Kibeszélő Aratási idő gyűjtőkártyák és kalászok

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
ui: a cirkuszos gyűjtőkártyáknak se álljatok neki, abba is elégettem 10.000 kötvényt, és csak az egyik eredményem van meg.. ;)

1500 köti és max 2 nyitásnál volt a lehetséges 5 között az egyik gyűjtőkártya.
Kb 1 hónapja nyomtam el, úgy hogy mind a 2 ott volt a zöldnél. Persze felesleges akció volt. Max kevesebb Warren sapka lesz karácsonykor. :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
öhm.. csak csendben megjegyzem, h kihalt világon, még 100 db se kellett, h kettőt adjon a rendszer.. ez az alap 100-ból.. nem vásároltból.. gyűjtőként szívesebben látnám más világon.. ( vajon lehetséges lesz átrakatni másik világra legalább az egyiket..? )
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
öhm.. csak csendben megjegyzem, h kihalt világon, még 100 db se kellett, h kettőt adjon a rendszer.. ez az alap 100-ból.. nem vásároltból.. gyűjtőként szívesebben látnám más világon.. ( vajon lehetséges lesz átrakatni másik világra legalább az egyiket..? )
ketto.png
Ma gyűjtöttem össze a 100-at... de legalább nekem a fő világra jött kettő (79, 99). De hogy mit csináljak kettővel? :rolleyes: (örülök, hogy ennyire velem volt egyszer a szerencse :D)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag

Mr. T.

THE DEVIL

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Tényleg? Komolyan? hm.. nem is tudtam.. ( de.. )

ugyanakkor mivel ez haldokló, kihalt világ, melyre spec már regisztrálni se lehet, ezért kérdeztem, h ha esetleg-netán-valamikor a bezárás mellett lesz a döntés, akkor át lehet-e majd helyezni vagy sem..

megtiszteltél a válasszal.. ( nem.. )
Ha egy adott világról bejelentjük, hogy bezárul majd törlésre kerül akkor arról bejegyzést teszünk közzé a fórumon és a játékon belül is. Ha olyan szituációba kerülsz, hogy nem tudsz egyik világra sem költözni, mivel mindenhol van karaktered akkor kérelmet nyújthatsz be a Support csapathoz a tárgy áthelyezését illetően, amennyiben az alábbi összes követelmény teljesül:
  • A tárgy csakis egy kiárusítás alkalmával volt elérhető és jelenleg nincs semmilyen lehetőség az újra megvásárlásra,
  • A tárgy aranyrögökért lett megvásárolva,
  • A tárgy nem eladható a piacon.
VAGY
  • A tárgy egy olyan kalandsor alkalmával lett megszerezve, amely már nem elérhető a játékban, így a tárgy megszerzésére nincs már lehetőség.
  • A tárgy nem eladható a piacon.
A témával kapcsolatban engedd meg, hogy a Tudásbázisunkat promózzam. Az erre vonatkozó kérdésed megtalálható az oldalunkon.
 

DeletedUser17653

Vendég
Tényleg? Komolyan? hm.. nem is tudtam.. ( de.. )

ugyanakkor mivel ez haldokló, kihalt világ, melyre spec már regisztrálni se lehet, ezért kérdeztem, h ha esetleg-netán-valamikor a bezárás mellett lesz a döntés, akkor át lehet-e majd helyezni vagy sem..

megtiszteltél a válasszal.. ( nem.. )
Halott szerveren lebzselsz ahelyett hogy lobotomián költenéd a pénzed, és még szeretnél is valamit? :D /Insert Greta_Thunberg_meme.png here/
Viccen kívül néha azt érzem, hogy még nekünk kellene hálásnak lenni amiért itt vagyunk, akár jó helyen, akár nem. Nehogymár kapj valami pluszt jófejségből, minek mentél halott szerverre játszani.

Amugy itt egy ritka fotó egy meetingről valahol a messzi vad kapitalista nyugaton, amikor a játékosok ötleteit, nyavajgásait és költözési kérelmeit, illetve minden aktuális fejlesztésüket megvitatják, amit már rég meg kellett volna csinálni:

headsinsand_0.jpg
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
A gyémánt revolver nem lesz áthelyezhető más világokra, még szerver zárás következtében sem. Ugyanakkor valószínűleg minden évben lehetőség lesz a rozskalászok megvásárlására, így akinek nem sikerült idén, jövőre megpróbálhatja újra megszerezni ezen exkluzív fegyvert.
 

Zaszi

Veteran Member
Vajon meglett a 201.-ből? :rolleyes:

(én ezek szerint a szerencsések közé tartozom, meglett a 79. nyitásból... az alap gyűjthetőkből :) )
Azt, hogy mi lett volna a 201.-ben, soha nem tudjuk meg, mert tartom magam ezután a 12 játékév alatt megszerzett tapasztalathoz: SOHA NE KÖLTS, RÖGÖT- KÖTVÉNYT csak akkor ha biztosan tudod mit kapsz érte (kivétel a karácsonyi kiárusítás), ezért nem veszek ládákat a shop-ból és soha nem költök rögöt 1 eventen sem és a cirkuszban is csak ingyeneseket nyitok. Ez a 3k kötvény amit most elpazaroltam, haszontalan szemetekre jó tanuló pénz (köti) volt
 

Mr. T.

THE DEVIL
A gyémánt revolver nem lesz áthelyezhető más világokra, még szerver zárás következtében sem. Ugyanakkor valószínűleg minden évben lehetőség lesz a rozskalászok megvásárlására, így akinek nem sikerült idén, jövőre megpróbálhatja újra megszerezni ezen exkluzív fegyvert.

Köszönöm. Ezt elsőre megértettem volna :)

( vigyázz Syntex, még a végén kiderül, h tudsz úgy fogalmazni, h azt egy földi halandó is megértse ;) )

Halott szerveren lebzselsz ahelyett hogy lobotomián költenéd a pénzed, és még szeretnél is valamit? :D

Én kérek elnézést :( csak halott világ(ok)on játszom :(
 
Fent