Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser2999

Vendég
Szasztok!

Lenne egy kis problémám!

Megvettem az utolsó darabot egy csappantyús puskát ami hiányzik a gyújtők puskája szethez a városom boltjában. Probléma az hogy az eredmények között megjelent a csappantyús puskánál hogy már megvan mind a 3 puska, de még mindig szürke. A gyűjtők fegyvere résznél pedig a pipa már csak a csappantyús puska előtt nincs meg. A csappantyús puska eredményt beadta a játék.

Valakinek valami ötlet?
 

DeletedUser

Vendég
Szasztok!

Lenne egy kis problémám!

Megvettem az utolsó darabot egy csappantyús puskát ami hiányzik a gyújtők puskája szethez a városom boltjában. Probléma az hogy az eredmények között megjelent a csappantyús puskánál hogy már megvan mind a 3 puska, de még mindig szürke. A gyűjtők fegyvere résznél pedig a pipa már csak a csappantyús puska előtt nincs meg. A csappantyús puska eredményt beadta a játék.

Valakinek valami ötlet?

Nekem volt olyan, h pár nap múlva adta be... Más ötlet nincs.
 

DeletedUser

Vendég
Szasztok!

Lenne egy kis problémám!

Megvettem az utolsó darabot egy csappantyús puskát ami hiányzik a gyújtők puskája szethez a városom boltjában. Probléma az hogy az eredmények között megjelent a csappantyús puskánál hogy már megvan mind a 3 puska, de még mindig szürke. A gyűjtők fegyvere résznél pedig a pipa már csak a csappantyús puska előtt nincs meg. A csappantyús puska eredményt beadta a játék.

Valakinek valami ötlet?

Vegyél valamit a piacon, és azt vedd is át a batyudba, ilyenkor meg szokta adni.
 

DeletedUser

Vendég
Elég rég írtam már erre az oldalra ilyet,de asszem megérett ez a hsz:

Epekedve,remegve vártam a frissítést (mivel játszok bétán így ott mr tapasztaltam mien is a próba verzió), és megérkezett.
Kissé letisztultabb mint ott,de még mindig van egykét ruha melynek torz a képe.... Üsse kutya,kevesebb rögöt vettünk idén,nem volt azokra pénz...
Bejött a UP kötvény is,ami talán kissé aktivizálta a (nem erődharcoló!!!!) népséget,hisz napi 4 bond simán megvan a 4 ismételhető kaladnból,illetve a grátisz 4 sem akadály,tehát a napi 8 jó dolog,főleg h 150bond egy acélkazi (mivel erődharcra nem jár,ott nem esik neki,de legalább van esélye kazit nyitni)
Az erődharcosok is megkapták a maguk 3-4bondját 1 harcért....de akár napi 3-4 harcra is elmehettek ami 10-20bond (ha nagy szórással nézem),plus megcsináltak 1-2 feladatot,tehát legyen mondjuk 25 nekik (nem erődharcolóknak még mindig csak 8!!!).
Ez még nem nagy különbség,kibírja a nem erődharcoló társaddalom...

De most baz:censored:dmeg,egy erődharcért odaadtok 15-26 bondot ?????
Menjenek már a p:censored:ba!

Csak az erődharcól szól a játék már v mi a t:censored:m?????
Gürizek a kalandokkal,örülök a fejemnek h 1.5hét alatt összeszedtem 100bondot ,erre van akinek az 1-2 nap alatt megvan...

Szánalmas "fejlesztés javítás" ment megint végbe,mint ahogy 2éve félrefejlesztik a játékot....

És csodálkozunk,hogy sorra halnak ki a világok :D
Az utolsó 2 indított világ él,mert megy a sok hü:censored:lye,hátha meglesz a top..vmiben,ha másban nem disznóőrzésben.....
A játékosok,akiknek meg a könyökükön jön ki már az Inno munkája,próbálnak a szeretett világukba életet vinni,de milyen eséllyel?
Hogy "vegyék fel így a harcot"?

Ha nem öltem vna ennyi pénzt,időt és energiát ebbe a játékba,illetve ha nem ismerkedtem volna meg jópár,számomra kedved emberkével,akkor már rég szemközt köptem volna az összes olyan embert,akinek bármi köze is van ahoz,ahova jutott ez a játék....

De így maradok,havi 1 ilyen hozzászólással (mellyel a lelkemet is megnyugtatom,hogy én kimondtam amit gondolok,mégha magasról le is sz:censored:rják) a játék részese,és nem azért h költsek rá,hanem h még élvezzem az adott kereteken belül,ami megmaradt...

Tengermély tisztelettel:
L.G.
 

