Kibeszélő 2.197-es kibeszélő

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Lesz-e valami büntetés ha elkezdek 3 erődöt hívni naponta az eredményért?
Egyet éjjel,egyet délelőtt meg délután,a fő harcot meg hívja aki akarja az már sokba kerülne nekem , de az eredményt meg kéne. Csak érdekelne hogy jár e ez büntetéssel a részemre?
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Lesz-e valami büntetés ha elkezdek 3 erődöt hívni naponta az eredményért?
Egyet éjjel,egyet délelőtt meg délután,a fő harcot meg hívja aki akarja az már sokba kerülne nekem , de az eredményt meg kéne. Csak érdekelne hogy jár e ez büntetéssel a részemre?
Nem hiszem hogy járna érte büntetés, hisz az hív erődöt aki akar. Ha nem duplázódna az erődhívás költsége, én az összeset kihívnám, minden nap.
 

ScarFace2

Member
Kedves Játékosok,

A 2.197-es verziófrissítéshez ezen topicba tudtok hozzászólni.

Üdvözlettel,
A The West Csapata :huh:
Ez mondjuk nem sokban különbözik a hónap elején kiírt "Betekintés a kulisszák mögé" bejegyzéshez képest. :D
Bár még április van szóval lehet reménykedni :D

Ahogy mondják Ár érték arányba teljesen jó lehet. Csak tényleg még a nagyon fanatikusoknak is elérhetetlen a játékosállomány melett :/ Nem tudom nemzetközi szinten mi a helyzet ezzel kapcsolatban és ott lehet van napi 3 erődharc.
Az ugye jobb esetben egy évben 1095 harc. Leszámítva az ünnepnapokat (békeidőt). Ez tényleg egyfajta jutalom lehet azoknak akik kitartóak a játék melett már a kezdetektől fogva és ez is jó dolog ha azt nézzük. De aki most kezdi a játékot az annak teljesen felesleges egy ilyenbe belevágni.

Bár nincs az se kőbe vésve hogy kedvezni akarnak mindenkinek. Ennek is örülni kell, legalább foglalkoznak még valamennyit a játékkal :) Sok más hasonló korú online játékot elvesztettünk már az évek alatt.

Bízzunk benne hogy valami nagy van készülőben és addig csak kiegészítő frissítések vannak hogy ne unatkozzunk addig is :D

Összeségében pozitiv ez a frissítés is.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Szóval ismét bekerült egy eredmény amihez 10+ év kell kihagyás nélkül, kezdem úgy érezni maga a játék készítői se akarják hogy ezzel a "csodával" játszunk....
Mik a spam erődharc szabályok?

Azok a szabályok, amelyek megakadályozza, hogy pár illető ellehetetlenítse a többiek számára az erődharcok élvezetét. Főleg az ellen irányulna, hogy valaki rövid időn belül több erődöt is kihívjon, tehát spammelné az erődharcokat.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Azok a szabályok, amelyek megakadályozza, hogy pár illető ellehetetlenítse a többiek számára az erődharcok élvezetét. Főleg az ellen irányulna, hogy valaki rövid időn belül több erődöt is kihívjon, tehát spammelné az erődharcokat.

hmm.. és ha összeáll 5 ember és mindegyikük 1-1 harcot hív ki naponta az már spamnak tekinthető? hiszen itt hivatkozhatnak arra, h a többiekhez semmi közük sincs..
 

Titanilla

Veteran Member
Spamnak az tekinthető (szerintem), ha ugyanarra az időpontra (vagy pár perces eltéréssel közel ugyanakkorra) hívnak több harcot. Az Etheryon által felvetett 3 időpont szerintem nem tekinthető annak, főleg, ha az erődtulajdonos szövetségek is beleegyeznek.
Az már más kérdés, hogy milyen élményt nyújtanak ezek a harcok, de az EREDMÉNY-ért meg kell szenvedni :D :D
 
3-7-12 után meg kapjanak eredményt érte
aztán megetetek velük egyszerre 15 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.
kapnak majd érte eredményt ezért is,

Az első hányás
Egyél 15 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.

Bulimiás
Egyél 50 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.

Toi Toi barát
Egyél 100 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.

Buli a belekben
Egyél 1000 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
aztán megetetek velük egyszerre 15 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.
kapnak majd érte eredményt ezért is,

Az első hányás
Egyél 15 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.

Bulimiás
Egyél 50 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.

Toi Toi barát
Egyél 100 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.

Buli a belekben
Egyél 1000 darab 30cm-es ananászossonkás olcsópizzát.
Csípősre is kéne egy...
 
Fent