[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Cherrug

Well-Known Member
Ha minden igaz, minden elmaradt rekordot frissítettem, remélem most már sűrűbben kerül rá sor.

Legmagasabb átlagsebzés erődharcon: 2735
Név: Márk005
Világ: V1
Dátum: 2015.01.23.
Erődnév: Menzo
http://prntscr.com/5wylsd

Egy találatból nem számolunk átlagot. :)

B.Ivanovic
V1
-Erődharcok
-Legnagyobb okozott sebzés

Off voltam, egyik kedves játékos társam készített róla képet, remélem így is elfogadjátok

http://prntscr.com/5wk4bh
V1-n volt az erődharc
3014 sebzés

El, ha megtalálom.

Tud valaki olyat, ahol lehet ellenőrizni? :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Ha minden igaz, minden elmaradt rekordot frissítettem, remélem most már sűrűbben kerül rá sor.



Egy találatból nem számolunk átlagot. :)



El, ha megtalálom.

Tud valaki olyat, ahol lehet ellenőrizni? :D

Westfortson lehet, pár perc türelem biztos kelleni fog hozzá. :D
 

Cherrug

Well-Known Member
Na jó, ha Ivanovic elárulja kibe lőtt ekkorát, akkor talán meg tudom nézni. Addig esélytelen. :D
 

DeletedUser12080

Vendég
Ha nem számít rekordnak ha csak 1-et sebeztél az átlagnál akkor a jelenlegi rekordtartót törölni is lehet ugyanis az kb 39-es szintű volt ,aki lőtt 1 kritet első körben és aztán meghalt (Tudom ,mert azt a rekordot én mondtam neki lehet ,hogy rekord lehet én is jelentettem be.)
 

Cherrug

Well-Known Member
Ha nem számít rekordnak ha csak 1-et sebeztél az átlagnál akkor a jelenlegi rekordtartót törölni is lehet ugyanis az kb 39-es szintű volt ,aki lőtt 1 kritet első körben és aztán meghalt (Tudom ,mert azt a rekordot én mondtam neki lehet ,hogy rekord lehet én is jelentettem be.)

Visszamenőlegesen nem szeretnék javítgatni semmit, ezt akkor kellett volna felvetni. :)
 

DeletedUser12080

Vendég
Akkor még ért ez a rekord ilyen formában ,mert alapból nagy találatnak számított az a 1400 így ha nem gond én a rekord újrakezdését javasolnám szerintem páran egyet fognak velem érteni.
 

Cherrug

Well-Known Member
[SPOIL]- legmagasabb elért szint fejleszthető tárgyaknál (2001$ alatti vételárú)
5. szintű szürke rongy.
img


Buffalo[/SPOIL]

Úgy vélem a szürke rongy ne legyen rekord, csak a bevezető kaland miatt fejleszthető. :)

Véleményeket lehet róla írni.
 

Cherrug

Well-Known Member
Az meg az eredmények miatt van benne. :D A 20-as szint alattiak nagy részét kiszedték, a vételárhatárt módosítani kellene.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Az meg az eredmények miatt van benne. :D A 20-as szint alattiak nagy részét kiszedték, a vételárhatárt módosítani kellene.

Akkor fel sem fejlesztettem volna, ha ezt tudom, de sebaj megvan az eredmény legalább :D Rozsdás elöltöltős megfelel a rekordnak? :)
 

Cherrug

Well-Known Member
Akkor fel sem fejlesztettem volna, ha ezt tudom, de sebaj megvan az eredmény legalább :D Rozsdás elöltöltős megfelel a rekordnak? :)

Nem. Ilyen olcsó cuccokkal túl hamar el lehet érni az 5-ös szintet. A rekord meg olyan kéne legyen, amit nehéz elérni/megdönteni.
2000 $ alatti cuccokat kivettem
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Nem. Ilyen olcsó cuccokkal túl hamar el lehet érni az 5-ös szintet. A rekord meg olyan kéne legyen, amit nehéz elérni/megdönteni.
2000 $ alatti cuccokat kivettem
Ez igaz! :)
Nem hiába alulról mentem fölfelé az árral :laugh: (legalább megmaradt az elltöltős fejlesztési ára, ha már rekordtartó nem leszek :D)
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Majd Jakov vagy Deanie betolja a 15+ millás balosát :D
(Sorry azoktól akiknek van még valami ilyen összegben de ők róluk tudok) :)
 

DeletedUser7479

Vendég
Legtöbb fejlesztett neves illetve eventes cucc kategóriában lehet nevezni? :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent