Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves Innogames! (Nem mást szólítok meg csak a fejlesztőket... ez érthető?)

http://prntscr.com/khmpjo

- Megérdemlitek, hogy erre költsem nehezen összekuporgatott kis pénzemet egy hulla világon ?
ohmy.png


[Amúgy a választ ne keresd, mert valószínű, hogy, úgy se lesz..]

Csak gondoltam feldobom témának, hogy, még valami életben tartsa ezt a fórumot...

Egyébként köszöntem az ajánlatot, de, arizona és georgia nem a fővilágom nem érnék el vele ott sokat.....................

De, ha jön válasz fejlesztői vagy support részről a fő kérdésemre talán, még elgondolkozhatom az 1 napos ajánlaton! :)

Köszönettel:

Krisz'
 

krcsirke

el pollo diablo
.net fórumon találtam információt a Gold Rush! nevű eventhez: https://forum.the-west.net/index.php?threads/international-gold-rush.57773/

Gyorsan, gyorsan, gyorsan - Siess!

Az új eseményünk végre elérkezett, a Nemzetközi Aranyláz (International Gold Rush)! Villámgyors gondolkodás és habozás nélküli cselekvés szükséges!

Pár hónappal ezelőtt került megrendezésre az IFBC, másodsorban az első Nemzetközi speed szerver lesz.
Sokan részt vettek már speed szerveren és mindenkinek ismerős az alapok. A Nemzetközi Speed szerver hasonló lesz, csak egy kicsit jobban kihangsúlyozva a multiplayer (többjátékos) és a szerepjáték részt.
Nem csak ez, de az előző event során, sok munka folyt a háttérben a játékosok részére, ami sajnos ahhoz vezetett, hogy szigorúbb lett a világ és a szabályai mint ahogy terveztük - ezúttal engedélyezzük a játékosoknak hogy regisztráljanak és létrehozzák a játékot ami legjobban illik rájuk. Természetesen, néhány szabály és útmutatás követése szükséges lesz.

Itt az idő elfelejteni a szamarat és nyergeld fel a quarter lovadat, lehető leggyorsabbnak kell lenned! Említettem már, hogy rengeteg kategória és díj van amit megnyerhetsz!

A 30 napos időtartam alatt, hozzáférhetsz ahhoz a világhoz, amin minden gyors módban van. Igaz, van itt egy kis bökkenő, az idő ami szükséges hogy elvégezd a párbajokat és a munkákat, erődharcok és a kalandok követelménye - változatlan marad. A jövedelem, tapasztalati pontok, utazás fejlesztve lesz javadra. Ami így segít téged, hogy szintet lépj hamarabb, megvedd a szükséges tárgyakat, megtalált a szükséges termékeket, hogy hamarabb befejezd a kalandokat, stb.

Az event Augusztus 15-től (10 óra és 15 óra közt) egészen Szeptember 14. 23:59-ig fog tartani.

Link a szerverhez: https://events.the-west.net/

Mint ahogy említettem, van pár remek nyereményük a sebesség imádóinak! A legnagyobb nyereményalap azoknak a játékosoknak van, aki a legtöbb Tapasztalati pontot szerzi meg a 30 napos időtartam alatt. Ez két kategóriára oszlik el:

Prémium játékosok vs Nem Prémium játékosok:

1. helyezett: 2000 aranyrög + szet (ruha/fegyver/nyergesállat+nyereg)
2. helyezett: 1500 aranyrög + szet (ruha)
3. helyezett: 1000 aranyrög + fegyverszett

Jól olvastad, két első, második és harmadik helyezésű győztes. Akik költenek aranyrögöt és akik nem. Légy óvatos, belépési rög elköltése a Prémium játékosok közé tesz!

Második legnagyobb nyeremény alapot azok a játékosok kapják, akik elérik a legtöbb Teljesítmény pontot.

Prémium játékosok vs Nem Prémium játékosok:

1. helyezett: 2000 aranyrög + speciális fejfedő + nyakpánt tárgy
2. helyezett: 1200 aranyrög
3. helyezett: 500 aranyrög

Légy óvatos, a belépési rögbónusz elköltési a Prémium játékosok közé tesz!

500 aranyrögös díj azé lesz, aki a legtöbb pénzt tette be a bankba a karakterével.

1000 aranyrög + fegyverszett díj azé lesz, akinek a legtöbb Párbajpontja van.

De ez még nem minden. Nyereményalap a városok számára is lesz, amelyik a legtöbb ponttal rendelkezik. Az alábbiak szerint:

1. helyezésű város: 500 kötvény + 100 aranyrög minden várostagnak és Speedy Gonzales cím
2. helyezésű város: 500 kötvény minden várostagnak és Speedy Gonzales cím

Nyereményt kap az a város is, amelyiknek a legtöbb pénz van a városkasszájában - 500 kötvény minden várostagnak.

Ahogy látható, rengeteg módon lehet nyerni az esemény során, különböző játékstílusok alapján - rengeteg nyeremény koncentrál a multiplayer(többjátékos) és a szervezés körül. A legtöbb event létrehozása során ez a kettő fő elem lesz a részvételhez.

Az alábbi bónuszok lesznek érvényesek a világra:

Jövedelem munkából: 1000%
Tapasztalati pont munkából: 1000%
Szerencse a munkánál: 500%
Termék találati esély: 1000%
Sebesség: 1500%
Energia regeneráció: 750%
Életerő regeneráció: 750%
Munka motiváció: 750%
Párbaj motiváció: 750%
Párbaj sebzés: 200%
Munkapont: 500%

100% a normális beállítás a hagyományos világokon.

  • Az aktuális szabályok lesznek aktívak a világon. Bármilyen szabálysértés, beleértve a kommunikációsokat is, ugyanúgy lesz büntetve, mint az otthoni szervereden.
  • Ha végleges kitiltást kaptál valami komoly ok miatt, nincs rá lehetőséged, hogy visszatérj az eventre. Mivel a szabálysértésed visszafordítható károkat okozhat és visszaengedésed a játékba "nem fair" lenne a többi játékos számára. Fellebbezhetsz a ban miatt és részletes tájékoztatást kapsz.
  • Kommunikáció: Használható a saját nyelvedet a profilodon, város profilodon, erődprofilodon, stb. A Saloon chatszobában viszont szeretnénk, hogy az Angolt használnád, hogy mindenki megértse a közölnivalódat.
  • Banki átutalások ki lesznek kapcsolva a Gold Rush világon. Mivel vannak nyeremény kategóriák amik pénzzel kapcsolatosak és a piacot olyan célra felhasználni, hogy pénzt mozgassatok szabályellenesnek tekinthető és a játékbeli pénzed nullázva lesz. Bármilyen pénz amit illegálisan szereztél és a városkasszába került, el lesz távolítva.
  • Városok: Mikor regisztrálsz a világra, lehetőséged lesz minden játék adta funkciót igénybe venni. Ez tartalmazza a Városokat is. Nem vagy köteles csatlakozni a városhoz a hazai szerveredről (csak javasolt), de van lehetőséges bármelyik városba csatlakozni és alapítani. Emlékezz, csapatmunka kulcsfontosságú ha szeretnél nyerni néhány nyereményt.
  • Szövetségek engedélyezettek, de nincs velük kapcsolatos nyeremény.
  • Piacolás: Mint ahogy említve lett, nagyon szigorú szabályozás lesz alkalmazva piacolással kapcsolatban. A piac csak kereskedelmi célra van, amibe nem tartozik bele a nagy összegű pénz mozgatása az egyik játékostól a másikhoz. Az összes tárgy ami a piacra tehető, dupla vételáron lehet csak eladni(?).
  • Rengeteg kategória van, ahol nyerhetsz. Megnyerhetsz amennyit akarsz és megkaphatod mindegyiknek a nyereményét. Két fő kategória van, Prémium és Nem-Prémium a győztesek számára, tapasztalati pont és a legtöbb teljesítmény pontnál. Ha egy szem aranyrög is elköltésre kerül bármilyen játékbeli költés során, automatikusan beleesel a Prémium kategóriába. Ez nem visszafordítható ha véletlen hibázol - Figyelj oda hova kattintasz.
  • A Gold Rush világ Teljes Prémium Világ.
  • Erődharcok engedélyezettek. Több erődharc kihívás egymás után többe fog kerülni.
  • Az utazó vásár nem lesz aktív.

Összegezve, Speed világ lesz a javából, nem rögösöknek is van esélyük nyerni egyéni kategóriákban. Város rész érdekes lesz, hogyan kerül kivitelezésre, illetve hogyan működnek némelyik bónusz. Természetesen valami hivatalos leírás is jól jönne, amit tudtam lefordítottam (remélhetőleg jól, ha valamit elrontottam szóljatok, előfordulhat), mivel nem sok időnk van kezdésig, így nem ártana okosabbak lenni illetve hogy időnk is legyen szervezkedni.
 

DeletedUser17605

Vendég
Én még mindig csak arra gondolok, hogy mégis mikor kapom vissza a rögöket a Hawaii szettért...

Arra gondoltam, hogy ha nem kapom vissza keddig (2018.08.14.) akkor törlöm az összes létező karakteremet. De ez vajon motiválna bárkit is, hogy visszakapjam?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Én még mindig csak arra gondolok, hogy mégis mikor kapom vissza a rögöket a Hawaii szettért...

Arra gondoltam, hogy ha nem kapom vissza keddig (2018.08.14.) akkor törlöm az összes létező karakteremet. De ez vajon motiválna bárkit is, hogy visszakapjam?


Az csak Neked veszteséges, ha törlöd a fiókjaidat Gerry, mert azzal kidobod a befektetett pénzeidet a kukába.............. :(
 

Pachee

Well-Known Member
Hali!

A nemzetközi aranylázról megint csak a verseny indulása után lesz magyar infó? Nem is magam miatt, mert elolvastam a bétás leírást, de azok, akik nem azzal foglalkoznak, nem tudnak angolul vagy egyéb okok miatt nem tájékozódnak róla, azok le vannak tojva? Jó lenne, ha történne végre valami, mert lassan ganédomb lesz ez a játék (teljesen...).
 

Kenneth G

Kroki-fan
Hali!

A nemzetközi aranylázról megint csak a verseny indulása után lesz magyar infó? Nem is magam miatt, mert elolvastam a bétás leírást, de azok, akik nem azzal foglalkoznak, nem tudnak angolul vagy egyéb okok miatt nem tájékozódnak róla, azok le vannak tojva? Jó lenne, ha történne végre valami, mert lassan ganédomb lesz ez a játék (teljesen...).
Miért, már nem eléggé gané? :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Időközben bétán elindult a kosárvadászat, új és régi buffokat, prém medálokat, illetve úgy tűnik, 2016os nyári tárgyakat (poncsó jött eddig nekem). Természetesen adja az új kalandhoz való kalandtárgyakat is, álomcsapdákat.
 
Fent