Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

Trawers

Well-Known Member
Ez a forgató könyv a legrosszabb rémálmom! Soha de soha nem gondoltam, hogy ilyen xarrá válik a játék. Visszasírom Klart! Ezek a változtatások, ha egy programozó van félállásban, két hónap. Ez van ha a "bébicsibe" zavarkodik, ülj le fiam -1-es.
Felsorolhatnám, hogy mire lenne szükség a sok hülyeség helyett:
Alvás minél kevesebb kell. Sokkal jobb gyorsabb karakterfejlesztési lehetőség, aki rendszeresen játszik, akiknek elment a kedvük azok lemaradnak.
MPI értelmezhetetlen, kivéve pár gyíkarcnak, de nekik meg fűcsomó?
Ünnepi szettek, például Tobertnek aranyért vásárolható és megfelel az alap 2-es szintű ruhának. Fogyna az arany! Nincs kedvem sorolni, de a legfontosabb, hogy nem érzem, hogy fejlődne a karim bármennyit is játszok!
És napestig lehetne sorolni. CM A bukás felé száguldasz ebben a formában. Mondom ezt úgy, hogy én is manager vagyok egy másik cégnél. Mikor megtörténik a bukás emlékezz erre a levélre.
 
v0hOONo.png
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ez a forgató könyv a legrosszabb rémálmom! Soha de soha nem gondoltam, hogy ilyen xarrá válik a játék. Visszasírom Klart! Ezek a változtatások, ha egy programozó van félállásban, két hónap. Ez van ha a "bébicsibe" zavarkodik, ülj le fiam -1-es.
Felsorolhatnám, hogy mire lenne szükség a sok hülyeség helyett:
Alvás minél kevesebb kell. Sokkal jobb gyorsabb karakterfejlesztési lehetőség, aki rendszeresen játszik, akiknek elment a kedvük azok lemaradnak.
MPI értelmezhetetlen, kivéve pár gyíkarcnak, de nekik meg fűcsomó?
Ünnepi szettek, például Tobertnek aranyért vásárolható és megfelel az alap 2-es szintű ruhának. Fogyna az arany! Nincs kedvem sorolni, de a legfontosabb, hogy nem érzem, hogy fejlődne a karim bármennyit is játszok!
És napestig lehetne sorolni. CM A bukás felé száguldasz ebben a formában. Mondom ezt úgy, hogy én is manager vagyok egy másik cégnél. Mikor megtörténik a bukás emlékezz erre a levélre.
Boldog bolondok napját
 

ScarFace2

Member
Ezt jó magyar szokásként meg lehetett volna írni 12 pontban :D

Amit kíván a West közössége :dastardly::

1. Chat szabadsága, szankciók eltörlése
2. Felesős Support tagokat TheWestben
3. Évenkénti ötletbörzét Fórumon
4. Support előtti egyenlőséget, pénz és nem tekintetében
5. Gyakori GameMaster jelenlétet
6. Közös világpiac
7. Gazdagok megadóztatása
8. Helyi kormányzó kinevezése
9. A magyar játékosok ne menjenek külföldre a külföldiek ne jöjjenek ide.
10. A párbajosaink esküdjenek fel a tisztességre
11. Jogtalanul kitiltott játékosok szabadon bocsájtása
12. Közös magyar chat
 

Csatolmányok

  • Bohóc.jpg
    Bohóc.jpg
    82,5 KB · Megtekintések: 3

bafit

Member
Az a baj, hogy jónéhány bekezdés után esett csak le, hogy ez csak április 1-i tréfa, mert tényleg olyan irányba halad a játék, hogy a fejlesztések nagy része annyira értelmetlen nagy 0 lenne, hogy beleillene az Innogames következő 5 éves munkájába (látva az elmúlt 5 évet).
 

Törölt tag 18099

Vendég
Ez a forgató könyv a legrosszabb rémálmom! Soha de soha nem gondoltam, hogy ilyen xarrá válik a játék. Visszasírom Klart! Ezek a változtatások, ha egy programozó van félállásban, két hónap. Ez van ha a "bébicsibe" zavarkodik, ülj le fiam -1-es.
Felsorolhatnám, hogy mire lenne szükség a sok hülyeség helyett:
Alvás minél kevesebb kell. Sokkal jobb gyorsabb karakterfejlesztési lehetőség, aki rendszeresen játszik, akiknek elment a kedvük azok lemaradnak.
MPI értelmezhetetlen, kivéve pár gyíkarcnak, de nekik meg fűcsomó?
Ünnepi szettek, például Tobertnek aranyért vásárolható és megfelel az alap 2-es szintű ruhának. Fogyna az arany! Nincs kedvem sorolni, de a legfontosabb, hogy nem érzem, hogy fejlődne a karim bármennyit is játszok!
És napestig lehetne sorolni. CM A bukás felé száguldasz ebben a formában. Mondom ezt úgy, hogy én is manager vagyok egy másik cégnél. Mikor megtörténik a bukás emlékezz erre a levélre.
Még jó hogy nem a community manager készíti a frissítéseket, így csak te akarod meglincselni a jelenlegi magyar csapat vezetőjét, amíg a többiek meg rád dobálják a csirketápot és a "csibék" rommá csipkednek.

Csőri csőri csip csip.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Az a baj, hogy jónéhány bekezdés után esett csak le, hogy ez csak április 1-i tréfa, mert tényleg olyan irányba halad a játék, hogy a fejlesztések nagy része annyira értelmetlen nagy 0 lenne, hogy beleillene az Innogames következő 5 éves munkájába (látva az elmúlt 5 évet).

Részünkről a lehető legtöbbet megtesszük, így ahogy mindig is szoktam írni, ha van bárminemű ötlet részetekről, akár itt fórumon vagy akár Support rendszeren keresztül jelezzétek felénk és mi továbbítjuk őket. A következő frissítésünk is tartalmaz olyan elemeket, amelyek a ti kéréseteken alapul.
 
Fent