The West Times 2021 25. szám - szeptember

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag

The_West_Times_logo.png



Két éves lett a The West Times! Ez alkalomból egy különleges interjú készült a csapattagokkal! Bővebb ismereteket szerezhetsz a telegramokról és megismerkedhetsz egy remek könyvvel Klar jóvoltából, az irodalom szerelmeseire vár Krisztoph verse, majd ha megéheztél, Monó két csodálatos receptje is csak arra vár, hogy elkészítsd őket! Jó szórakozást kívánunk!



» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «


Az újsággal kapcsolatban továbbra is várjuk visszajelzéseiteket ezen témába! Ha hiányoltok belőle valamit vagy éppen keveslitek a tartalmát, akkor bátran osszátok meg velünk! :)
 

Deleted User - 779988

Vendég
Végre egészséges mennyiségű irodalmi rész van az újságban. 1 blokk vers, és ennyi.

Tökéletes.
 

senki600

Egy vasútbarát
Kis látvényelemi kritika: telefonról olvastam, de a címek, vagy a hozzá hasonló akármik számomra olvashatatlanok voltak, legközelebb kicsit másabb szín kéne.
Más: ez a Times is tetszett, bár őszintén engem a film/könyvajánlók, versek, műkritikák nem nagyon tudnak érdekelni (nem a ti hibátok ez, ha valaki szereti folytassátok mindenképp, hátha véletlen egy olyan is jön amit lehet hogy ismerek), így azokat nem olvastam el, de a többi megfogott, bár sajnos a recepteket se tudom legyártani, de mindig jól néznek ki és elolvasom, ha meg olyan, akkor meg is éhezek rá, akár evés után is. Az interjúk szintén a helyükön voltak, de hiányolom én is, hogy a kihalásról mit gondoltok, vagy hogy mit tennétek ellene. 2 év után elmondhatom, hogy fejlődés volt, és jó irányba, így ezt ne hagyjátok abba.
 
Fent