Kibeszélő 2.196-os kibeszélő

A kormány ismét egy kézelfogható jó megoldást eszközölt a visszaélések ellen.
Újabb dicsőség El Dorado népének és hatalmas megkönnyebbülés az egész nyugadtnak.


Enzo di Rosetti köszöni a Független Support Bíróságnak, hogy segített az alábbi új szabályok megalkotásában, továbbításában a Alulfejlett Fejlesztői részleg felé.
  • Megerősített e-mail cím.
  • Egy bizonyos szint elérése. A chaten látni fogod azt a szintet, amelyet el kell érned, a legtöbb világ esetében ez a 20. szint lesz
A kormányzó további tanácsait bármikor kikérheti a Független Support Bíróság és a AF. részleg is.
 
Állítsunk emléket egy ilyen nagy formátumú személynek, akinek tevékenysége a legfelsőbb szintű adminokat is annyira lenyűgözte, hogy külön szabályt alkottak miatta. Lehetne kérni, hogy a szabályzatba külön kiemelve "Neurotikus szabály"-ként szerepeljen?
Helyesbítek, a szabályt én alkottam.
A Független Support Bíróság közvetítette az AF. részleg felé.
Az AF. részleg pedig megalkotta az én szabályrendszeremet fejlesztői körökön belül.

Nem lehet egy megnevezett (játékos)személy a neve, mert diszkriminatív lenne. Törekednünk kell a békés szabálybetartatásra. Azért jött létre a szabály, hogy elkerüljük spambotok használatát a játékban.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Gondolom nem, mert 19000 óra (több mint 2 év) felett vagyok és nem veszi figyelembe :)
Jelenleg az 500 nap felénél járok :)
Az építés nem ugyanannyi "energiát" vesz igénybe mint bármilyen egyéb órás meló?
Én is hasonló cipőben járok,ugyan kevesebb óraszámmal...

Statisztikában nem is számolja az építést befejezett munka alatt csak feladatnak lehet ez a "gond"

Érdekes mindenesetre
 

Inkognita

Active Member
Nem tudom, hogy hol lehetne jelezni, de ez csodálatos találmány, hogy harcok közben újraindítják a szervereket és szétoffolják a harcokat. Gratulálok, ráadásul pl eldon átkerültem egyedül jobb oldalra... nem sokáig éltem. Köszi, köszi köszi
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem tudom, hogy hol lehetne jelezni, de ez csodálatos találmány, hogy harcok közben újraindítják a szervereket és szétoffolják a harcokat. Gratulálok, ráadásul pl eldon átkerültem egyedül jobb oldalra... nem sokáig éltem. Köszi, köszi köszi
Másik topicban írtam is erről, de az geón volt, de semmi, legalább akkor minden megkezdett harcért (legalábbis geón 2 harckezdős üzenet is volt), kaphatnánk kárpótló perecet
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Nem tudom, hogy hol lehetne jelezni, de ez csodálatos találmány, hogy harcok közben újraindítják a szervereket és szétoffolják a harcokat. Gratulálok, ráadásul pl eldon átkerültem egyedül jobb oldalra... nem sokáig éltem. Köszi, köszi köszi

Sajnáljuk, hogy újra kellett indítanunk a szervereket, de csak így lehetett megoldani a fennálló hibajelenséget. Jelenleg is dolgozunk rajta, hogy javításra kerüljön minél előbb.

Másik topicban írtam is erről, de az geón volt, de semmi, legalább akkor minden megkezdett harcért (legalábbis geón 2 harckezdős üzenet is volt), kaphatnánk kárpótló perecet

Perecet nem tudunk adni. Viszont minden játékos számára jóváírtunk egy Kávét, amivel tud egy pár extra tojást gyűjteni.
 
Fent