Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17605

Vendég
valószínűleg lesz 3.0, sőt talán még 4.0 is... viszont olyan mértékű változás már sosem lesz mint amekkora a 2.0 volt. De valóban felesleges ezen rágódni, számításaim szerint májusban kiderül mi lesz a 3.0 tartalma :D
 

DeletedUser17853

Vendég
Ezeknek a találgatásoknak van valami alapja, vagy csak úgy lövöldözünk a levegőbe? Nem kötekedésből, hanem komolyan kérdezem én ezekről nem vagyok annyira tájékozott! Csak mert jelenleg ahogy én látom az inno szempontjából van egy jó termékük, ami minimális ráfordítással elég szép profitot termel (és kétség se férjen hozzá ha egy céged van, és ráadásul több profilú mint az innogames akkor pont az ilyen terméktől nem válsz meg), tehát ilyenek hogy bezárás vagy éppen a másik véglet, a 3.0 fejlesztése egyáltalán nem kéne hogy szóba jöjjön.
 

krcsirke

el pollo diablo
Tisztelt lucifer!

Mivel gyakorlatias az ember, így megkérdezem, ez a személyi változás hogy érint minket, mint játékosokat? Várható gyorsabb válaszidő a support részéről, wiki színvonalának megtartása és emelése tervben van, illetve milyen hazai játékok, események várnak ránk (lásd Awesomia erődharcok, VB tippjáték, FB játékok).

Sok sikert kívánok a munkádhoz előre!
 

DeletedUser17478

Vendég
Tisztelt lucifer!

Mivel gyakorlatias az ember, így megkérdezem, ez a személyi változás hogy érint minket, mint játékosokat? Várható gyorsabb válaszidő a support részéről, wiki színvonalának megtartása és emelése tervben van, illetve milyen hazai játékok, események várnak ránk (lásd Awesomia erődharcok, VB tippjáték, FB játékok).

Sok sikert kívánok a munkádhoz előre!

Kedves krcsirke!
Lucifer majd bizonyára jön és válaszol Neked, de engedd meg, hogy egy részére én is választ adjak, mint olyan aki a csapatnak már három éve tagja.
Mindig is a gyorsabb válaszidőre törekedtünk, a magyar szabályzatban ez az idő 24 órán belülire van datálva, míg a németeknél ugyanez 48 óra. Az innonál mérik a válaszadási időnket, s büszkén mondhatom a csapat nevében is, hogy többször kaptunk gratulációt mert az összes nemzet csapata között elsők lettünk. Továbbra is ez a cél, hogy ezt megtartsuk s javítsunk rajta. Lehet nem tudják a játékosok, de nem 0-24-es ügyfélszolgálati jelleggel vagyunk itt, hanem szabadidőnkben. Ezt szerintem többen nem tudják, s ha 1-2 órán belül nincs válasz, már jön a reklamáció. Ahogy írtam is mindig fontos - volt és lesz - hogy gyorsan kapjátok meg a kérdéseitekre a választ.

macaron
 

DeletedUser17026

Vendég
Kedves krcsirke!
Lucifer majd bizonyára jön és válaszol Neked, de engedd meg, hogy egy részére én is választ adjak, mint olyan aki a csapatnak már három éve tagja.
Mindig is a gyorsabb válaszidőre törekedtünk, a magyar szabályzatban ez az idő 24 órán belülire van datálva, míg a németeknél ugyanez 48 óra. Az innonál mérik a válaszadási időnket, s büszkén mondhatom a csapat nevében is, hogy többször kaptunk gratulációt mert az összes nemzet csapata között elsők lettünk. Továbbra is ez a cél, hogy ezt megtartsuk s javítsunk rajta. Lehet nem tudják a játékosok, de nem 0-24-es ügyfélszolgálati jelleggel vagyunk itt, hanem szabadidőnkben. Ezt szerintem többen nem tudják, s ha 1-2 órán belül nincs válasz, már jön a reklamáció. Ahogy írtam is mindig fontos - volt és lesz - hogy gyorsan kapjátok meg a kérdéseitekre a választ.

macaron

Remélem mindenki tisztában van vele, hogy ha nem tudjátok tartani az 1 másodperces válaszadási időt, akkor mindig lesz aki reklamálni fog! Ha valaki pár percre belép a játékba, hogy nyomkodjon és problémát tapasztal, akkor szeretne még abban a pár percben erre választ kapni. Nem tudom ezt hogy nem lehet megérteni??? Jól néznénk ki, ha itt a support feltartaná az embereket...
 

