Keresési eredmények

  1. Kasza1987

    Továbbítva Tapasztalati pont

    Sziasztok Régi szerverekre nem szívesen regisztrál már be senki, mert sose éri utol a nagyobb szintű játékosokat. Minimum 2 éves vagy régebbi szervereken kezdő karaktereknek extra tapasztalati ponttal kellene segíteni. Munka, erődharc, párbaj tapasztalat. 1-25 szint 400% extra tp 25-50 szint...
  2. Kasza1987

    Új ötlet Regeneráció újragondolása

    Sziasztok! 2 gondolat ment is eszembe jutott ez ügyben. Túl sok időt vesz igénybe normális körülmények között az energia és élet regenerálódás. 1. Temető ott van a templom mögött, csak halál esetén lehetne oda kerülni. Nem minősülne alvásnak, de meg lehetne szakítani amint bármelyik munka...
  3. Kasza1987

    Továbbítva Erőd bolt

    Sziasztok Lassan kész lesz a tárgyak fejlesztése (mondom lassan) Azonban még mindig hiányzik az erőd boltok és a benne lévő tárgyak. A helye megvan a vizuális képe is megvan, és szerintem a program kódja is megvan, csak nem került bevezetésre. Akkor lehessen csak építeni, mikor az erőd...
  4. Kasza1987

    Saját beküldésem - Harmadik játék

    3. Fehér csokoládétorta
  5. Kasza1987

    Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  6. Kasza1987

    Saját beküldésem - Első játék

    1. Húsvéti esemény 2. Október fesztivál 3.Halottak napi esemény 4. Szent Patrik napi esemény 5.Függetlenség napi esemény
  7. Kasza1987

    Tagfelvétel

    Sziasztok Írták páran, hogy milyen jó ötlet lenne. Aztán persze rám maradt ez is. Akkor ideje bevetni a több éves marketing tudásom. Aki megunták, hogy egy halott szerveren játszanak nincs erődharc, nincs párbaj, nincs semmi csak munka és templom építés. Jöjjön Florida szerverre. Van minden jó...
  8. Kasza1987

    Továbbítva 1es szintől 10 szintig a vagy unalmas bevezető

    Sziasztok Nem akarom hosszúra húzni a dolgot, mert már ötletként biztosan megjelent párszor. Magam példájából tudom, hogy van egy 150es karakterem, és soha nem fogok elkezdni egy új szervert, Okai: -bevezető kalandtól rosszul vagyok nyisd meg hotelt, nyisd meg a templomot stb -egy 150es...
  9. Kasza1987

    Továbbítva Mobil alkalmazás 2.0 és extra prémium

    Sziasztok Amióta megjelentek az okos telefonok és az első alkalmazások kb azóta kér egy The-west játékos társáság egy mobil alkalmazást, amivel élvezhető a játék telefonon is. Amilyen kedves volt az inno mind annyiszor utasította el, bár igazság szerint nem olvastam, egyszer sem az indoklását...
  10. Kasza1987

    Továbbítva Szövetség bónusz

    Megpróbálom egyszerűen gyorsan írni. Az alapja a vándor cirkusz, (erőd) csak már fix bónuszt adna, úgy mint szerencse, tárgytalálat stb. Ugyan úgy termékeket kell berakni és építeni. Azonban ezt csak az adott szövetségre érvényes. Minden Lenne 4 fül. Térkép vagy munkák Erődharc Párbaj Mpi...
  11. Kasza1987

    Megvalósítva 180 szint

    Sziasztok Több fórumot, hozzászólást olvastam el. Sok probléma lenne az új szinttel, se idő a programozóknak, se konkrét megoldást nem olvastam igazából, hogy lehetne okosan gyorsan olcsón megvalósítani. Pár problémát írok és megoldást rájuk remélem átkerül és idővel megvalósításra kerül, ha...
Fent