Ötletek/javaslatok (új)

Gold77

Member
Sziasztok.
Szeretném megkérdezni,hogy aki nem szeretne pénzt költeni a játékra,az miért nem tudja megvásárolni a termékeket,kötvényért.
Csak ugy tudjátok fent tartani a játékot,hogy PÉNZT KELJEN RÁ FORDITANI? Szerintem,ez nem egy helyes irány.
Akkor lesz ez a játék,szinvonalas,ha nem a pénzröl szol.Játszanak az emberek,elérnek egy bizonyos szintet és már nincs uj dolog....Le ragadtunk olyan szinteken ahol nincs vonzása a játéknak csak ha pénzt költesz rá.Vannak feladatok pl.Lovas szekér javitásnál kapsz melegételt,de még egy halom dolgot kaphatnál amit más feladatokért megszerezhetsz.Hisz egy lovas szekér javitásánál,pl szerezhetnél ponyvát,kereket, kantárt,stb sorolhatnám.Tehát szerintem ezen a vonalon kellene kicsit fejleszteni és nem mindig az aranyrög vásárlásnál.Gondolkozatok el.
 

Gold77

Member
Vagy kicsit lehetne böviteni a szakmákat is.Hisz anno,mikor ez a játék elindult,már pár év eltelt,azota.Pl.én viszem az összes világot,de lassan mindegyik karakterem,eléri azt a pontot,hogy-hogyan tovább.Ki van az összes szakma,de miért nem tanulhat a karakter több szakmát.Pl egy kovács,miért nem tanulhatja meg a szijgyárto mesterséget,hisz vannak közös fejlesztési dolgaik,vagy a sarlatán,a tábori szakácssal.150-es szint után,már kicsit kezdi értelmét veszteni a játék.Kicsit több feladat is lehetne.Hisz ilyen magas szinteken,már nem igazán van sok lehetöségre.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Továbbra is kíváncsian várom, hogy a megyei vásárba szállítható termékek száma mikor lesz végre normális mennyiségre megemelve. Bár végül is az én hibám, hogy csak délelőtt 8-9 után lépek be néha és már a maximumon van minden,tehát nem is tudom miért irogatok ilyeneket. :)
Tényleg növelhetnék már. Nekem még szerencsém volt 6kor, de akkor is már csak narancs, meg burgonya (illetve 3 nehezebben megszerezhető termék) volt már csak hiánycikk...
 

Deleted User - 779988

Vendég
Köztudott tény, hogy Westet kis létszámú csapat fejleszti.

Szeretném enyhíteni a teheiket. Kezdeményezem, hogy minden szerveren(magyar, angol, román stb.) tegyék fel kérdésként:

"Legyenek a jövőben az eseményeken(Húsvéti leszámolás, Halottak napja stb.) mindkét nemre öltözetek?"

Hiszen ez minden eventen +11(!) tárgy rajzát jelenti, és ezen tevékenységek értékes időt vonnak el a lényegi fejlesztésből.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Lehet, h más rajzol- és más fejleszt.. vagy ez csak bennem merült fel? :)
( gyk aki rajzol az nem tud fejleszteni és fordítva.. )
Én se gondolnám, hogy egy ember végez több feladattípust. De biztos van más is, amit rajzolhatna. :hmf: Mondjuk egy új MPI pályát, vagy bármi mást.
 

krcsirke

el pollo diablo
Spoot, az Elit Teszter már ott is csillogtatta tehetségét.

Úgy rémlik meg is nyertük a minibajnokságot, egyébként van a csatornán egy kimondottan westes videókat tartalmazó lejátszási lista, némelyik videóban még a medvés változattal. Bár örök kedvencem az volt, mikor néztük van-e baráti tűz és mindenki egyre gondolt, hogy kinn kellene megnézni :D

Egyébként majd rákérdek, hogy pár régebbi videót publikálhatok még, igaz azok főleg "unalmasabb" témákat érintenek.
 

DeletedUser17653

Vendég
Úgy rémlik meg is nyertük a minibajnokságot, egyébként van a csatornán egy kimondottan westes videókat tartalmazó lejátszási lista, némelyik videóban még a medvés változattal. Bár örök kedvencem az volt, mikor néztük van-e baráti tűz és mindenki egyre gondolt, hogy kinn kellene megnézni :D

Egyébként majd rákérdek, hogy pár régebbi videót publikálhatok még, igaz azok főleg "unalmasabb" témákat érintenek.
Hát figyelj, egy összegzésben ha van lehetőség, és leírod, miket csináltatok ti ott azon a zárt szerveren, hogy teszteltetek, és abba belelököd a linkeket, szerintem sok játékos megnézné. Persze csak egy ötlet.

