Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser17483

Vendég
az első kettő jó volna, utolsó felesleges, vagy csak rontás ...

1. túl jó lenne akkor , ha 8 órán át tartana a zene ...
pl nálam aligátorvadászat
15mp-re ad 39 tp-t ezüstben 59tp legjobb tp-s felszerelésben 99et akkor ha erre rájön még a szellemzene az 111tp kb, azaz +12tp, ha egész órán át dolgozok akkor az 2880tp és x8 óra :D akkor 23040tp pár termékért ... (igen, nehéz lenne 8 órát folyamatosan 15mp-zni , de a lényeg a +tp ami az alatt bejöhet :D)
mostanival meg 84tp ... de lehet ezzel "csalni" ;)
+én erődre szoktam használni +1200tp ... és ha időre lenne állítva , akkor nem biztos hogy mindig megkapnám rá, lehet hogy elöbb lejár mint a harc ... persze, akkor úgy aktiváljam , hogy biztosan beleférjen, de akkor meg sok melót kihagyok vele ...

2. ez már rég jó lenne, az energia rögözés mellé, de ha eddig hanyagoltál ezután se lesz semmi belőle szerintem ...
5 rög elég kevés érte inno szemszögéből :D , de persze, minél kevesebb annál jobb
exponenciálisan ne, kicsesznél a katonákkal ...

3. én mindig nyeregkápát használok, és van hogy 1-2 napig megmarad ... ha 1 órára tartana csak vagy 2 akár 3 akkor sokat kéne felhasználni a sima mozgásokért , de persze a térkép körbefutására jó lehet ... (pl piacról összeszedni a kacatokat, de arra ottvan a tekipor :D)

szóval első kettőt támogatom, de innonak egyik se érné meg :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem feltétlen kell 8 órásra állítani, de az a lényeg, hogy a 15 secezés miatt lenne átvariálva. Ha a mézbor 8 óráig tart, legalább a szellemzene is tartana 4-ig, hogy igazságosabb legyen. Ezáltal több terméket gyűjtenének a játékosok, lehet, hogy aktívabbak lennének, és a VIP funkciókat is aktiválnák.. Ez pedig pénz az innonak. Egyszerűen ki lehet számolni, hogy az erődharc is beleférjen a bónuszba. 15 sechez rengeteg kockulás kell, aki pedig annyit kockul, az szerintem megérdemelné ezeket a bonusokat.

Akkor csak változtassák meg az egyik sebesség buffot órásra. Nem szívesen dobnak ki az emberek 75 kötit 10 percnyi tekiporra.. Miközben meglehet oldani egyszerűbben is, olyan szettek vannak most már..

Lehet, hogy könnyebb lenne a játék bizonyos szemszögből, de szerintem egész jó bevételt hozna ez az innonak hosszú távon.
 

DeletedUser17483

Vendég
igazságos? most igazságos, a kettő attól függetlenül hogy 20-20%ot adnak nem ugyanaz, tp-s elég hasznos , másik meg csak dísz kb, +20% szerencse nem sokat ér :D ezért van hogy valamelyik szett ad +50-55%ot ...
így akkor hogy "igazságos" legyen, +50% tp-s lószett mikorra várható?

oké, hogy kampányolni kell , de ebből sehogyse lenne aktivitás vagy VIP aktiválás :D
 

Kanyim

Veteran Member
1: Értem miért akarnád megváltoztatni. De túl erős lenne ha sok óráig tartana. (100 munkapont és +20% tp.. a többi buffhoz képest nagyon erős lenne)
Azt meg nem támogatom hogy akkor pl 1 órásra csökkentsék, mert én építek és nekem tökéletes a 8 alkalmas jelenlegi formája. (de ha jól tudom az ilyen munkapontos dolgokat mindig mennyiségre adták, sosem időintervallumra)

2: Jó ötlet és támogatnám, de ha inno bevezeti úgyis annyiéba kerülne mint az energia feltöltése. (18rög)

3: Inno sem dinka. Nem hiába nem időintervallumra szólnak ezek a buffok. Ki a fene venne akkor turbótekit, vagy sebesség prémiumot ?

Sansztalan hogy behozzanak időintervallumos buffot munkapontos és sebességes dolgokból, mert az a többi up boltos buffjaikat kinyírná.
 

DeletedUser

Vendég
Mint mondtam, nem feltétlen 8 óráig kellene tartania. Építéshez én nem sok előnyét vettem észre, akárhányszor használtam..

Turbóteki 10 percig ad 20000% sebességet. Az, hogy pl egy erős gyeplő 2 órán át adna 125% sebességet, óriási a különbség. Nyilván aki piacot akarja körbe járni, az a tekit fogja használni.

A mézbor 20%-os szerencséje igen is sokat nyom a latba, ezt kitapasztaltam.
Igen, van amelyik szett ad sok szerencsét, ló- és fegyverszettel együtt, de az nem feltétlen való kereskedelemre, ahol ugye hasznát veszed ennek.. 50%-os tp lószett vicced nem állja meg a helyét.
 

DeletedUser17483

Vendég
pedig építésre jelenleg nagyon jó, ha 4k-t ad óránként, akkor kitermelhető 1 zenével akár 12800tp is

csak mond meg, mire használnád a gyeplőt ha csak 2 órára lenne meg ?
elmész valahová pl 3 órát dolgozni (hogy 75moti alattival ne foglalkozz) és használhatsz is másikat , jelenlegivel meg marad még 9

nem vicc :D hamár igazsásog részét keresed, akkor az 50% szerencsés táncos lószett mellé jöhet egy pl karáncsonyi lószett 50% tp-vel

a dolgokat félretéve, nem leszólni akarom az ötletelésed, tetszik , hogy valaki próbálkozik, de kissé valótlanok szerintem ... ja, meg te kértél véleményt :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Mivel nem sűrűn használtam az építési funkciót 150 elérése óta, így egy dologba lemaradhattam. :D
Én idáig úgy tudtam, hogy semmilyen fegyó-ruha-lószett, ami tartalmaz TP-t, - pl.: Frank James lószett 15% - nem befolyásolja az építésből szerzett TP mennyiséget. Munkás kaszton lévő TP bónusz szintén nem vonatkozik építésre.
Akkor a szellemzenére, hogy vonatkozna?
Ha működne, akkor tomolino (kalandor) - Deani (munkás) nem 6k-t mutatnának nekünk itt rekordként, hanem Deani esetében 7 v 8k-kat (6knak a 20% 1,2k). Szóval kicsi maradi vagyok v mégse, és ti kombináltátok túl? :D
Screenshot_2.jpg
Mert én itt most se látok arra sort, hogy építésre is vonatkozna. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Én csak a 100 munkapontra értettem amikor az építésemről beszéltem. Úri vacsi után ez a következő lépcsőfok a nagy templomoknál. (up boltos buffok drágák)

De gondolom az ötlet feldobója a 20%-t TP miatt értékelné ha időintervallumos lenne.. 15 secezésnél jól jönne ez tény, de nem látok rá sanszot.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, a térkép közepén lévő munkáknál használnám 15 secezésnél a sebesség buffot, mert így hamar elmegy 10-25 akció..

Az ép töltés egyáltalán nem érzem sansztalannak.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Másik témában javasoltam, de akkor ide is, nehogy szó érjen... :p

:) Tényleg csak apróság, de a lényege annyi, hogy ima is adhatna - persze arányosan a többihez képest - eventes cuccokat (jelenleg körömvirág máskor perec, rakéta stb) Nagyban befolyásolná az emberek hangulatát, még ha ilyen kis apróságként kap szerepet a játékban... de a mostaninál mindenképpen több szerepe lenne. Valljuk be tényleg nem sokan mondanak azért imát manapság 15 percet nem szenvednek végig a semmiért. Így viszont lenne haszna, értelme ennek a játékfunkciónak is, sőt, még annál is több talán, hiszen el kezdenének még többen gondolkodni rajta, mi a valódi értelme a játékunkban (naná, hogy a szerencsenövekedés ahogy hiszik egyes rétegek) és akkor sokkal többen csinálnák meg az imához fűződő eredményeket is....

Lényeg ennyi, már csak a suppra és a fejlesztőkre bízom és útjára engedem ötletemet!!! :)))))))))))))))) :D:oops::rolleyes:


Ugye legalább tovább lett/lesz küldve fejlesztőink részére? Vagy eleve olyan, hogy..................o_O

...nem valósul meg és hagyjuk szegény krisztophra a butaságait? :(

Lehet nem jó ötlet, de ők kihozhatnának belőle valami jobbat, például tovább fejleszthetnék és úgy építenék be a hétköznapjaink játékába :) mint ahogyan a méznél is volt! :)

Tovább lesz küldve az utánam következő javaslatokkal együtt? :oops:
 

krcsirke

el pollo diablo
Mint mondtam, nem feltétlen 8 óráig kellene tartania. Építéshez én nem sok előnyét vettem észre, akárhányszor használtam..

Turbóteki 10 percig ad 20000% sebességet. Az, hogy pl egy erős gyeplő 2 órán át adna 125% sebességet, óriási a különbség. Nyilván aki piacot akarja körbe járni, az a tekit fogja használni.

A mézbor 20%-os szerencséje igen is sokat nyom a latba, ezt kitapasztaltam.
Igen, van amelyik szett ad sok szerencsét, ló- és fegyverszettel együtt, de az nem feltétlen való kereskedelemre, ahol ugye hasznát veszed ennek.. 50%-os tp lószett vicced nem állja meg a helyét.

a7117725-8c8b-4920-8689-70db245fd7f1.png
 

Kenneth G

Kroki-fan
Jelentést adjon az MPI a saját sebzésünkről, találatról stb., mint ami a statisztikában van.
Az mpis saját statisztikát kéne bővíteni még több kategóriával, mint pl. legtöbb ko egy harc alatt, legtöbb lövés egy harcon, kitérés stb.
És legyen nyilvános is.

Másrészt a landsknecht szett megadhatná a 20 % tp bónt.
 

DeletedUser16538

Vendég
Jelentést adjon az MPI a saját sebzésünkről, találatról stb., mint ami a statisztikában van.
Az mpis saját statisztikát kéne bővíteni még több kategóriával, mint pl. legtöbb ko egy harc alatt, legtöbb lövés egy harcon, kitérés stb.
És legyen nyilvános is.

Másrészt a landsknecht szett megadhatná a 20 % tp bónt.

Ismerős ez az mpi javaslat :rolleyes: mintha már hallottam volna valahol o_O csak tudnám, hogy hol :p
 
Fent