Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
Nem bátorítottam juant semmire. Tudtommal legalábbis nem.

Most elkezdeném neked részlegezni a "bűnrészesség" fogalmát, de gyanítom azt se értenéd meg. Fejezzük be ezt szerintem, Juan és az értelmi fogyatékos testvérei odakerültek, ahova kellett, a városon kívülre, Te pedig alapítasz egy várost Rókával. Egy élmény volt, további jó játékot! :)
 

DeletedUser

Vendég
Tudod az első elvivésnél tudtam a tervről, de nem tettem sem érte, sem ellene, mert láttam benne jót is, rosszat is. A második alkalommal nem is tudtam a tervről. És a többi kalapossal mindig meg kell beszélni a fontos lépéseket, mielőtt megtesszük, ezért láthattad úgy, hogy nem tettem semmit, mert egyet értek juanékkal. Nem így volt. Jah és juan nem tömi a fejemet azzal, hogy sokat tett a városért, ezt én látom. Hosszabb ideje van...illetve volt ott kalapom, mint juannak, szal tudom mit beszélek, egy vsomó tagot toborzott pl. Jah és messze nem te küdtél oda mindenkit. :)
 

DeletedUser

Vendég
Jah és nem vagyok hülye, tudom mi az a bűnrészesség, és azt is, hogy bűnös vagyok. Viszont úgy gondoltam, hogy mivel kétszer is visszahoztam a várost, ezért a bünrészességem enyhül.
 

DeletedUser

Vendég
Szerinted hogy? Fekete kalapos voltál abban a városban több mint 1 hétig amiről tudtad hogy ellopták.

És hagyjatok a dumával hogy T2 így meg T2 úgy. MINDENKIT én küldtem oda. Összesen EGYETLEN EGY ember volt, aki hűséges maradt hozzátok, és maradt az ellopott városban. :) (igen, őt már rég kidobtuk...;)) Akkor meg miért hiszed el Juannak a dumáját hogy ő mennyit tett a városért? :D

Csak még 1 utsó hozzászólás...nem egy ember maradt hű és nem dobtatok ki senkit. ;) Ha azt hiszed engem pl sikerült kidobnod, akkor is tévedsz. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Csak még 1 utsó hozzászólás...nem egy ember maradt hű és nem dobtatok ki senkit. ;) Ha azt hiszed engem pl sikerült kidobnod, akkor is tévedsz. ;)

De-de, csak 1 ember. :) Timmeja volt, aki ki van dobva. Megint nem értem, miért folytatod, főleg úgy hogy butaságokat beszélsz. Unlak, sajnálom. További jó játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Grant én eddig szimpatizáltam veled azok alapján amiket/ahogy írogattál fórumra de amit itt most leművelsz az elég égő.
 

DeletedUser

Vendég
Grant, most minden pimaszkodást mellőzve szeretnék neked szívből gratulálni! Ahhoz, hogy még egy olyan ember is, aki nem ismer így látja amit mondasz...hát...ehhez kellenek bizonyos képességek. Az egy másik dolog, h ez nem feltétlen egy szép eredmény. De azért ehhez tehetség kell. :)

A másik nagyon fontos, jegyezd meg: ahol egy van, ott több is van.
Ugye nem gondolod komolyan, h csak timmeja maradt meg olyannak, amilyen? :D

Jah és még egy utolsó gondolatmenetet szeretnék levezetni. Még mindig azt állítod, hogy nem ismered sem zsülit, sem zsebit, és nem is beszéltél velük soha szövetségi chaten? :) Igen/nem?
 

DeletedUser

Vendég
Grant, most minden pimaszkodást mellőzve szeretnék neked szívből gratulálni! Ahhoz, hogy még egy olyan ember is, aki nem ismer így látja amit mondasz...hát...ehhez kellenek bizonyos képességek. Az egy másik dolog, h ez nem feltétlen egy szép eredmény. De azért ehhez tehetség kell. :)

A másik nagyon fontos, jegyezd meg: ahol egy van, ott több is van.
Ugye nem gondolod komolyan, h csak timmeja maradt meg olyannak, amilyen? :D

Jah és még egy utolsó gondolatmenetet szeretnék levezetni. Még mindig azt állítod, hogy nem ismered sem zsülit, sem zsebit, és nem is beszéltél velük soha szövetségi chaten? :) Igen/nem?

Figyi, hagyjál már békén. :D Megmondtam, unlak, és sem Te, sem a többiek nem érdekelnek!

AKiknek a véleménye érdekel, és akiknek adok a véleményére, az nem az a típusú ember, mint amilyen Te vagy. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én sem adok a tiedre, megnyugtathatlak és én is unom már ezt a beszélgetést. :) De az utolsó kérdésre örülnék, ha válaszolnál. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én sem adok a tiedre, megnyugtathatlak és én is unom már ezt a beszélgetést. :) De az utolsó kérdésre örülnék, ha válaszolnál. :)

Oké. A kérdésed az volt, Timmeja maradt-e olyannak meg amilyennek.

Mit jelent ez a kérdés?? Milyennek maradt meg? Fogd már fel, hogy nem a Ti városotok volt. nekem csak kellett pár ember aki képes küldeni meghívót annak, akinek kell. Szerinted véletlen, hogy minden aktív tag elhúzott az első TG-mnél?

Hadd ne kelljen már mindent még egyszer leírnom. :) Mutassátok meg, milyen jó városvezetők vagytok az új városotokban. Zsülike, az egyik IQ-s haverod úgy toboroz a városba a megyechat-en, hogy "Scott elleneseket keres" :D Ezt mondom, ilyen végtelenül szánalmas emberekkel állsz össze, akkor ne csodálkozz, ha téged is összemosnak velük! És ne írogass nekem itt, NEM ÉRDEKELSZ! További jó játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Nem vágod mi a kérdés :D :D :D Még mindig azt állítod, hogy nem ismered sem zsülit, sem zsebit, csak névről és, hogy soha nem beszéltél velük még szövichaten? igen/nem? :) Csak mert a legutóbb az volt erre a válaszod, hogy nem, nem ismered...nos hát ezen már akkor is elgondolkodtam magamban...ha nem ismered pl zsebit, akkor miért kreténezted le? Jah és hagyjál már ezzel a dumával, hogy "nem érdekelsz" :D unom, és ha fel akarok tenni egy kérdést felteszem. :) És ilyenkor nem érdekel, hogy nem érdekel téged :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem vágod mi a kérdés :D :D :D Még mindig azt állítod, hogy nem ismered sem zsülit, sem zsebit, csak névről és, hogy soha nem beszéltél velük még szövichaten? igen/nem? :) Csak mert a legutóbb az volt erre a válaszod, hogy nem, nem ismered...nos hát ezen már akkor is elgondolkodtam magamban...ha nem ismered pl zsebit, akkor miért kreténezted le? Jah és hagyjál már ezzel a dumával, hogy "nem érdekelsz" :D unom, és ha fel akarok tenni egy kérdést felteszem. :) És ilyenkor nem érdekel, hogy nem érdekel téged :D

Nagyon rám vagy kattanva Barátom. A városprofilon úgy toboroztok, hogy Grant utálókat vártok vagy mi. Profilodon is engem emlegetsz. Volt a legutóbbi másfél évben sok fura emberrel dolgom a játékban, de Te az összeset übereled. Büszke lehetsz magadra. :)

Zsebit lekreténeztem, igen. Annyira, masszívan buta szegény, hogy nem akartam hogy bármiféle kalapja legyen a városba. Az egy dolog, hogy Juanék se épek elmében, de Zsebinél nem is értettük sokszor amit írt. Nem is helyesírásról volt szó de még a ragozás se ment neki.

Na, most már túljutottál rajtam?
 

DeletedUser

Vendég
Nem mondanám. :)

1. Nem vagyok a barátod. :)
2. A városprofilunkon nem az van, hogy feltétel utálni téged. Csak az, hogy ne kifejezetten rajongjon érted.
3. A profilomon csak az igazság van, ha vmiben amit oda kiírtam nem értesz egyet, közöld. :)
4. Igen, rád kattantam. :) Nem vagyok mindig ilyen, de ha kihoznak a sodromból ilyen leszek. :) Hogy mivel hoztál ki a sodromból? Hát kezdjük ott, hogy sértegetted a barátaimat, aztán lecsicskázol, és végül Rókával egymás ellen fordítanál minket, csakhogy visszakapj egy várost, ami már a tied. Jah és majd elfelejtettem...itt általában kitérő válaszokat adsz. :) Tudod, ha valamelyikőnk csalódott a másikban, akkor én benned. Azt hittem ennél értelmesebb vagy. De tévedtem...

További jó játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Nem mondanám. :)

1. Nem vagyok a barátod. :)
2. A városprofilunkon nem az van, hogy feltétel utálni téged. Csak az, hogy ne kifejezetten rajongjon érted.
3. A profilomon csak az igazság van, ha vmiben amit oda kiírtam nem értesz egyet, közöld. :)
4. Igen, rád kattantam. :) Nem vagyok mindig ilyen, de ha kihoznak a sodromból ilyen leszek. :) Hogy mivel hoztál ki a sodromból? Hát kezdjük ott, hogy sértegetted a barátaimat, aztán lecsicskázol, és végül Rókával egymás ellen fordítanál minket, csakhogy visszakapj egy várost, ami már a tied. Jah és majd elfelejtettem...itt általában kitérő válaszokat adsz. :) Tudod, ha valamelyikőnk csalódott a másikban, akkor én benned. Azt hittem ennél értelmesebb vagy. De tévedtem...

További jó játékot!

A profilodra reagáltam! :)

További jó játékot!
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
popcorn_stephen_colbert.gif
 

DeletedUser16742

Vendég
Jó látni hogy nem kellek ide a remek hangulathoz. :D
Kérünk még fiúk kérünk még!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent