Dumaláda - Off Topic

DeletedUser13863

Vendég
miért is?
a magyar nyelvet sehol se tanítják!csak az angolt!a magyaroknak joguk van ahoz,hogy csak saját nyelvükön tudjanak!az angolok se tanulnak más nyelvet!fel kell lázadnunk!CIVITAS FOR TISSIMA!!!(nemtudom mit jelent a Kárpátia dalában van)

Azt kétleném,hogy sehol se tanitják :)

Én már jártam külföldön olyan iskolákba ahol tanitották.Most is itt lakom és tanulom a magyart is Oxfordban....
 

DeletedUser3632

Vendég
majd meglátjátok, pár év és azt mondják hogy te vénség minek hallgatsz dance meg house és electro számokat mikor a dubstep az igazi :D
 

DeletedUser3632

Vendég
Ahhoz grat :D
Én csak spanyolról-franciára,de szerencsére megértették az itten angolok :P :laugh:

az kemény volt mikor a csaj lassan magyarázta és kb 3 szavanként értettem vmit, de ki lehet logikázni

de megérte mert ők meg a vodkát tolmácsolták belém utána xD
 

DeletedUser13863

Vendég
az kemény volt mikor a csaj lassan magyarázta és kb 3 szavanként értettem vmit, de ki lehet logikázni

de megérte mert ők meg a vodkát tolmácsolták belém utána xD

:D
én ilyenkor egy kis pohár whiskeyt és egy angol szótárat szoktam a kezemben tartani,ha 3-4 szavanként magyarázzák a spanyolok akik olyan gyorsan beszélnek....:D
 

DeletedUser13863

Vendég
Ilyenkor szoktam mondani:félszemem a whiskeyn a másik a szótáron (általában a whiskeyre több figyelem terelődik :D)
 

DeletedUser13863

Vendég
hát nekem annó nem volt nehéz,mikor a 7-iket tapostam :)
(persze,külföldön egy FULL angol suliban :D)
 
Fent