Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
kötöttnek kötött, de nem olyan rossz, csak a feszített órarendhez képest picit fárasztó, te hökös vagy vagy lettél volna?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Nem voltam és nem is lettem volna, ellenben Mentorprogramban vettem részt, mint mentor, azt szerettem, mi motivált, hogy hökösnek jelentkezz?
 

senki600

Egy vasútbarát
Alapvetően mindent megiszok, de a vodkával meg a ginnel el lehet kergetni néha, téged mivel ne kínáljanak?
 

senki600

Egy vasútbarát
Hát, fogalmam sincs, drága egy szem harmadéves élettársunk picit hülye de így szeressük, meg neki elsőre meglett a matek 1, hogy adjam elő otthon hogy megbuktam úgy, hogy ne fájjon jobban mint amennyire így is fáj?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Mondd azt, hogy feltudod még kétszer venni a tárgyat az elkövetkezendő félévek során, szóval semmi para, miből hasaltál el?
 

senki600

Egy vasútbarát
Matematika 1, javítóra nekifekszek, talánnnn menni fog, másik lutri a mérnöki számítások lesz, de ha a második zh egész jó, és az elsőt javítom akkor ott még a megajánlott 3-as is meglehet, lehet rá esélyem? (Mellékinfó: műábrából megvan az aláírás és az érdemjegy, de még nem neptunon)
 

senki600

Egy vasútbarát
a vizsgajelentkezés hétfőn nyit, de eddig 1 fel van véve, ami a jogi ismeretek (a 3 kredites, mindenki által is tanult jog), azt mondták nem nehéz, igaz ez?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Én szívtam vele a sze-n, de a műszaki szakokon azt hallottam, hogy könnyen teljesíthető volt, elmész a szemeszterzáróra?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
A héten szabin vagyok ugyan, de ez már nem is levelezős brigádnak van kitalálva, neked tetszik a havazás az oldalon?
 
Fent