Kibeszélő Aratási idő gyűjtőkártyák és kalászok

Szakadtgatya

Active Member
Az a problémám, hogy a frissítésbe (ami elméletileg ma van, vagy volt is már) azt írtátok, hogy piacolható, lesz az sárga, és a piros toll, valamint a ruhadarabok is !!!
Akkor , most , hogy is van ez.....mégsem....illetve majd rögért, vagy kötiért lehet "csak" megvenni ??? Azért ez enyhén szólva unfair !

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

A jelenlegi terveink szerint a 2.132-es verziófrissítés augusztus 25-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.


fejlesztes_es_ujdonsag.png


Aratási idő esemény kalandtárgyak:
Az aratási idő esemény kalandtárgyai árverezhetőek lettek, így el lehet adni őket a piacon:
  • Egy barna fiola
  • Egy piros toll
  • Egy sárga toll
  • Ruhadarabok
 

DeletedUser17653

Vendég
Az a problémám, hogy a frissítésbe (ami elméletileg ma van, vagy volt is már) azt írtátok, hogy piacolható, lesz az sárga, és a piros toll, valamint a ruhadarabok is !!!
Akkor , most , hogy is van ez.....mégsem....illetve majd rögért, vagy kötiért lehet "csak" megvenni ??? Azért ez enyhén szólva unfair !

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

A jelenlegi terveink szerint a 2.132-es verziófrissítés augusztus 25-én, kedden érkezik. Ne feledjétek, a frissítés tartalma és időpontja változhat.


fejlesztes_es_ujdonsag.png


Aratási idő esemény kalandtárgyak:
Az aratási idő esemény kalandtárgyai árverezhetőek lettek, így el lehet adni őket a piacon:
  • Egy barna fiola
  • Egy piros toll
  • Egy sárga toll
  • Ruhadarabok
2020.08.25 12:52: Jelenlegi verziószám: v2.131.1 revision 1b40108
Csatolmány:

letöltés.png

Még nem volt frissítés.

Edit: 24 órával később ugyan ez a helyzet, és az idő ugyan annyi mint tegnap
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Trawers

Well-Known Member
Sajnos az inno egyenlőséget tesz a kötvény és az aranyrög között. 30 aranyért, nehogy már 10%-os életnövelőt lehessen kapni. Pénzért normális tartalmat szeretnék. Az is megoldás lehet, ha valaki aranyért vásárol rozskalászt akkor az 5. nyitásra garantált gyémánt pisztolyt kap.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Sajnos az inno egyenlőséget tesz a kötvény és az aranyrög között. 30 aranyért, nehogy már 10%-os életnövelőt lehessen kapni. Pénzért normális tartalmat szeretnék. Az is megoldás lehet, ha valaki aranyért vásárol rozskalászt akkor az 5. nyitásra garantált gyémánt pisztolyt kap.
Ilyen formában eléggé szerencsejáték-szaga van a rozskalásznak.
(és nagyobb kitolás, mint a halottak napi event)
 

Zaszi

Veteran Member
Vettem 20 rrozskalászt, igaz kötiért, mert a 100-ból nem jött gyémánt pisztoly, hát fölösleges volt, szerintem ha az összes kötimet elhasználnám akkor sem kapnék pisztolyt, az innonál ez a fair play, tudok olyant aki a 100-ból 2 pisztolyt is kapott, de nem tudja eladni nekem mert nem árverezhető, de ha 3 lenne neki akkor sem tudna mit kezdeni vele mert, nem is fejleszthető. :D
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Vettem 20 rrozskalászt, igaz kötiért, mert a 100-ból nem jött gyémánt pisztoly, hát fölösleges volt, szerintem ha az összes kötimet elhasználnám akkor sem kapnék pisztolyt, az innonál ez a fair play, tudok olyant aki a 100-ból 2 pisztolyt is kapott, de nem tudja eladni nekem mert nem árverezhető, de ha 3 lenne neki akkor sem tudna mit kezdeni vele mert, nem is fejleszthető. :D
Őszintén, használnád?
 

Achilleus1999

Well-Known Member
Vettem 20 rrozskalászt, igaz kötiért, mert a 100-ból nem jött gyémánt pisztoly, hát fölösleges volt, szerintem ha az összes kötimet elhasználnám akkor sem kapnék pisztolyt, az innonál ez a fair play, tudok olyant aki a 100-ból 2 pisztolyt is kapott, de nem tudja eladni nekem mert nem árverezhető, de ha 3 lenne neki akkor sem tudna mit kezdeni vele mert, nem is fejleszthető. :D
Nekem a 38. 'extra' rozskalász adta be a hiányzó gyémánt revolvert. :)
 

DeletedUser17653

Vendég
És ha pont 201.-re adja be? o_O
Szegény Zaszit belehajkurászod egy elvetemült rögköltésbe ezzel :D

Van akinek nem jár és kész. :D feladom 2210 bővítmény megtekintése

Igen, ez ismerős nekem is, bár én csak 30-at voltam hajlandó venni. Nem adta ki, de legalább egy kedves embertől tudtam kuncsorogni 1 db olyan kalandtárgyat, amit szintén nem adott ki :D nem jó ez így, egyik eventen sok a szemét, másikon már túl kevés.
 

DeletedUser17605

Vendég
Sziasztok!

Nos az a helyzet, hogy nem érdemes venni egy darabot sem. Én is nagyon, de nagyon megbántam. A 100 rozskalász kinyitását követően, vettem még ma egészen pontosan 239db-ot. Ebből 238db-ot kinyitottam, egyet pedig megtartok az utókornak. Ez azt jelenti, hogy hogy összesen 338db-ot nyitottam ki. :)Szóval lenne egy jó tanácsom mindenkinek, aki azon gondolkozik, hogy venne pár darabot, hátha lesz revolvere: NE LEGYÉL OLYAN HÜLYE MINT ÉN? HISZEN ÚGY SEM FOGJA ADNI!!! :mad::mad::mad:

Üdvözlettel, Gerry Soprano
Egy rohadt dühös játékos ;)

ui: a cirkuszos gyűjtőkártyáknak se álljatok neki, abba is elégettem 10.000 kötvényt, és csak az egyik eredményem van meg.. ;)
 
Fent