ezalatt még te szidd azokat az erődharcokat, amiket mások kemény munkával szerveznek, nekem kicsit sok. Az meg, hogy a fél szövi azon röhögött, hogy bemásoltam WF-ről a Te csata teljesítményedet, hogy Te mivel alkotsz véleményt, megint nem az én hibám.

Na, de lássuk a 4 éves tapasztalatodat:

Elmúlt 2 hónapban összesen ÖT DARAB csatán voltál.

Első csata: 3590 sebzés
Második csata: 0 sebzés
Harmadik csata: 0 sebzés
Negyedik csata: 234 sebzés
Ötödik csata: 897 sebzés

Gratulálok barátom, szóval ha jól értem, Te úgy alkotsz véleményt a csatákról hogy el se mész, ha elmész, beoffolsz. (vagy poénból megöleted magadat mint az egyiknél az öt közül)

Semmi probléma nincs azzal, hogy ha a Te imidzsedhez hozzátartozik, hogy hülye vagy. Hisz a szövibe senki se vesz komolyan. De legalább nem rombolnál morálisan azt, amiben sokaknak komoly munkája van. Egy nagyon egyszerű ember vagy, ezzel semmi probléma nincsen, de jó lenne, ha nem lennél az átlagosnál is ostobább, mert azt már sem én, sem a többiek nem tudjuk elviselni. Végezetül meg, nagyon jót nevettünk ezen, hogy én mi vagyok a Te szemedbe... De tényleg, már önmagába, hogy Juan véleményt alkot valakiről... Egyszerűen vicces. :)
 

DeletedUser

Vendég
:D :D :D

Nekem is vannak dolgaim, nem az egész napot a gép előtt b*szom.
Na akkor mutassad azokat a beszólásokat. De akkor itt nyilvánosan.
Az se baj, ha az egész fórum rajtam röhög. Csak téged a fél világ utál.
És az utolsó mondatot nem direkt írtam. Hanem megkérdeztem másokat.
 

DeletedUser

Vendég
:D :D :D

Nekem is vannak dolgaim, nem az egész napot a gép előtt b*szom.
Na akkor mutassad azokat a beszólásokat. De akkor itt nyilvánosan.
Az se baj, ha az egész fórum rajtam röhög. Csak téged a fél világ utál.
És az utolsó mondatot nem direkt írtam. Hanem megkérdeztem másokat.

Persze hogy a fél világ utál... De nézd meg az eredményét. :) Nem rossz, ugye? ;)

Figyi, én tényleg nem akarok veled vitatkozni, mert nem vagyunk semmilyen téren sem egy... hogy is fogalmazzak... egy síkon. :) Az meg hogy a hozzád hasonlóak mit gondolnak rólam, nem izgat. Mert az, hogy Eldón olyan a csapatunk amilyen, többek között annak köszönhető hogy én irányításban erődharcon, a szövivezetők pedig a szövi életében nem nagyon tolerálják a hülyéket. De mondom, hagyjuk ezt Juan, pontozz kerire, párbajra vagy akármire, gyűjtsd a szürke kopott cipőket vagy miket mint régebben, nem érdekel. Eddig se érdekelt. CSak mások munkájába ne beszélj hülyeségeket. :)
 
Fent