Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Ezen mondjuk én is elgondolkodtam, lesznek páran akik megszorulnak a nyuszi jelmezzel. Aztán lám, 14 napig megvásárolható, hát hol itt a probléma? :laugh:;);)

Hát túlságosan nem éri meg vesződni vele, ha nincs elég pontod rá, mert a díja nem nagy szám. Ráadásul eztán esélyesen nem lesz képességpontadás, csak egy semmitmondó szett, vagy pár potya upb...
 

DeletedUser

Vendég
Végülis gyakorlatilag ingyen kapsz meg egy semmiérő szettet, ezzel nincs akkora baj, bár kétségtelenül lehetett volna valami értelmesebb (értsd:játék szempontjából hasznosabb) elemeket is bevonni.
A kapott buffok mindenképpen jók, mindenki profitál belőle valamit, úgyhogy ezzel a résszel nincs akkora gond.
A skillt nagyon hiányolom, 120 után azért valamit lehetne még csöpögtetni.
Méltánytalannak érzem, hogy szerverinduláskor az ember két napig csak eredményes jelentéseket törölget, mert lassan már azt is díjazzák, ha megnézi valaki profilját, ezzel szemben elér 1.000.000 Tp-t 120 után és rá se bagóznak.
Pedig azzal, hogy valaki a 120 után is intenzíven játszik tovább, az Inno malmára hajtja a vizet, hisz a tevékenységével valamennyire fenntartja az amúgy is lankadó játékközeget.
Jelenlegi formában egy 120-as kari, aki már majd egy éve elérte a maximumot, pont annyit ér, mint az, akinek ez tegnap sikerült.Nem azt mondom, hogy a toppos karikat toljuk az égbe, de ahogy már korábban is pedzettem, 100.000, 250.000, félmillió vagy épp milliós TP tételeknél nyugodtan lehetne díjazni a lelkesedést egy kis skillel vagy épp buff-csomaggal.Nem hiszem, hogy nagyon megerőltető lenne betenni a jutalmakat adó eredmények közé, és ha azt nézzük, hogy korábban minden 10 szint után buli volt, nagyon el sem üt a bevált gyakorlattól.
 

DeletedUser

Vendég
Igen ám, de tudjuk jól hogy milliós tp csak erődharccal jön össze, arra pedig fel sem készült az Inno hogy ezzel az agyontápolt faxsággal agyoncsapják a játékmenetet. Sajnos a kreatív "csapatot" is átpakolhatták más feladatra mert az utolsó két poén szett mellé nyugodtan kanyaríthattak volna egy szaftos kis kalandsort (a grafikusnak meg meg kellene tanítani végre az aranymetszést és az arányosságot, mert jó amit csinál csak az összhatás ronda).
 

DeletedUser

Vendég
Egy év alatt 1.000.000 Tp összekaparható kevesebb, mint napi 3000 Tp-vel, aminek 10%-át alapból megadja a bejelentkezési bónusz.
Vagyis a kocka kategória nem erődös résztvevőinek is összecsöpöghet a milla, főleg ha az ismételhető napi kalandokat és a kocsmai kalandosztók napi kalandjait is belevesszük.Ebben a formában talán még a full kézügyis sírrablók is befuthatnak.
 

DeletedUser

Vendég
Sherlock..ez nem volt kérdés, igazából még téma sem.
de azért köszönjük...Emese..:D
 

DeletedUser

Vendég
Valaki meg tudja mondani hogyan lehet megszerezni az Erdei mágusok szettjét? :)
 

DeletedUser

Vendég
Help!

Üdv.
Most egy egészen más témakörből szeretnék kérdezni.
Nos ugyebár nem mondok újat a 40es szintet elfogadható Belle Starr's Derringert megszerező küldetéshez,és lassan elérem azt a szintet én is..és az egyik ismerősöm megbolondított azzal hogy ha nem csinálom végig 40es szinten akkor elveszik ha szintet lépek ez a küldetés.Nos én baromságnak látom..de nem akarom elveszíteni ezt a küldetést ezért kérdezem a TI véleményeteket.Előre is köszönöm szépen :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv.
Most egy egészen más témakörből szeretnék kérdezni.
Nos ugyebár nem mondok újat a 40es szintet elfogadható Belle Starr's Derringert megszerező küldetéshez,és lassan elérem azt a szintet én is..és az egyik ismerősöm megbolondított azzal hogy ha nem csinálom végig 40es szinten akkor elveszik ha szintet lépek ez a küldetés.Nos én baromságnak látom..de nem akarom elveszíteni ezt a küldetést ezért kérdezem a TI véleményeteket.Előre is köszönöm szépen :)

Egyik kaland se tűnik el csak úgy a semmibe (azért meg pláne nem ha szintet lépsz :D)
 

DeletedUser

Vendég
Hali :)

Csak érdeklődnék hogy minden szerver hanyatlik? :laugh:
Pár hónapra V5ön ha volt egy erődharc még ha nagy erődről is volt szó akkor is kimaradt mind2 oldalról jó pár ember, most meg mi van? Kis erődöket védünk, támadunk, de az sincs mindig tele :laugh: Vicc az egész! Ha ez más szerveren is így van akkor valamit csinálhatnának, mert ha így haladunk akkor elfogyunk :P

Dongi
 

DeletedUser

Vendég
Hali :)

Csak érdeklődnék hogy minden szerver hanyatlik? :laugh:
Pár hónapra V5ön ha volt egy erődharc még ha nagy erődről is volt szó akkor is kimaradt mind2 oldalról jó pár ember, most meg mi van? Kis erődöket védünk, támadunk, de az sincs mindig tele :laugh: Vicc az egész! Ha ez más szerveren is így van akkor valamit csinálhatnának, mert ha így haladunk akkor elfogyunk :P

Dongi

Hát ha valamit csinálnak, az 99% eséllyel biza a világroló lesz...
 

DeletedUser11325

Vendég
Fiúk lányok szerver rakoncátlankodik vagy csak nekem nem jó? Megnyitom és kidobja, hogy bad gateway. Mit tegyek?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Az igaz ,hogy kell a türelem, csak az a bibi hogy harc elött 3 percel megveszek egy 50 kötvényes buffot berakom és elmegy a kapcsolat. SE harc SE kötvény.
 

DeletedUser

Vendég
szintèn.. harc elott 3 percel.mèg buffot se tudtam venni...
legalàbb irnànak hogy vàrjunk e egyàltalàn
 
Fent