Dumaláda - Off Topic

DeletedUser13096

Vendég
Ha már ennyire tetszik ez a mondat: aki egy kicsit is ért a párbajhoz az nem 57-es szinten pontoz rá.

Ne a floridai első helyezettet vedd figyelembe, nézz be v1-re. Ott évek munkáját látod a játékosoknál.

Amúgy nem igazán értem mire jó ez a 0 motis párbajozás, mert tp-re nem, az biztos.
 

DeletedUser16742

Vendég
Ha már ennyire tetszik ez a mondat: aki egy kicsit is ért a párbajhoz az nem 57-es szinten pontoz rá.

Ne a floridai első helyezettet vedd figyelembe, nézz be v1-re. Ott évek munkáját látod a játékosoknál.

Amúgy nem igazán értem mire jó ez a 0 motis párbajozás, mert tp-re nem, az biztos.
Megragadtad a lényeget. tpre nem, a tp-t lesza*om. Olvasd vissza amiket írtam, nem szeretem magamat ismételni, szerinted az a párbaj? ugyan már...
V1? az mi az hol van? Én Floridán tolom nekem ne gyere v1 el :D
A rekord az rekord, lehet utánam csinálni.
 

DeletedUser16742

Vendég
Amúgy egy igazi párbajos az lvl 1 től párbajozik, a párbajnak él, azzal kel azzal fexik, semmi küldi, semmi munka...ez a párbaj nem az ha arra áll fel hogy kiért mennyi tp-t kapsz...
Jakovlev
neked csak azt kívánom hogy minnél magasabb legyen a pb szinted és az építésre pontozott nagy játékosok csapjanak 2 naponta ko-ba.. na barátom az a PÁRBAJ...gratulálok a lelki gazdagságodhoz...
Lehet utánam csinálni. amúgy meg:


"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?"

Tywin Lannister, Trónok Harca

Részemről a vita lezárva....jó játékot nektek!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
0 moti,mert ha nö a párbajszint elvernek mint a sz....t. Úgyan úgy nem akarsz kikapni mint az aki melózik és félti az energiát amit elbukik egy ilyen höstöl.
 

DeletedUser10995

Vendég
Ha már ennyire tetszik ez a mondat: aki egy kicsit is ért a párbajhoz az nem 57-es szinten pontoz rá.

Ne a floridai első helyezettet vedd figyelembe, nézz be v1-re. Ott évek munkáját látod a játékosoknál.

Amúgy nem igazán értem mire jó ez a 0 motis párbajozás, mert tp-re nem, az biztos.

2 dologra jó: Elvegye azok kedvét a játéktól akiket egyáltalán nem érdekel a párbaj.
Elmondhassa, hogy milyen ****a gyerek vagyok már 3681 párbajt nyertem :) és csak 2 KO -m volt.
Elképzelhetőnek tartom, hogy van rá külön pólója is az aktuális eredménnyel, azzal áll ki a házuk kapujába, mert messzebb nem mer menni nehogy megverjék :D.
Úgy hülyeség ez a párbaj rendszer ahogy van. A motiváció az kell, mert rosszabbul harcol(?), de a párbaj TP -t nem kellene befolyásolnia, csak a normál TP -t. Mindjárt nem volna tere az ilyen "játékosoknak", mert ahogy ő is tudja elszállna a PB szintje.

Amúgy meg munkakijelölés után azért öltözik mindenki ilyen-olyan párbajos cuccba, hogy legyen esélye egyáltalán, de a pontozásának köze nincs a párbajhoz ettől.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16742

Vendég
0 moti,mert ha nö a párbajszint elvernek mint a sz....t. Úgyan úgy nem akarsz kikapni mint az aki melózik és félti az energiát amit elbukik egy ilyen höstöl.
Kiskomám engem nem olyan könnyű elverni... gyere regelj floridára, felruházlak, adok pénzt és bevárlak... keserű lesz a szőlő annyit mondhatok.
 

DeletedUser16742

Vendég
2 dologra jó: Elvegye azok kedvét a játéktól akiket egyáltalán nem érdekel a párbaj.
Elmondhassa, hogy milyen ****a gyerek vagyok már 3681 párbajt nyertem :) és csak 2 KO -m volt.
Elképzelhetőnek tartom, hogy van rá külön pólója is az aktuális eredménnyel, azzal áll ki a házuk kapujába, mert messzebb nem mer menni nehogy megverjék :D.
Úgy hülyeség ez a párbaj rendszer ahogy van. A motiváció az kell, mert rosszabbul harcol(?), de a párbaj TP -t nem kellene befolyásolnia, csak a normál TP -t. Mindjárt nem volna tere az ilyen "játékosoknak", mert ahogy ő is tudja elszállna a PB szintje.

