[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15763

Vendég
Mondtam én,próbálkozni lehet,de minek?
Hatalmas gratula.

Arra lennék kivi nála, hogy mivel tudott többet lezárni, mint mi. :)
Igaz, hogy idősebb a karaktere 1-2 évvel, pontos regisztrációs dátumát nem ismerem, de az ő regisztrációs generációjába tartozó pl.: Deanie OBanion, Hofitomi stb, miért nem tudja megközelíteni sem?
 

DeletedUser16101

Vendég
Kalandor karakterosztály miatt,meg ő biztosan jobban figyelt mint a többiek :P
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Kalandorként nekem is meg lesz. Két kalandot szúrtam el (szint1-kompenzáció 1 kaland, és szint15-Fekete hegyekbe egyet kihagytam 1 kaland) Szint10-Lovag 6db kaland 2010.04.01. a regisztrációm később volt így az nem lehet meg. Viszont a 20-szint Új föld 24 kaland, arra emlékszem hogy megcsináltam de nem számolja, ennek utána is kérdezek. Azzal 1185 lesz.
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
twdb szerint nem csináltam meg,de mivel igen az 24 db kaland pluszba, minden kalandot lezárva nem lehet senkinek több max a 2010.04.01.-es Lovagos 6 db-al, ha előtte regisztrált. Nem remény csak matek.
 

DeletedUser14678

Vendég
twdb szerint nem csináltam meg,de mivel igen az 24 db kaland pluszba, minden kalandot lezárva nem lehet senkinek több max a 2010.04.01.-es Lovagos 6 db-al, ha előtte regisztrált. Nem remény csak matek.

üdv!

Ne a twdb-t nézd, hanem játékon belül a kalandkönyvet, hogy ott mi a helyzet ezzel a 24 kalanddal. Egyébként Vaimo is 2009 márciusában kezdett sokunkkal még v5-ön.
 

Cherrug

Well-Known Member
Két felvetés a témával kapcsolatban:

1. van egy pár eredmény, amit nehéz elérni, ezért ezeknél támogatnánk a holtversenyt (pl: legtöbb teljesített kaland, legtöbb telj.pont, stb), esetleg az összesnél.

2. MPI-vel kapcsolatban bekerülhetne pár rekord. Viszont ezeket csak admin láthatja, mert játékon belül (tudtommal) nem mutatja semmi. Leírom, amiket érdemes lehet átgondolni:
-legtöbb nyert
-legtöbb részt vett
-legtöbb KO
-legnagyobb kritt
-legtöbb barátot kilövő (ezt inkább ne :D)
-valamint minden mozgás logolva van, de szerintem ezek most nem érdekesek.
Az MPI-s a bejelentés nehézségei miatt átgondolandó.

Van valakinek véleménye? (akár más ÉRTELMES új kategóriáról)
 

krcsirke

el pollo diablo
Két felvetés a témával kapcsolatban:

1. van egy pár eredmény, amit nehéz elérni, ezért ezeknél támogatnánk a holtversenyt (pl: legtöbb teljesített kaland, legtöbb telj.pont, stb), esetleg az összesnél.

2. MPI-vel kapcsolatban bekerülhetne pár rekord. Viszont ezeket csak admin láthatja, mert játékon belül (tudtommal) nem mutatja semmi. Leírom, amiket érdemes lehet átgondolni:
-legtöbb nyert
-legtöbb részt vett
-legtöbb KO
-legnagyobb kritt
-legtöbb barátot kilövő (ezt inkább ne :D)
-valamint minden mozgás logolva van, de szerintem ezek most nem érdekesek.
Az MPI-s a bejelentés nehézségei miatt átgondolandó.

Van valakinek véleménye? (akár más ÉRTELMES új kategóriáról)

1. Van értelme, ha minden kategóriánál, illetve aki elsőnek elérte azt kiemelve szépen.
2. MPI-s eredmények... Legalább valahogy lássuk tényleg annyi az annyi...
 

DeletedUser

Vendég
A kalandoknál nem lehet egál,Vaimo-nak több van,és tudtommal egy-egy bizonyos kalandsor kikerülése miatt már nem is lehet behozni,amíg folyamatosan zárja le az újabb és újabb kalandsorokat.Természetesen ez így van jól,az Ő érdeme,és személy szerint én gratulálok neki :D

Nem tudom,hogy lehet-e ellenőrizni,de elég beteg lenne:lejátszott órák száma :D
 

Cherrug

Well-Known Member
A kalandoknál nem lehet egál,Vaimo-nak több van,és tudtommal egy-egy bizonyos kalandsor kikerülése miatt már nem is lehet behozni,amíg folyamatosan zárja le az újabb és újabb kalandsorokat.Természetesen ez így van jól,az Ő érdeme,és személy szerint én gratulálok neki :D

Nem tudom,hogy lehet-e ellenőrizni,de elég beteg lenne:lejátszott órák száma :D

Természetesen csak elméleti holtverseny lenne bevezetve, akiket nem lehet utolérni, azok jól járnak. :)

Lejátszott órákat nem lehet ellenőrizni.

