Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17699

Vendég
Jacksonville világ megnyitotta kapuit, várom városomba azokat, akik a világ későbbi legjobban élhető, leginkább a régi időkre emlékeztető (komoly erődharcok, aktív városi chat, fórumélet, programok, játékok) városában szeretnének játszani! :) :)
 

jaklee

Veteran Member
Pedig reméltem, más nem keresi ki az új cuccokat, és bevásárolhatok nyugiban a termékekből :D

Igen, pénzesnek tűnik a 2 szett. És a 2 szett (nyár eleji valószínű és VB-s) között lesz egy event is. Innonál gyűjtenek a nyaralásra :D
 

Vaimo

Veteran Member
Nem kezdhetsz beszélgetést Jack Sparrow felhasználóval a biztonsági beállításai miatt.

Szia

Ha lehetne akkor írj már te nekem először .
Mert sajna én nem tudok beszélgetést indítani.

Köszi szépen .
 

DeletedUser

Vendég
Ezek a fejlesztők mióta dolgoznak az innónál?Egy eurót nem ér néha a munkájuk..Ki kéne rugdosni őket,hogy a lábuk se érje a földet..Persze tudom,bevétel beszél.. :D
 

jaklee

Veteran Member
Tényleg érthetetlen, új kaland létrehozásában lehetne már gyakorlatuk, ez nagyon gáz... Mintha fejlesztés közben raknák ki bétára (és néha éles szeróra) az újításokat, és úgy keresnek hibákat. Ennek azért nem így kéne működnie :D
 

DeletedUser

Vendég
Megfizetjük őket szerintem elég rendesen azért,hogy a játékot élvezzük és ne a bugokon csesszük fel az agyunkat...Miért nem lehet csak egyszer egy frissítést úgy behozni,hogy utána ne záporozzanak leveleink a support felé?Ennyit hibáznék a munkahelyemen,már nem lenne munkahelyem régen...Másfelől pedig a VB után járó nyereményeket is sokkal később kaptuk meg,de ígéret az volt,csak éppen nem tartották be..Ugyanez lesz gondolom az amerikai szettel is,elvégre azért sem fizetünk..Így is elég -ha lehet így mondani- pay-to-win a játék,remélhetőleg egyszer az inno orrára is rákoppintanak,mint tették nagyon helyesen az Electronic Arts-szal a BF 2 megjelenése után valamivel.
 

jaklee

Veteran Member
nem tudsz mit csinálni, fejlesztőkig kevés "panasz" jut el. Ők nem játszanak, nem tagjai egyetlen westes "közösségnek" sem. Korábban már javasoltam, talán a béta fórum spam-elése folyamatos javaslatokkal, elavult és nem fair elemek újragondolásával. Talán ez segíthet... Szerintem elég sokan elég hosszú listát írhatnánk, min módosíthatnának :D
Millió lehetőség van még ebben a játékban, csak ellustultak a fejlesztők. Pl 10 éves szülinaphoz képest szerintem elég gyenge ünneplés ez ami van :X Bár nem tudom lesz-e még valami. :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Ugye a hibák nagy részét ők már kiszűrik a fejlesztők részére fenntartott tesztszerveren (ahogy a német CM mondta) és a hibák jelentős része ott napvilágra kerül. Mire bétára érkezik, már átesett egy javításon, igaz most kérdéses, hogy az a javítás sikeres volt vagy sem. Megértem náluk a kapkodást, hisz már a colt fejlesztése régóta elérhető, de ez ne menjen azért a minőség romlására. Bétán mikor javítva lesz a kaland jövőhéten, szerintem várhatóan utána nem sokkal rá megjelenik nálunk is a frissítés, mivel a hibajavítások amiket tartalmazz elég fontosak, főleg, hogy új világuk indultak és indulnak. Reméljük a legjobbakat, illetve ha valamit megtudok akkor írok, mert eddig a kaland úgy áll, szablya elején eltűnik (itt lehet az első gond) illetve a recept részek is eltűnnek mikor a következőt megtalálod, így nem lehetséges összeraknod a receptet.
 

jaklee

Veteran Member
Mire bétára érkezik, már átesett egy javításon, igaz most kérdéses, hogy az a javítás sikeres volt vagy sem.
Az a minimum, hogy miután kész van valami, elejétől-végéig végigcsinálom a kalandot. Ez fejlesztős tesztszerveren mennyi lehet? Max fél óra, de inkább kevesebb. :) Elég könnyen feltűnik, hogy nem lehet megcsinálni. Na mindegy, legalább próbálkoznak. :D

Reméljük a legjobbakat, illetve ha valamit megtudok akkor írok, mert eddig a kaland úgy áll, szablya elején eltűnik (itt lehet az első gond) illetve a recept részek is eltűnnek mikor a következőt megtalálod, így nem lehetséges összeraknod a receptet.

Köszönjük a folyamatos tájékoztatást :)
 

DeletedUser17668

Vendég
Megfizetjük őket szerintem elég rendesen azért,hogy a játékot élvezzük és ne a bugokon csesszük fel az agyunkat...Miért nem lehet csak egyszer egy frissítést úgy behozni,hogy utána ne záporozzanak leveleink a support felé?Ennyit hibáznék a munkahelyemen,már nem lenne munkahelyem régen...Másfelől pedig a VB után járó nyereményeket is sokkal később kaptuk meg,de ígéret az volt,csak éppen nem tartották be..Ugyanez lesz gondolom az amerikai szettel is,elvégre azért sem fizetünk..Így is elég -ha lehet így mondani- pay-to-win a játék,remélhetőleg egyszer az inno orrára is rákoppintanak,mint tették nagyon helyesen az Electronic Arts-szal a BF 2 megjelenése után valamivel.
van olyan, aki még mindig nem kapta meg a VB-s nyereményt
 

DeletedUser17614

Vendég
Én meg azt mondom, hogy ez már haladás. De komolyan!
Eddig a bétás hibák zöme (mostanság) átjött hozzánk is, most legalább bétán tartják a gondot, és addig nem kapunk mi meg egy új kalandot, ami többszörösen hibás.
Az én szememben nőttek egy minimálisat, mert végre béta arra van használva, amire kéne...
 

DeletedUser

Vendég
Én meg azt mondom, hogy ez már haladás. De komolyan!
Eddig a bétás hibák zöme (mostanság) átjött hozzánk is, most legalább bétán tartják a gondot, és addig nem kapunk mi meg egy új kalandot, ami többszörösen hibás.
Az én szememben nőttek egy minimálisat, mert végre béta arra van használva, amire kéne...

És?Kit érdekel,hogy hol a hiba?Egyébként átjön ide is nem egy-kettő,de most nem ez a lényeg.Alapból miért kell hibásan berakni,miért nem lehet egyszer valami elsőre jó?
 

DeletedUser17614

Vendég
Ebben igazad van, az lenne a legjobb... Én csak annyit emeltem ki, hogy végre bétának van rendes funkciója, s nem csak egy külön szerver, mint eldorado és florida... Hanem, ha ott van hiba, akkor azt javítják és addig ott tartják, nem mint eddig, hogy egyszerűen "hiba? hát, ez van... mennie kell kedden magyarra"!
 
Fent