Amúgy meg munkakijelölés után azért öltözik mindenki ilyen-olyan párbajos cuccba, hogy legyen esélye egyáltalán, de a pontozásának köze nincs a párbajhoz ettől.


végre valaki érti miről beszélek ( pólóm nincs, sapkám viszont 2 is...)
a jelenlegi párbaj rendszer 1 vicc, nem kellene a pb szint és kész na akkor értelmetlen lenne a vita mert én vagyok a jelen szintemen a legjobb és az adott szintemen mindig is én leszek a legjobb... a számok nem hazudnak :shootout:
és ne gyertek ezzel a baromsággal hogy 57 en nincsenek párbajosok. én mi vagyok? És még sorolhatnám a neveket bőven bőven kb 20 nevet tudnék felsorolni, akinek meg nem tetszik a párbaj kis szinten az menjen hello kittyzni vagy vegyen 1 tetrist.
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Kiskomám engem nem olyan könnyű elverni... gyere regelj floridára, felruházlak, adok pénzt és bevárlak... keserű lesz a szőlő annyit mondhatok.

:laugh::laugh::laugh:
Erre nem tudok mit mondani. Majd megyek,Cullen szettet szeretnék ütös fegyóval. Névsort át szoktad nézni?
 

DeletedUser16742

Vendég
:laugh::laugh::laugh:
Erre nem tudok mit mondani. Majd megyek,Cullen szettet szeretnék ütös fegyóval. Névsort át szoktad nézni?

minek nézném? a lényeg a profilomon meg a statjaimnál van :) regelj és megbeszélünk mindent, de ha nem versz el akkor belépsz a városunkba és 0ás motival minimum napi 20 párbajt tolsz minden nap.. :D
 

DeletedUser

Vendég
e45.png


Jó, Jako megmondta a tutit végülis... Röhej hogy teljesítménynek tartod amit csinálsz, az meg a párbajosok megcsúfolása hogy szerinted iylen egy igazi párbajos.

És tudod van egy szűrő arra hogy csak párbajosokkal párbajozz. Párbajtp-nek hívják, ha elég sokat szerzel csak az tud kihívni aki szintén bizonyított már sok-sok másik karakter legyőzésével.
 

DeletedUser10023

Vendég
Kedves Nersus, Te olyan nagy párbajosnak tartod magad és azt mondod ,hogy van alacsony szinten is párbaj csak épp ott van a bibi ,hogy Floridáról beszélünk ami nem rég indult, ahol rengeteg a kezdő játékos és te őket nevezed párbajosoknak. Hatalmasnagy képességeid ellenére nem tudod ,hogy egy párbajost nem a ruhái alapján kell megitélni, egy munkás pont úgy lehet frank vagy doc szettben mint egy erődharcos de attól még NEM párbajos. Te bemeséled saját magadnak ,hogy ezek az emberek "párbajosok" és el vagy szállva magadtól.

A forma1-es példánál jobbat mondok: vegyük az ökölvívást ahol ugye Mike Tyson-t mindenki ismeri legalább hallásból(+hangover :) ). Te vagy Mike és az ellenfeleid megegyeznek Kiszel Tündével vagy jobb esetben Biberrel. Te ezt hívod győzelemnek meg fairplay-nek stb. stb.
Igen, egy 110-es játékos simán leverhet téged de egy kis ésszel te is nyerhetsz ellene és ezt hívják "győzelemnek" mert ebben van a kihívás.

És ez a homók harcából kivett idézet meg a legszánalmasabb. Mindig az a leggyengébb aki erősnek mutatja magát.
 

DeletedUser16742

Vendég
Kedves Nersus, Te olyan nagy párbajosnak tartod magad és azt mondod ,hogy van alacsony szinten is párbaj csak épp ott van a bibi ,hogy Floridáról beszélünk ami nem rég indult, ahol rengeteg a kezdő játékos és te őket nevezed párbajosoknak. Hatalmasnagy képességeid ellenére nem tudod ,hogy egy párbajost nem a ruhái alapján kell megitélni, egy munkás pont úgy lehet frank vagy doc szettben mint egy erődharcos de attól még NEM párbajos. Te bemeséled saját magadnak ,hogy ezek az emberek "párbajosok" és el vagy szállva magadtól.

A forma1-es példánál jobbat mondok: vegyük az ökölvívást ahol ugye Mike Tyson-t mindenki ismeri legalább hallásból(+hangover :) ). Te vagy Mike és az ellenfeleid megegyeznek Kiszel Tündével vagy jobb esetben Biberrel. Te ezt hívod győzelemnek meg fairplay-nek stb. stb.
Igen, egy 110-es játékos simán leverhet téged de egy kis ésszel te is nyerhetsz ellene és ezt hívják "győzelemnek" mert ebben van a kihívás.
És ez a homók harcából kivett idézet meg a legszánalmasabb. Mindig az a leggyengébb aki erősnek mutatja magát.