Még valaki? Máskor bezzeg mindenki akar új kategóriát. :D
 

DeletedUser8504

Vendég
Természetesen csak elméleti holtverseny lenne bevezetve, akiket nem lehet utolérni, azok jól járnak. :)

Lejátszott órákat nem lehet ellenőrizni.

Még valaki? Máskor bezzeg mindenki akar új kategóriát. :D

"Erődharcok
- legnagyobb okozott sebzés: S.T.A.L.K.E.R.95, Arizona, 2968 ép"

itt úgy érzem, kimaradt a legnagyobb okozott sebzés, nem párbajhős karakterrel
 

DeletedUser

Vendég
Már leírtam régebben, de ha már ennyire újítani akarunk, jó lenne, ha a "legnagyobb átlagsebzéssel" valamit kezdenél.

"- legmagasabb átlagsebzés: faktor17, v5, 1427ép"

Ennek kb. annyi értelme van mint a legnagyobb TP-nek munkából. Nem tudom elégszer elpofázni hogy az, hogy valaki első körbe kritel majd megdöglik, nem nagyon számít rekordnak. Főleg hogy nem egyszer láttam ennél nagyobb átlagsebzést, akkor, amikor valami 60-as szintű bekritelt egy 22K ÉP-esnek majd meghalt. Szóval ez TELJESEN ÉRTELMETLEN rekord. Akkor lenne valami értelme, ha mondjuk min. 10 találat kéne.

A másik amit nem teljesen értek, hogy ősrégi megdönthetetlen rekordok például miért vannak még mindig bent.

"- legtöbb találat: Mr.Sonny Sullivan, v5, 49
- legtöbb KO: Boyler23 Jr, v8, 13"

Az erődképleteket azóta rendesen megváltoztatták, bejött ezerféle új cucc. Ne mondja nekem senki, hogy lehetséges pl. 13 embert kiütni jelenleg. :D (Ha valaki 49-nél többet találna, annál is meglepődnék)
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Már leírtam régebben, de ha már ennyire újítani akarunk, jó lenne, ha a "legnagyobb átlagsebzéssel" valamit kezdenél.

"- legmagasabb átlagsebzés: faktor17, v5, 1427ép"

Ennek kb. annyi értelme van mint a legnagyobb TP-nek munkából. Nem tudom elégszer elpofázni hogy az, hogy valaki első körbe kritel majd megdöglik, nem nagyon számít rekordnak. Főleg hogy nem egyszer láttam ennél nagyobb átlagsebzést, akkor, amikor valami 60-as szintű bekritelt egy 22K ÉP-esnek majd meghalt. Szóval ez TELJESEN ÉRTELMETLEN rekord. Akkor lenne valami értelme, ha mondjuk min. 10 találat kéne.

A másik amit nem teljesen értek, hogy ősrégi megdönthetetlen rekordok például miért vannak még mindig bent.

"- legtöbb találat: Mr.Sonny Sullivan, v5, 49
- legtöbb KO: Boyler23 Jr, v8, 13"

Az erődképleteket azóta rendesen megváltoztatták, bejött ezerféle új cucc. Ne mondja nekem senki, hogy lehetséges pl. 13 embert kiütni jelenleg. :D (Ha valaki 49-nél többet találna, annál is meglepődnék)

a kitérésrekordomat sikerült megdönteni az új képletekkel, pedig az is nehéz ám a támadók erősítésével... esély van rá, hogy akár 55-öt is találj, de jóval kevesebb persze :)
 

DeletedUser

Vendég
a kitérésrekordomat sikerült megdönteni az új képletekkel, pedig az is nehéz ám a támadók erősítésével... esély van rá, hogy akár 55-öt is találj, de jóval kevesebb persze :)

Azt mindketten tudjuk, hogy kitérés rekordot úgy lehet gyűjteni hogy 20-as szint körüli korhadt íjjal hadonászó emberekkel szemben állsz toronyban vagy 15 körön keresztül. :D Aki megdöntötte a Te rekordod, az sem főharcon tette. :D De az mégiscsak megdönthető. De 13 K.O-t sose fogsz lőni. Szerver elején a legjobbaknak sikerül összeszedni 9 K.O-t legeslegjobb esetbe és kész.
 

DeletedUser12080

Vendég
Thx, tudom ,hogy ki és milyen pb az de a,meddig nem jelentt be hivatalosan ennek kéne az elsőnek lennie :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent