Dumaláda - Off Topic

DeletedUser2905

Vendég
Sziasztok egy kis off tényleg

Szeretnék érdeklődni hogy esetleg valakinek nincs meg a Traveller Intermdeite Test füzete vagy CD-je minden formátumban tökéletes volna ha netes linket adtok az is hatalmas segítség volna!
Keresésetek és önzetlen segítségeteket előre is köszönöm és ha bármiben tudok segíteni V8-on megtaláltok :)

Emszi
 

DeletedUser2905

Vendég
igen gondlom csak már kb 20 oldalt végignéztem és egyik sem az abban reménykedem hogy van közülünk olyan valaki akinek meg van :)
 

DeletedUser13863

Vendég
Sziasztok egy kis off tényleg

Szeretnék érdeklődni hogy esetleg valakinek nincs meg a Traveller Intermdeite Test füzete vagy CD-je minden formátumban tökéletes volna ha netes linket adtok az is hatalmas segítség volna!
Keresésetek és önzetlen segítségeteket előre is köszönöm és ha bármiben tudok segíteni V8-on megtaláltok :)

Emszi

Hát ezeket ingyen általában nehéz találni... Esetleg leugorhatok az Oxford streetre megnézni egy könyvesboltban,hogy van-e :D :laugh:
 

DeletedUser3632

Vendég
igen gondlom csak már kb 20 oldalt végignéztem és egyik sem az abban reménykedem hogy van közülünk olyan valaki akinek meg van :)

mert rosszul keresed, bár így én sem kapnám meg

de ha beírod a nevét hosszan ebook download és valami fájlfeltöltő oldal nevét akkor megkapod
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Leszedtem egy Mp3 Tömrítőt a gépemre de nem tudom hogy működik a neve:
Monkey's Audio lehet valaki ismeri
de tud segíteni hogy hogyan működik
már átkonvertáltam a zenét mp3ba és behelyezem a zenét a tömörítőbe de bese teszi de azt se tudom hogy működik
 

DeletedUser3632

Vendég
Üdv!
Leszedtem egy Mp3 Tömrítőt a gépemre de nem tudom hogy működik a neve:
Monkey's Audio lehet valaki ismeri
de tud segíteni hogy hogyan működik
már átkonvertáltam a zenét mp3ba és behelyezem a zenét a tömörítőbe de bese teszi de azt se tudom hogy működik

waw-ot alakít mp3-ba, vagyis audio-t

egyebet nem, mp3at meg mp3ba minőségveszteség nélkül nem fogsz alakítani nagyon

akinek meg a bitrate és herc nem számít az nem is szereti a zenét :D egy jó trance-electro house ahol szöveg sincs csak 320as hangok sora -na attól száll el az ember

http://www.mspot.com
bár itt az 1 giga zeném csak 0.18 giga és nem mondanám meg a különbséget
 

DeletedUser

Vendég
waw-ot alakít mp3-ba, vagyis audio-t

egyebet nem, mp3at meg mp3ba minőségveszteség nélkül nem fogsz alakítani nagyon

akinek meg a bitrate és herc nem számít az nem is szereti a zenét :D egy jó trance-electro house ahol szöveg sincs csak 320as hangok sora -na attól száll el az ember

http://www.mspot.com
bár itt az 1 giga zeném csak 0.18 giga és nem mondanám meg a különbséget

de hogyan kell ezt használni feltettem minden aztán jobb sarokba ott is van de fingom sincs hozzá most mit csináljak...
elmondod?
 
Fent