Mondjuk engem az is érdekelne, hogy találtak meg bétán :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Mondjuk engem az is érdekelne, hogy találtak meg bétán :D

Amchitka mint egy rendes bétás világ, úgy kezdte egykoron a napjait, természetesen itt is korlátozott számmal, ha jól rémlik ez volt ez első bétás világ ahol voltak övek és nadrágok, nem akarok hülyeséget mondani, de 500 vagy 1000 fő volt a limit.
Pár hónappal később arra sorsra jutott, ami kint áll a béta belépési oldalán már a kezdetek óta, hogy bármikor változtathatnak és törölhetnek bármit, bárkit. Ez megtörtént, nem sokra rá fórumon volt felhívás, hogy lenne ez az elit bétás tesztelői lehetőség, supporton keresztül lehet jelentkezni. Akkor ha jól rémlik kankalin volt ott is a CM (illetve magyaron is), így nála jelentkeztem és bekerültem a csapatba.

Röviden (mivel már késő este van, de ha lesz időm, leírom egyszer hosszabban) Amchitka fő feladata volt, hogy amolyan előtesztelést hajtsunk végre általában 1-2 héttel előre, mielőtt bétára kimenne, tehát béta bétája volt. Volt erődharc tesztelés különböző képletekkel, párbajtesztelés, illetve utolsó nagy dobása az MPI tesztelése volt, ha jól rémlik legalább 2 hónapig teszteltük (sajnos a hozzá kapcsolatos kapcsolattartás törölve lett azóta, így nem tudom visszanézni, pontosan meddig tartott és ezeken felül mik voltak), azután már nem volt olyan nagy frissítés. Maga a program nemsokára rá parkoló pályára került, 2015-16 környékén ért véget.
A két és három év közti pályafutása során volt lehetőségünk a fejlesztőkkel közvetlen kapcsolatot tartani, ha jól rémlik négyen játszottak velünk és beszélgettünk úgy általánosságban a játékról, néha az adott feladaton felül kérdeztek minket, hogy mit szeretnénk látni, vagy mi lenne jó ha változna. Pozitív emlékeim vannak róluk, hisz tényleges érződött, hogy szeretik a westet, ha jól rémlik maga az MPI az egyik fejlesztő "szerelemgyereke" volt, így mikor teszteltük, szinte mindig fent volt a chaten vagy játszott velünk (vagy éppen kilőttük megnézni, baráti tűz aktív vagy sem :D), szóval ha le kellene írnom, azt mondanám szeretettel készült a játék, motiváltak voltak a fejlesztők, teljesen másabban érződött, mint most sokaknak a jelenlegi helyzet. Hiányolom magam is ezeket az időket, de ha azt vesszük, maga a játék úgymond "teljes", hiszen minden lényegi funkciót amit terveztek, adott és működőképes (itt megjegyzem azért, hogy a háttérben dolgoznak azért a játék fejlesztésében és bővítésében, remélem hamarosan többet is látunk belőle), emiatt véleményem szerint nem kellett már az elit csapat, hisz nem változtattak azóta igazán a játékon akkorákat, vagy bővítették éppen.

Amit még hozzátennék, egész érdekesen alakult pár elit tesztelő sorsa, lettek közülük páran CM-ek bétán, vagy GM-ek, szóval "nem mondtak le rólunk" miután véget ért a program.
 

Kanyim

Veteran Member
Ennek a tűzijáték tárolós nyereményjátéknak több hibája is van szerintem. Mi az hogy minden világon ugyanannyi darabot sorsoltok ki ? Lesz olyan világ ahol szerintem ki sem tudjátok osztani mindet (sőt sztem lehet jelentkező sem lesz valamelyik félére néhány világon) míg másik világon meg tülekedés lesz érte. Lakosság arányosan kellett volna ezt csinálni. A másik hogy ez eléggé beleszól a tombola versenyébe. Pl a nagy tároló naponta ad 2500-t. Ami kb 400as óránként munka adaggal nézve kb 6 óra meló. Odaadjátok és utána van kb 10 napja még használni a győzteseknek. Tehát ez a 10 nap alatt csak melókat nézve kb 2,5 tiszta nap előnyre tesz szert. (ha azt feltételezzük hogy a többi dologban ugyanazt csinálják, erődharcolnak, küldözgetik a tüzijátékokat..stb) Jogosan lenne nagyon pipa valaki ha egy ilyen szerencsés sorsolás miatt maradna le a tombola megnyeréséről ! Tudom röggel mindent lehet ellensúlyozni. De vannak már olyan kihalt világok ahol kb rög nélkül is meglehet nyerni a tombolákat. Pl valahol most 2 ember verseng fej fej mellett a tombola győzelemért.. azt egyikük megnyeri ezt és ezzel behozhatatlan előnyre tesz szert a másikkal szemben (jojo röggel könnyedén behozható előnyre). Teljesen elfuserált dolog ez így. Vagy bele se tegyetek ilyeneket, vagy akkor mindenki megvehesse kötiért hogy egyenlő feltételeket teremtsetek. Maximum ilyen néhány ezer darabot tartalmazó dobozokat lehetett volna kisorsolni, nem olyat amit ha valaki odafigyelve jól használ akár 25.000-t szerezhet.

Remélem átgondoljátok majd ezeket és többet ilyen formában nem kerül ez bele a játékba.
 
Fent