DeletedUser13096

Vendég
Istállómesternek a kozák nyeregtakarót a rodeó rendezése adta korábban, valószínűleg most is.
Más zsákbamacskás munkával úgy tudom nem találhatóak ezek a termékek, de ha mégis, talán előkerül 1-2 jelentés. :)
 

DeletedUser14411

Vendég
Ez a tárgy olyan munkához szükséges,amit már elvállaltál.Ismerős ugye.Mert nekem már nagyon.Rothadtul idegesit,hogy semmilyen körülméynek között nem tudok átöltözni.Dakotán is játszom,prémiummal is,és aktiválva van az automatizálás funkció.Én vagyok a hülye,hogy aktiváltam.nem kellett volna.És ez egyre rosszabb.kezdetben csak néha irta ki,mostmár szinte mindig.Már félek átöltözni basszus.Aztán meg a párbajosok rajtam köszörülik a fegyvereiket,mert képtelen vagyok még a nyavajás pisztolyt is bedobni.Mikor a quarter lovat nem engedte,az már igazán durva.Nem kell megirni miért van.Irtátok már.
Felháboritó!!!!:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Eredmények

Sziasztok!
Tudnátok nekem adni egy linket, vagy bemásolni valahonnan, hogy milyen eredmények vannak a "Hősies tettek" rovatban? Vagy, hogy mikről tudunk eddig?
Sajnos nem találtam sehol:(
Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A nyugati pont, keleti pont, Old Man Hacket, Erdei Tisztás, Dickson erdő, Kereszteződés, Capura-i prérifarkas sivatag, Szent kő és a többi. Ezeknél csak 1-1 kalandok vannak? Vagy esetleg van valami "titkos" feladat is?
:indian:
 

DeletedUser11499

Vendég
Hát ez jó kérdés...De JELENLEG egy kalandsorról tudunk.
 

pbuza

Member
Sziasztok!

A nyugati pont, keleti pont, Old Man Hacket, Erdei Tisztás, Dickson erdő, Kereszteződés, Capura-i prérifarkas sivatag, Szent kő és a többi. Ezeknél csak 1-1 kalandok vannak? Vagy esetleg van valami "titkos" feladat is?
:indian:

Az "Erdei Tisztás" legalább kettő kalandsorban szerepel. Pontosabban kettő kalandsorban biztosan :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nekem van egy csomó problémám ezzel a játékkal!! Még mindig nem értem, hogy lehet munkaponthoz jutni!? Ha egy tárgy kellene, miért kell minimum egy hétig "dolgozni", hogy megkapjam? Ha egy munkát 2 óráig kell csinálni, az azt jelenti, hogy egymás után az öt perceket (míg el nem éri a 2 órát), vagy olyankor más az időszámítás? A térképet miért nem lehet egyben látni?? Pl. ahol én dolgozok és ahol a városom van, egyszerre szeretném látni!! Ha találni kell tárgyat, honnan tudjam, merre kell keresni???
Egyenlőre ennyi jutott eszembe, és bocs, ha nagyon értetlen vagyok!!!
Üdv: ugró szarvas
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nekem van egy csomó problémám ezzel a játékkal!! Még mindig nem értem, hogy lehet munkaponthoz jutni!? Ha egy tárgy kellene, miért kell minimum egy hétig "dolgozni", hogy megkapjam? Ha egy munkát 2 óráig kell csinálni, az azt jelenti, hogy egymás után az öt perceket (míg el nem éri a 2 órát), vagy olyankor más az időszámítás? A térképet miért nem lehet egyben látni?? Pl. ahol én dolgozok és ahol a városom van, egyszerre szeretném látni!! Ha találni kell tárgyat, honnan tudjam, merre kell keresni???
Egyenlőre ennyi jutott eszembe, és bocs, ha nagyon értetlen vagyok!!!
Üdv: ugró szarvas

Munkaponthoz úgy juthatsz, hogy a munkához szükséges képességekre rakod a képességpontjaidat, vagy olyan ruhát veszel fel, ami ad ilyen képességpontot.

Nem kell minimum egy hétig dolgozni, csak jó munkát kell csinálnod, ami nem 1$t ad 2 órára hanem 50-100at. Amíg kis szintű vagy érdemes csak a kalandokat csinálnod.

Az attól függ. Ha 2 órára elküldöd dolgozni a karakteredet, és megállítod 15 perc után, akkor 10 percnyi pénzt kapsz. Ha 29 perc múlva állítod meg, akkor is csak 10 percnyit kapsz, hiába volt 1 percre a 30tól. És így tovább. Csak az elvállalható munkaidő számít, de ha 1:50nél megállítod, akkor a legnagyobban számol tehát 1 óra munkának megfelelő jutalmat ad.

A térképet azért nem látod egyben, hogy ne kelljen betöltenie az egész pályát a szervernek, mert laggolnál. És egyébként is nagyítgatni kellene.

"Ha találni akarok egy tárgyat, tudjam hol keressem"
Erre való a minitérkép...

Egyébként meg a kérdések és válaszok topikba is írhattad volna.
 

DeletedUser

Vendég
Necces volt a húsvéti szettes kaland... 39 kötvényem volt, abból 3 tárgyat megvettem, 1 jött egy ismételhető kalandból, mégegyet megvettem, lenullázódtam. És pont ezzel kaptam meg a 10 vásárlásos eredményt, ami adott tízet, és pont meglett így a kreditem az 5 darabra. :whistle:
 

DeletedUser

Vendég
Ezen mondjuk én is elgondolkodtam, lesznek páran akik megszorulnak a nyuszi jelmezzel. Aztán lám, 14 napig megvásárolható, hát hol itt a probléma? :laugh:;);)
 
Fent