Jó jó ok, nem kell a hiszti kislányok, komolyan mint a ...
Nersus bácsinak sok a győzelme és én irigy vagyok rá mert 1 szánalmas kis senki játékos vagyok csak, aki semmit nem tud letenni az asztalra így fikázom azt aki tud valamit és aki jó valamiben...
Szánalmasak vagytok.
1000 szer leírtam már hogy az nem párbaj ha valaki elpicsáz mert 40 szinttel nagyobb csak azért mert a párbajszintem elugrott.
"Igen, egy 110-es játékos simán leverhet téged de egy kis ésszel te is nyerhetsz ellene és ezt hívják "győzelemnek" " a leg nagyobb ökörség amit hallottam mostanság, én mint 57es játékos valakit aki 110es hogy a hétfájdalmas életben verek el? Látod barátom neked lövésed sincs mi az a párbaj.
megmondjam a tutit?
Kur*ára irigykedtek mert nekem megy, én kis szinten alázom a szervert és ti? kis szinten Henry-vel puiáltatok a kocsmában meg lovakat patkoltatok, cipőt pucoltatok... szánalmasak vagytok. ti nem mertetek párbajozni kis szinten mert gyávák vagytok és nem mertek kiállni és azt mondani, hogy igen itt vagyok le lehet verni, lehet próbálkozni, na de sehol senki... mert szánalmasan gyengék vagytok...
Arcoljatok csak, hatalmas élvezet tp-ért párbajozni aztán rettegni hogy nehogy megtaláljon valaki aki 30000 el nagyobb mint én de a párbajszintje akkora mint nekem ökörállatnak aki hagyta elugrani a pb szintet és most pontozás nélkül lóhereszedésre specializálódva kettéfejel csukott szemmel... hűűű mekkora párbaj...
undorító amit műveltek, ha valaki jó akkor fikázzuk mert ez a tipikus magyar mentalitás, dögöljön meg a szomszéd tehene... gratulálok mindenkinek.
na de tudjátok mit?
nem a ti nevetek lesz ott a legjobbak között hanem az ENYÉM,
nem ti osztottátok ki a legtöbb ko-t a magyar szervereken hanem ÉN
nem titeket fikáz mindenki hanem ENGEM, és ez nektek mezei egyszerű kis pléjereknek fáj.
Mert csak 1 ember van aki ezt letette az asztalra... ha olyan könnyű lenne és olyan mezeien alpári mint ahogy be akarjátok állítani akkor tucatjával lennénk itt akik egymást túl licitálva nyomatjuk be a sok ko-t... na de itt most ÉN dominálok.
Ki lett közületek a saját szerverén elsőként a halál angyala?
Ki lett elsőként barbár?
megsúgom, ÉN.
Innentől kezdve ti szánalmas kis tömegjátékosok csak mögöttem kulloghattok, nem tetszik? Ez van barikáim, a farkas az nem törődik azzal hogy ki mit gondol, a farkas az vadászik, állítsatok le, nem fog menni. és titeket ez idegesít, de engem ez nem érdekel, mert tudom hogy jobb vagyok.
Puszi a kis butus, naív igazi párbajos, tehát semmirekellő kis alighogy nyerek valamit és erre vágok fel fejetekre.
aki méltó arra hogy kritizáljon az ennél mutasson többet:
3686/35
Senki?
Érdekes... pedig ez nem párbaj tudás, tehát 100ával kellene itt legyenek olyanok akik hasonló stattal rendelkeznek...
Innentől kezdve meg barikáim, amit írtok abból én csak annyit látok hogy,
Beee-beeee-beeeeeeee

mert tudjátok, farkasok meg birkák.

Szép és irigységben szegény, ko-ban gazdag játékot mindenkinek!
( menjetek szépen kapálni, apa jön és zsebretesz mindenkit)

Nersus voltam a magyar szerverek legtöbb KO-t kiosztó játékosa.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10023

Vendég
:D :D :D :D
epic

Nem azt akarom ,hogy ne kerüljön be az eredményed, mert megdolgoztál érte. Igen, szép eredmény csak nincs mögötte teljesítmény de ezt te úgy állítod be mintha megváltottad volna a világot.
 

DeletedUser16742

Vendég
:D :D :D :D
epic

Nem azt akarom ,hogy ne kerüljön be az eredményed, mert megdolgoztál érte. Igen, szép eredmény csak nincs mögötte teljesítmény de ezt te úgy állítod be mintha megváltottad volna a világot.

Szép eredmény de nincs mögötte teljesítmény? apa nem tudom hány éves vagy de visszazavarnálak az iskolapadba, értő olvasás....
Magadnak is ellent mondasz...
na de hogy te is megértsd amit írok, a te nyelveden: beee-beeee-bee.
 

DeletedUser10023

Vendég
Akárhogyis, egyszerű megfogalmazásban amit a "farkasok" is értenek: Jakovlev-nek igaza van.

(mibe ,hogy ezt sem érti? :D :D)
 

DeletedUser16742

Vendég
Akárhogyis, egyszerű megfogalmazásban amit a "farkasok" is értenek: Jakovlev-nek igaza van.

(mibe ,hogy ezt sem érti? :D :D)

Beeee-beeeee-beeeeee ( mibe, hogy ezt se érted? :D :D )

annyira szánalmasak és kicsinyesek, és amatőrök, és... (na de kopik a billentyűzetem, nem folytatom...) vagytok.
 
Fent