DeletedUser17843

Vendég
Tisztelt lucifer!

Mivel gyakorlatias az ember, így megkérdezem, ez a személyi változás hogy érint minket, mint játékosokat? Várható gyorsabb válaszidő a support részéről, wiki színvonalának megtartása és emelése tervben van, illetve milyen hazai játékok, események várnak ránk (lásd Awesomia erődharcok, VB tippjáték, FB játékok).

Sok sikert kívánok a munkádhoz előre!
Kedves kcsirke!

Mint ahogy Macaron is írta, az első számú célom a válaszidő csökkentése és abban a bizonyos Innos rangsorban minél jobb helyezést elérni továbbra is. Ezen kívül a játékban előforduló hibákat nagy mértékben szeretném csökkenteni, már amelyiket én személy szerint javítani tudom. Például a fordítási hibák javítása (Az 1. szakasz már meg is történt a legutóbbi frissítéssel), vagy a magyar szervereken szereplő hibák megelőzése.

Továbbra is érdekes, - lehetőleg hibamentes - különleges és sok játékkal szeretnénk kedveskedni nektek az általános eventek mellé. Ebben szerepelnek a rendes világokon és a speed szerveren lebonyolított események, illetve a fórumra kitalált játékok is.

A Wiki oldalunkat szerintem egész szépen sikerült felzárkóztatni a játékhoz, ami még nem történt meg az pótolva lesz a közeljövőben. Az aktuális eseményeket és új tárgyakat, kalandsorokat igyekszem minél korábban feltölteni az oldalra. A Facebook oldalunkon és lesz néhány változás, ott is nyugodtan kereshettek, ha kérdésetek van, de kérek mindenkit, hogy a játékkal kapcsolatos hibák bejelentésére használja a Support rendszerünket.

Egyelőre ennyit szeretnék így elöljáróban, további jó játékot kívánok mindenkinek! :)

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

DeletedUser17653

Vendég
Akkor most már írhatok még egy levelet, hogy valahogy hangoljuk össze a fórum nevemet is a megváltoztatott játékbeli nevemmel, és nem lesz hirtelen megoldva egy "továbbítom a leveled" válasszal? :) Illetve, ami nagyon fontos, az elkészült 200 szavazatos, több, mint 80%-ban támogatott költözési kérdőivemet is elküldhetem, és talán megoldást is találhatunk? :)
 

DeletedUser17843

Vendég
Akkor most már írhatok még egy levelet, hogy valahogy hangoljuk össze a fórum nevemet is a megváltoztatott játékbeli nevemmel, és nem lesz hirtelen megoldva egy "továbbítom a leveled" válasszal? :) Illetve, ami nagyon fontos, az elkészült 200 szavazatos, több, mint 80%-ban támogatott költözési kérdőivemet is elküldhetem, és talán megoldást is találhatunk? :)
Kedves Shylmagoghnar!

Ha bármilyen problémád van, amiben segíteni tudunk, akkor írj egy levelet a Supportra. Kérlek küld el nekem azt a szavazást és továbbítom az illetékes személyeknek, amennyiben hírt kapok róla, pedig azonnal közlöm veletek :)

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
rőg rőg rőg

mindíg csak az a fránya rőg a téma,
ha nem lenne a világ tán ki is halna,
hisz élteti az embert élteti a nyugatot
éltet minket, mindent, isteneket, ki ezzel megáldott

bárcsak én is...................
tudnék rőgőzni hisz
a bankom elszállt
s meg se várt...........

de majd talán
ha a játék megvár
tudni fogok ismét költekezni
s kennett se fog bojkottálni!!!

- hogy tervezel bárkit is bojkottonálni??? :(
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Nem adok el olyannak cuccot, nem cserélek vele, stb., akiről tudom, hogy halott szerveren eventet nyer stb. :D

(ne hogy azt hidd, hogy komolyan veszem)


ennyíííí erőddel nekem is adttál el cuccot, ott a gabona eldón, és én meg colon íventet nyertem...

BUKTAAAAAAAAAAAAAA :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent