Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]hát ezz:a zsoldoscsapat-alapítvány[/SPOIL]

és még fizessek is?:laugh:

Töltsd ki a fordítandó weblap címét, és fordítás előtt válaszd ki a megfelelő nyelvi irányt a nyíllal!

Ez a weblapfordító angol-magyar és magyar-angol irányban fordít. További 12 nyelv előfizethető a weboldalunkon.
A szolgáltatott nyelvek: angol, német, francia, spanyol, portugál, orosz, lengyel, ukrán, bolgár, dán, norvég és lett.
előfizessek és egy **** fordítást ad? :mad:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igaz, az teljesen jó, csak írd be, hogy 'ingyenes cégalapítás', fordítsd angolra, majd vissza. Szó szerint visszaadja az eredetit...

a google fordító meg hibásan ír angol mondatot!kihagyja az alapot és az állítmányt!szinte csak szavakat ír...
 

DeletedUser

Vendég
mind1 amugy is!
egy hülye fordítóprogi miatt amugy se kéne összeveszni!
nem?
 

DeletedUser13863

Vendég
Hát,mondjuk jó lenne,ha tudnánk mi magyarok rendesen egypár nyelvet azért...
 

DeletedUser

Vendég
miért is?
a magyar nyelvet sehol se tanítják!csak az angolt!a magyaroknak joguk van ahoz,hogy csak saját nyelvükön tudjanak!az angolok se tanulnak más nyelvet!fel kell lázadnunk!CIVITAS FOR TISSIMA!!!(nemtudom mit jelent a Kárpátia dalában van)
 

DeletedUser3632

Vendég
én annó úgy fordítottam lengyelről románra hogy egyiket sem tudtam tökéletesen mégis megértették :D
 

DeletedUser7932

Vendég
miért is?
a magyar nyelvet sehol se tanítják!csak az angolt!a magyaroknak joguk van ahoz,hogy csak saját nyelvükön tudjanak!az angolok se tanulnak más nyelvet!fel kell lázadnunk!CIVITAS FOR TISSIMA!!!(nemtudom mit jelent a Kárpátia dalában van)

LOL

Attinho csak azt mondta, hogy jó lenne ha mi Magyarok tudnánk rendesen más nyelveket is a sajátunkon kívül...
 

DeletedUser

Vendég
Nem szeretem!
Jobb a Techno -> David Guetta -> Dj Mangoo -> Dj Cassie -> Dj Next -> Dj Deka -> Dj Bomba stb..
 

DeletedUser

Vendég
:D:D
én is beszéltem már angolokkal.voltak a suliban angol emberkék!cserediákok vagy mik! !hülyeségeket mondtam mert nem vagyok valami jó angolból de azért értették!bár először ugy néztek rám mint egy hülyére...:D
 

DeletedUser7932

Vendég
:D:D
én is beszéltem már angolokkal.voltak a suliban angol emberkék!cserediákok vagy mik! !hülyeségeket mondtam mert nem vagyok valami jó angolból de azért értették!bár először ugy néztek rám mint egy hülyére...:D

Bámultak, mint borjú az új kapura. ^^
 

DeletedUser3632

Vendég
be kell venni pár szótárat amin azt írja 5-6% alcohol és akkor úgy megy xD
 
Fent