Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
Legtöbb megnyert párbaj= 0 motis tank/munkásverő hősök 150-200 közötti párbajszinttel.
 

DeletedUser10023

Vendég
Ez mind szép és jó, megérdemled ,hogy beírják a neved.Csak azt sajnálom ,hogy nem egy párbajhős neve lesz ott.... ennyi párbajjal csak +11 szintet összeszedni a normál szintedhez képest.. szereted verni a fejlődő semmire sem pontozó játékosokat mi? Tudod te ,hogy miért nem hagyod felvinni a párbajszinted.
Aki fél a magasságtól ne másszon hegyet.
 

DeletedUser16101

Vendég
Lehet itt köpködni,hogy 0 motis vagy nem,de azt megnézem,hogy itt bármelyikőtök mikor hozz össze 3600 nyert párbajt.

A legtöbb párbajból szerzett Tp-nek szerintem addig nincs értelme amíg a fejlesztők nem fogják fel,hogy V1 kivétel semelyik világon nem lehet normálisan tp-ért párbajozni.
 

kopoltyu

Active Member
Lehet itt köpködni,hogy 0 motis vagy nem,de azt megnézem,hogy itt bármelyikőtök mikor hozz össze 3600 nyert párbajt.

A legtöbb párbajból szerzett Tp-nek szerintem addig nincs értelme amíg a fejlesztők nem fogják fel,hogy V1 kivétel semelyik világon nem lehet normálisan tp-ért párbajozni.

dehogy köpködök :) és kívánni is csak jókat tudok neki, mondjuk egy hasonló 0 motis párbajost aki direkt rá van pontozva és 2 naponta agyonüti :P
 
Utoljára szerkesztve:

NeverendingRoad

Well-Known Member
Lehet itt köpködni,hogy 0 motis vagy nem,de azt megnézem,hogy itt bármelyikőtök mikor hozz össze 3600 nyert párbajt.

A legtöbb párbajból szerzett Tp-nek szerintem addig nincs értelme amíg a fejlesztők nem fogják fel,hogy V1 kivétel semelyik világon nem lehet normálisan tp-ért párbajozni.

Egy friss világon csak arról szól ez, hogy egész nap nyomogasd a két pisztolyos gombot... Itt nem a toppárbajról van szó, ahhoz már más is kell, mint egy doc szett harmonicával (most tudod kiről beszélek :D )
 

DeletedUser16742

Vendég
Hűha úgy látom kivertem a biztit.
Az egy dolog hogy véleményetek van a dolgokról de hogy folyton csak azt hallom hogy így munkásverő meg úgy munkásverő...
Esz a sárga irigység mindenkit ugye?
Jogos, Floridában mindenki aki a szintemen mocorog munkás, nincs kivétel, mindenki az.
Ha ne adj isten lenne valaki aki olyan elvetemült hogy párbajhőst, uram bocsá katonát kezd, az is full építésre fog pontozni és csak villáskulcs lesz nála.

(Mondhatnám hogy nem érdekel ki a munkás, ki nem, aki 20 perces körzeten belül van az kapja a kis pisztolyos ikont. De nem hinnétek el illetve magyarázkodjon a hóhér.)
Nem a levegőbe beszélek, mai friss példa ( pedig a kolléga tisztes párbajos iparos)

http://prntscr.com/3ud1xa

Nem is értem hogy csúszott be, kínosan ügyelek hogy csak munkást üssek...

Istentelen jó vagyok(és szerény) hát tehetek én róla?? :)


Válaszoljatok már arra a kérdésre hogy minek hagynám a motit felmenni a pb szintet felugrani?
Jó az nekem hogy a pb szintem 40el magasabb és 4 rét hajtogat valami tápos 110es tag?? Hát ki az a hülye aki ezt akarja magának? :D
Fejlődök szép nyugisan és közben párbajozgatok akit zavar nosza rajta ott vagyok lehet emberkedni nem csak fórumon trollkodni.
170.000 van a fejemen de volt már 260.000 is( esetleg legtöbb rád kitűzött vérdíj kategória?)

Na mind1 aki felém jár hívjon ki, ha meg túl magas a szintje akkor készüljön fel, mert jövök.

ko ban gazdag szép napot mindenkinek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Véleményem szerint az a top párbajos (és az kerüljön be a rekordok közé) aki igenis azokat az embereket veri akik szintén párbajra vannak pontozva. Vagy legalább nagyrészt. Anno én is átpontoztam párbajra 115. szinten 123-as pb-szinttel és mentem 60-2 w/l-es sorozatot úgy hogy lövésem nem volt a párbajozáshoz még csak kaptam egy jó pontozást, volt felszerelésem és mivel soha nem párbajoztam még, mindneki akit kihívtam 80-90 szint korül mozgott vagy munkás volt, esetleg tank. Namármost ha én ezt akkor folytatom úgy hogy leküldöm a motit nullára és verem tovább ugyanezeket az embereket nem látom okát annak hogy valaha is drasztikusan változzon a győzelmi arányom. Jó párbajos leszek ettől? Frászkarikát, csak kihasználok egy kiskaput a rendszerben. Jó párbajos akkor leszek ha szépen felkerülök az elitbe ahol már aki éppen üthető az párbajra is van pontozva (vagy ko-ba rakja magát kétnaponta) és az ott levő emberekkel ütik egymást folyamatosan finomítva a pontozást, öltözéket stb.
 

DeletedUser16742

Vendég
Véleményem szerint az a top párbajos (és az kerüljön be a rekordok közé) aki igenis azokat az embereket veri akik szintén párbajra vannak pontozva. Vagy legalább nagyrészt. Anno én is átpontoztam párbajra 115. szinten 123-as pb-szinttel és mentem 60-2 w/l-es sorozatot úgy hogy lövésem nem volt a párbajozáshoz még csak kaptam egy jó pontozást, volt felszerelésem és mivel soha nem párbajoztam még, mindneki akit kihívtam 80-90 szint korül mozgott vagy munkás volt, esetleg tank. Namármost ha én ezt akkor folytatom úgy hogy leküldöm a motit nullára és verem tovább ugyanezeket az embereket nem látom okát annak hogy valaha is drasztikusan változzon a győzelmi arányom. Jó párbajos leszek ettől? Frászkarikát, csak kihasználok egy kiskaput a rendszerben. Jó párbajos akkor leszek ha szépen felkerülök az elitbe ahol már aki éppen üthető az párbajra is van pontozva (vagy ko-ba rakja magát kétnaponta) és az ott levő emberekkel ütik egymást folyamatosan finomítva a pontozást, öltözéket stb.

Ezen a poston sokat nevettem..
Sose mondtam hogy top párbajos lennék de ez nem is számít nekem van a legtöbb ko-m tehát bekerülök.
Másik vicces dolog az a bizonyos kijelentés miszerint a párbajos csak a párbajosokat üssenek...
Szép gondolat, a formula1 ben is akkor elég lenne ha a dobogós 3 helyezett versenyezne egymással a többi teljesen felesleges oda. Az élet ìgy működik, mindenki toleráns és figyelmes az emberek jótékonykodnak az erős védi a gyengét a farkas csak farkast a tigris csak tigrist eszik és minden ember vega mert hát ne bántsuk már a csóri malacokat meg csirkéket mert szegények nem tudnak védekezni... szép gondolat kedves Jonas a végletekig naív de szép...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16101

Vendég
:D :D
Olyan vicces ez. Nem tudom ki mennyire nézi amúgy,de a korábbi rekorder egy Colorados emberke,én emlékszem arra amikor ő ott párbajozott,nyilván nem ugyan ezt csinálta. :)
Akkor amikor ő beírta rekordot miért nem ment a piszkálódás? :P

Rekordnak rekord az,hogy fairplay azt mindenki döntse el maga.
 

DeletedUser

Vendég
Ezen a poston sokat nevettem..
Sose mondtam hogy top párbajos lennék de ez nem is számít nekem van a legtöbb ko-m tehát bekerülök.
Másik vicces dolog az a bizonyos kijelentés miszerint a párbajos csak a párbajosokat üssenek...
Szép gondolat, a formula1 ben is akkor elég lenne ha a dobogós 3 helyezett versenyezne egymással a többi teljesen felesleges oda. Az élet ìgy működik, mindenki toleráns és figyelmes az emberek jótékonykodnak az erős védi a gyengét a farkas csak farkast a tigris csak tigrist eszik és minden ember vega mert hát ne bántsuk már a csóri malacokat meg csirkéket mert szegények nem tudnak védekezni... szép gondolat kedves Jonas a végletekig naív de szép...

F1-ben a teljesítményt díjazzák. Soha nem fogsz hallani a reflexszegény kis Tóth Tiborkáról aki autóversenyző akart lenni de se jó csapatot nem állított maga mögé se jó versenyző nem volt.

Félreértetted a kommentemet. Én a rekordod (ami egy rekord mert jelenleg nem jelentkezett senki aki több ko-t vagy győzelmet vagy akármit csinált volna) mögött levő teljesítményt kérdőjeleztem meg. Ugyanennyi erővel csinálhatnánk versenyt abból is hogy kinek van több paradicsom a táskájában, ahhoz hogy ezt megnyerd be kell tenned egy automatizálás prémet meg egy több energiát és 9 óránként benyomni a melókat... de miért is érdem hogy valaki ezt meg tudta csinálni? Miért kéne ezt felírni olyan rekordok közé amikhez esetleg érteni is kellett a játékhoz? Na a te rekordod ugyanilyen.
 

DeletedUser16742

Vendég
"F1-ben a teljesítményt díjazzák. Soha nem fogsz hallani a reflexszegény kis Tóth Tiborkáról aki autóversenyző akart lenni de se jó csapatot nem állított maga mögé se jó versenyző nem volt. "
Maradjunk a példádnál, kikről szól az f1? 4-5 jelentősebb névnél többet nem tudnál felsorolni ők harcolnak a bajnoki címért és a többi? Hamilton vagy Vettel nem előzi meg, körözi le Chilton-t vagy Kobajasi-t ha gyorsabb meg jobb pilóta, a kocsi is jobb alatta?
A te felfogásod szerint a versenyen rájukdudálnának hogy hé bocsika nem bántaná a kis lelkedet ha rádvernék 20mp-t?? Vagy nem is előzik meg őket mert hiszen szegénykéim gyengébbek, se a csapat se a kocsi nem olyan jó mint az övék...elég defektes felfogás ez :D

Te ha valakinek nekimész előtte tg-t írsz neki hogy " bocsika kihívnálak párbajra de légyszi mond már meg hogy párbajos vagy-e?"
Vagy honnan kéne tudnom hogy ki mire pontoz?
Csóri kalandor bellével a kezében biztos kerítést épít nem?
10 perces körzetben:
http://prntscr.com/3uptxw
http://prntscr.com/3upu3c
http://prntscr.com/3upw42
http://prntscr.com/3upunh
http://prntscr.com/3upust
http://prntscr.com/3upust
http://prntscr.com/3upved
Gondolom mind munkára van pontozva...

Ez a vita nem vezet sehova, ha szerin(tetek)ted én csak munkásokat ütök akkor el kellene gondolkozni a dolog abszurditásán... Lehet tőlem hallod először de kis szinten is van párbaj, sokan mászkálnak full doc- ban meg egyebekben...
Komolyan ennyire fáj hogy a te neved nem lesz kint? :)
Csináld utánam, de komolyan aki "munkásverő"zik meg trollkodik hogy én így meg úgy nem vagyok párbajos az kérem próbálja ki
3681/35 (2x voltam ko ban)
gyerünk, lehet próbálkozni, ha én nem is vagyok párbajos akkor ez semmi, hozzátok össze ti is...Hiszen Floridában csak munkások vannak... tudjátok :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Most direkt nem veszed tudomásul hogy miről van szó vagy csak túl makacs vagy hogy bevalld? :D

Elmagyarázom. Ha nullán tartod a motit, nem megy feljebb a párbajszinted. A többi embernek akik párbajoznak felmegy. MI következik ebből? Aki párbajos pontozáson van nem fog tudni téged megtámadni (te sem tudod őt), akikkel prábajozol azok soha életükben nem párbajoztak vagy kicsi szintűek.

Összefoglalva: A párbajból szerzett tp adja meg hogy mennyire vagy jó párbajos nem a nyert párbajok száma, mert előbbihez olyanokat kell megverni akik tényleg párbajosok. Utóbbihoz kitartás kell, tudás nem
 

DeletedUser16742

Vendég
Értem már, de hülyeség :)
más is lent tarthatná a motit nem? nem nehéz, csak napi szinten kell párbajozni hiszen az a párbajos dolga... tök életszerű hogy 100as a motim, leverek valakit aztán 1 napig hotel hogy ugorjon fel megint 100ra...
Kérdeztem már de akkor ismét: miért jó az nekem hogy a pb szint megugrik és elvernek olyan emberek is akiknek a cuccaik fényévekkel jobbak, illetve a pontjuk amit szétoszthatnak az enyéim többszöröse?
Ha másnak ez jó lelke rajta az én eszem nem ment el.
szerinted sok tp= jó párbajos, szerintem sok párbaj= jó párbajos.
Hidd el itt is akad akit nem tudok elverni csak ha ő hív ki, nem is egy, (0 motival tolják) akkor meg miről beszélünk?
 

DeletedUser16742

Vendég
Tudod mit?
Nem vagyok párbajos. egy 0 motis gerinctelen mocsok vagyok aki mindenkit elver aki szembe jön...
Ha az a párbajos aki 100as szintű és kőgazdag valami atom jó szetthez és akit lépten nyomon elkalapálnak de közben jó sok tp-t szerez... hát akkor ilyen én nem akarok lenni.
floridán a top1 párbajos:
470/107
81 es 160as pb szint mellé...
az ilyen ki se mer jönni a hotelből mert 1 Titán féllábon ugrálva csukott szemmel úgy elveri hogy 2 rét görnyedve zokog majd a zuhany alatt órákig..(mert erre jó a megugrott pb szint semmi másra) de ő a nagy párbajos... kösz de én maradok a
3681/35 nél na de aki engem lever az tényleg jó nem csak azért győz mert 3x akkora mint én hanem mert tud...
 

DeletedUser13096

Vendég
Igen, baromi sok párbajos lehet 57-es szinten. Nagyon jól néz ki hogy 3681/35, de aki kicsit is ért a játékhoz és a párbajhoz az látja hogy ez nem teljesítmény, mert mellé meg van 3k tp-d. A rekord neve lehetne

"Ki tud a legtöbb ideig 0% mitoval párbajozni?".
 

DeletedUser16101

Vendég
Q9MIiu6.png


:) Összegfoglalata a kolléga :P
 

DeletedUser16742

Vendég
Igen, baromi sok párbajos lehet 57-es szinten. Nagyon jól néz ki hogy 3681/35, de aki kicsit is ért a játékhoz és a párbajhoz az látja hogy ez nem teljesítmény, mert mellé meg van 3k tp-d. A rekord neve lehetne

"Ki tud a legtöbb ideig 0% mitoval párbajozni?".

Aki kicsit is ért a játékhoz az látja hogy ez a tp-re párbajozok rendszer egy vicc.
Ha a "ti" elveitek szerint tolnám akkor most 57 en a pb szintem olyan 100-120 lenne, élvezetes lehet és valóban a valódi tudást tükrözi ha egy 110es kolléga akinek történetesen a pb szintje is 110
és munkás teszem azt, pl full építésre pontozva,tehát 1 ilyen tag kihív és elkalapál, mert hát én csak 57 vagyok de a pb szint alapján kihívhat... hűűűű de nagy párbaj lenne ez nem? gratulálok mindenkinek aki az ilyet nevezi igazi párbajosnak...
inkább el tudok képzelni 1 párbajrendszert ahol nincs moti ergo mindenki 0ás motival tolja és ilyen a fentihez hasonló abszurd helyzetek nem alakulhatnak ki, na tehát ebben a rendszerben valóban a párbajos az PÁRBAJOS lenne, na de addig...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16742

Vendég
Lehet azért sportszerüen párbajozni,csak ahoz sok év kell. Hidd el tudnék neked mesélni.


a sportszerűség szép dolog és most el is szégyellném magam ha lenne valami szűrő módszerem ami alapján csak munkást ütök, ilyenek. De nincs, mindenkit kihívok akit ki tudok. esélyegyenlőség, ez az én jelmondatom :D
Na de komolyra fordítva akinél csavarkulcs van az kimarad a többi a bellével meg fényes kardokkal meg macsétékkel mászkáló munkás meg... hát az nem munkás.
hogy 1 örök klasszikust idézzek:
http://www.youtube.com/watch?v=6sJqTDaOrTg
 
Fent