[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

krcsirke

el pollo diablo
- legmagasabb átlagsebzés: faktor17, v5, 1427ép
- legtöbb találat: Mr.Sonny Sullivan, v5, 49
- legtöbb KO: Boyler23 Jr, v8, 13

Ezeket is kitűnően lehet jelenleg ellenőrizni, mindjárt belépek v8-ra és megnézem a teljesítménypontjait.

Nyugodtan és grat nekik, kiváló ügynökök voltak!
 

DeletedUser

Vendég
Már vártam,hogy mikor veszitek észre :laugh:
Az meg a másik,hogy meddig tart ;)
 

DeletedUser10023

Vendég
Ez már csak akkor lenne érdekesebb, ha egy világon lennének a városok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez már csak akkor lenne érdekesebb, ha egy világon lennének a városok. :)

Ez már csak akkor lenne érdekesebb ha nem akkor alapítottuk volna a várost, amikor ők már magas szinttel húzták a templomot. :) Na de szép eredmény, nem is erről beszélek. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez már csak akkor lenne érdekesebb ha nem akkor alapítottuk volna a várost, amikor ők már magas szinttel húzták a templomot. :) Na de szép eredmény, nem is erről beszélek. :D

Köszönjük,természetesen Hordát is tisztelet illeti,az egyetlen versenytárs.Így legalább feldobták a játékot,és magam részéről remélem,hogy továbbra is fej-fej mellett haladva fullaszthatjuk ki a templomot,míg már építeni sem tudjuk :D
(nyilván Arizóna itt előnyben van a vásárolható képességek miatt)
 

DeletedUser9014

Vendég
3. A rekord közkincs, akárhogy nézem, nem pedig csak a ti szórakoztatásotokra van.

Amúgy ennyit akartam tudni, innentől minden világos. Örülök neki azért, hogy egy játékos miatt megváltoztatjátok a szabályokat :) Alig vagytok részrehajlóak.

A 3-as pontoddal engem meggyőztél.

Egyébként pedig szánalmas, amit utána írtál.
Én valóban nem szeretném, ha állandóan piszkálnának, hogy ezt vagy azt adjam el. Leírtam a véleményemet, és nem érdekelt volna, ha nem az enyém lesz a rekord, soha nem kuncsorogtam emiatt az adminoknál, hogy így is fogadják el. De kiderült, hogy nem ez az egyetlen módja az ellenőrzésnek, nopláne könnyű hamisítani is a zsákot, ezért változtatták meg a szabályokat, nem miattam. Ezeket a korábbi hozzászólásokból levehetted volna, ha eleve nem ilyen rosszindulatúan állsz a dolgokhoz.


http://tw-db.info/?strana=invent&x=ffa506366d9d9be1d036c3946052bddbc5d53847
 

DeletedUser14678

Vendég
A 3-as pontoddal engem meggyőztél.

Egyébként pedig szánalmas, amit utána írtál.
Én valóban nem szeretném, ha állandóan piszkálnának, hogy ezt vagy azt adjam el. Leírtam a véleményemet, és nem érdekelt volna, ha nem az enyém lesz a rekord, soha nem kuncsorogtam emiatt az adminoknál, hogy így is fogadják el. De kiderült, hogy nem ez az egyetlen módja az ellenőrzésnek, nopláne könnyű hamisítani is a zsákot, ezért változtatták meg a szabályokat, nem miattam. Ezeket a korábbi hozzászólásokból levehetted volna, ha eleve nem ilyen rosszindulatúan állsz a dolgokhoz.


http://tw-db.info/?strana=invent&x=ffa506366d9d9be1d036c3946052bddbc5d53847

Grat andor! :)
Látom neked is van többféléből is magas darabszámú! ;)
Vigyázz, mert ez már ördögtől való dolog! :D
 

DeletedUser16704

Vendég
Nem tudom, hogy van-e még aktív ilyen rekord ha van akkor pályáznék.
Legmagasabb nehézségi szint NPC párbajoknál: 122
Világ: Florida
Név: Sophisticated

http://prntscr.com/4y3yun
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Most, hogy bejöttek a Kalandok, az MPI-t is belelehtne számolni a rekordokba. A végén a statisztikákból a sebzést, és az ehhez hasonló dolgokat is hozzá lehetne adni :) (ez csak egy ötlet :))
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent