Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Azt számoljátok hozzá,hogy a belépési bónusz %-os rendszerű. Tehát 50 nap alatt akkor is lehetne szintet ugrani,ha nem csinálnál semmit a belépésen kívül.
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétán mai napon írtak az eventről: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/independence-day-2018.3334/

Ha igényeltek fordítást megírhatom később, de ami úgymond érdekesebb mindenki számára az alábbiak:

  • Játék árai nem változtak, továbbra is a megszokottak, emellett továbbra is él, hogyha küldesz tűzijátékot, ötöt rögtön kapsz.
  • Lesz egy új kalandsor, ami 9 kalandból áll, július 4-én indul, feltétele a "Mentsd meg a kocsmát, 2. rész" kalandsor lezárása.
1e6XSNp.png

  • Bétán az esemény záró dátuma nem stimmel azzal, ami a játékban írva van(18. van a játékban), lehetséges elírás ilyen téren.
 

Kanyim

Veteran Member
Igy van, sokat is fog segiteni :) mintha majd minden nap kapnád a %-os TP lötyiket... (persze nem a 25%-t :D )

Ha lesz is valaha szintemelés (1x biztos lesz, mert kb ez a legolcsóbban kivitelezhető "fejlesztés" a játékban :D ) ténylegesen nagyon magas határokkal hoznám be. Minimum úgy ahogy 145-150 között emelkedtek a szintek követelményei, vagy akár még jobban. Mivel ha nem drasztikusan növekszik, rengetegen fognák magukat és építésre pontoznának hogy akkor fejlődgessenek kicsit. Ezeknek el kell venni a kedvét, hogy pl most van 30 millió TP-je de az új max szinthez 200 misi kéne, szóval meg se forduljon a fejében építgetni.

Ezenkívül én mindenképpen befagyasztanám a napi belépési bónusz értékét. Amennyit 150es szinten kapsz (5 nap alatt kb 190.000) ennyit kapjál innentől végig a magasabb szinteken is. Ha marad ugyanígy a %-os rendszer akkor kb örökre konzerválva vannak a rangsorok. Mivel most hasra ütök pl 170es szinten ahol 7misi kell a szinthez, már 5 nap alatt közel 700k lenne a belépési bónuszod. Más alacsonyabb szinten csak 200.000-t kap. Tehát lényegében napokra lebontva te 100.000-el távolodsz tőle. Ha meggebedve épít akkor is csak konzerválni tudja a távolságotokat, talán talán olyan tempóban közeledni hozzád hogy kb a játék megszűnéséig se érne utol. (itt magam ellen beszélek, mivel florin top3as, magyar világokon top10es vagyok TP rangsorban, szóval én jól járnék vele)

De tény a másik véglet hogy egyesek meg akarnák ha maradna, mert így tötyögve is de 50 naponta szintet lépnek.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ha nem építeni fognak, akkor meg 15 secezni.

És az hogy nem lenne rá idő 15 secezni, az nem igaz, csak a templom kényelmesebb és olcsóbb, mint 15 secezni. Valszeg a legtöbb ezt csinálná. (vagy templom) Illetve jönnének a jobbnál jobb tp-s szettek.
 

DeletedUser7602

Vendég
Biztos hogy lesz erre valami megoldás Inno részéről, hogy ha emelés lesz, mi lesz a belépési bonusszal, és a többi olyan dologgal, amire nagyobb hatással van ez az egész... Ami azt illeti, én nem bánnám, ha "konzerválva" lennének a rangsorok, már csak azért sem, mert akik ennyit össze gyűjtöttek az évek alatt, megérdemlik továbbra is az élmezőnyben lévő helyezésüket. Sok év kihagyás miatt nyilván nem szándékozok élre törni, nem is tudnék, ezt már nem lehet behozni hagyományos úton. Hiába a legjobb tp gyűjtés a 15 sec, és a mostani bőven össz 100% feletti tp bónuszos szettek, embertelen mennyiségű munka lenne érdemben fejlődni 150 felett... 150-ig is éppen irtó sok. Idő van 15 secre mindig... kérdés meddig tart a kitartás, és a lendület csinálni... Ha nem látod a cél végét, hamar elfogy az erő...
Csodák nincsenek, itt legalábbis csak száraz számok vannak, amíg a szem ellát ;)
 

-Lótusz-

Active Member
Szép napot!
Érdeklődöm, hogy a Vad Liga kártyák mire valók? Volt 6 darabom, felnyitottam, mivel azt írta, hogy valamit tartalmaz, volt is benne kép, de mind eltűnt :p. Nos akkor mire jók?
Köszönöm a vlaszt: -Lótusz-
 

DeletedUser17483

Vendég
nem beleszólásnak , de honnan tudnád? hivatalos infó nem volt róla ... nem tudni semmit hogy még tart/tartana e....
(.net szerint 28ig van... gondolom olyan mint a tökvadászatnál, ott is hamarabb zárult le...)
(+mivel keddi frissítéssel bejöttek az új szettek lehet hogy ma már elkezdődik az event és a kettő nem mehet egyszerre ...)
 

DeletedUser17053

Vendég
nem beleszólásnak , de honnan tudnád? hivatalos infó nem volt róla ... nem tudni semmit hogy még tart/tartana e....
(.net szerint 28ig van... gondolom olyan mint a tökvadászatnál, ott is hamarabb zárult le...)
(+mivel keddi frissítéssel bejöttek az új szettek lehet hogy ma már elkezdődik az event és a kettő nem mehet egyszerre ...)

a .net-es oldalról tudom,ha tényleg ma jön az event (csütörtökön nem jött még) akkor is legalább 10 óráig bent hagyhatták volna ha már 28. van írva. De mindegy,végülis volt rá elég idő :)
 

Pogues

Active Member

FROM JUNE 14 TO JUNE 28
YOU CAN FIND UP TO 250
BLUE CARDS, WHILE DOING
JOBS!
Vagyis június 14-től június 28-ig lehet találni.
14-én találtam, ebből az következik, hogy a határnapokat bele kell érteni az intervallumba, így 28-án még tartania kellene az eseménynek.
Tehát nyilvánvaló a bug, reméljük, csak véletlen volt, és javítják.

(Ha egy élelmiszer június 28-ig fogyasztható, azt 28-án még meg lehet enni. Ha egy jegy június 28-ig érvényes, azt 28-án még fel lehet használni. Ha egy filmet június 28-ig vetítenek a mozik, azt 28-án még meg lehet nézni.)
 

DeletedUser17478

Vendég

FROM JUNE 14 TO JUNE 28
YOU CAN FIND UP TO 250
BLUE CARDS, WHILE DOING
JOBS!
Vagyis június 14-től június 28-ig lehet találni.
14-én találtam, ebből az következik, hogy a határnapokat bele kell érteni az intervallumba, így 28-án még tartania kellene az eseménynek.
Tehát nyilvánvaló a bug, reméljük, csak véletlen volt, és javítják.

(Ha egy élelmiszer június 28-ig fogyasztható, azt 28-án még meg lehet enni. Ha egy jegy június 28-ig érvényes, azt 28-án még fel lehet használni. Ha egy filmet június 28-ig vetítenek a mozik, azt 28-án még meg lehet nézni.)

Hiba történt, amit a frissítéssel okoztak. Azt az információt kaptuk, hogy 1-2 napra ismét elérhetővé teszik a kártyák gyűjtését, információt erről később adnak ki. Ahogy tudunk valamit jelezzük felétek. :)
 
Fent