Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kruikov

Az Admirális
oké, nyitnak egy új szervert.. mennyi idő után követelik a játékosok, h költözhessenek? fél év? s mire mennek a költözéssel? az addig elért eredményeikre a kutya se fog emlékezni ( törlődnek ) és a mezőny hátsó végében lesznek.. ez valóban jó így szerinted? :)
Szerintem jó. Az új szerver jó arra, hogy az új játékosok felzárkózzanak, felkészüljenek a későbbi költözéskor a nagyobb szerverekre. Hiszen az új szerveren még csak egymással versenyeznek. Az, hogy elér valaki valamit elsőként, már maga a tudat is jó dolog, és az ember örökké emlékezhet rá.

Az, hogy a cég mit gondol, abba nem megyek bele, kizárólag a saját véleményemet írom le. Ne gondolkodjunk más fejével, mert úgy sem fog menni! Van is erről egy anekdota. Arany János olvasott az újságba egy kritikát az egyik művéről. Volt benne egy ilyen, sor, hogy: a költő arra gondolt, hogy ... Erre Arany reagált, írt az újságnak, hogy csatolják a kritikához az ő válaszát, ami ennyi volt: Gondolta a fene. :D

Az őszinteséges dologról: nem szeretem, amikor valaki a saját véleményét tényként, sőt, igazságként állítja be. Még akkor sem, ha az egybeesik.
Az MPI egy nagyon jó játékmód. Figura nyilatkozta a hajdani The West Times-nak, hogy az MPI az a játékmód, ahol a legkisebb a random-faktor. És ő egy olyan személy, akinek e tekintetben a véleményére sokat lehet adni.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Az őszinteséges dologról: nem szeretem, amikor valaki a saját véleményét tényként, sőt, igazságként állítja be. Még akkor sem, ha az egybeesik.
Az MPI egy nagyon jó játékmód. Figura nyilatkozta a hajdani The West Times-nak, hogy az MPI az a játékmód, ahol a legkisebb a random-faktor. És ő egy olyan személy, akinek e tekintetben a véleményére sokat lehet adni.

Ne vedd kötözködésnek, de ez ellentmondás.. Figura is a saját véleményét írta le, amit te tényként / igazságként kezelsz.. de amint valaki más ennek ellent mond, akkor azt már nem szereted.. legalább lennél következetes..
 

Kruikov

Az Admirális
Ne vedd kötözködésnek, de ez ellentmondás.. Figura is a saját véleményét írta le, amit te tényként / igazságként kezelsz.. de amint valaki más ennek ellent mond, akkor azt már nem szereted.. legalább lennél következetes..
Én nagyon is következetes vagyok. Nem vettem ténynek. Azt írtam, hogy az ő véleményére sokat lehet adni. Az nem egyenlő a ténnyel.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
az MPI az a játékmód, ahol a legkisebb a random-faktor.
Én inkább nevezném az ellenállós pb-t ebben a kategóriában, mpi is tud érdekes dolgokat produlálni.
Mpi az a játékmód ahol legjobban kijön a szett és szintbeli különbség, mert a pb-ben és erődharcon ezt a random-faktor valamennyire ellensúlyozza, de mpiben a 4es helyettesek és 11k+ épek a 500-as sebzés és 3k ép ellen mintha kővel dobálnád a tankot.
 
Velem pl azért nem lehet vitatkozni, mert az én érveim vannak a legjobban meghamisítva a világon és ezt nagyon jól elő tudom adni.
A westtel meg azért szerettek még játszani mert mazoisták vagytok a fejlesztők meg szadisták, szeretik nézni ahogy kínlódtok pár forintos frissítésekért. Végülis megtalálta egymást a kereslet kínálat. Sok évembe telt, de megfejtettem az átlag westes player vágyait.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Velem pl azért nem lehet vitatkozni, mert az én érveim vannak a legjobban meghamisítva a világon és ezt nagyon jól elő tudom adni.
A westtel meg azért szerettek még játszani mert mazoisták vagytok a fejlesztők meg szadisták, szeretik nézni ahogy kínlódtok pár forintos frissítésekért. Végülis megtalálta egymást a kereslet kínálat. Sok évembe telt, de megfejtettem az átlag westes player vágyait.

Veled minek vitatkozni..? hiszen tudjuk, h mindig IS igazad van.. :P ( vagy nincs, de ezt meg ne mondd magadnak.. :D )
 

Kruikov

Az Admirális
Én inkább nevezném az ellenállós pb-t ebben a kategóriában, mpi is tud érdekes dolgokat produlálni.
Mpi az a játékmód ahol legjobban kijön a szett és szintbeli különbség, mert a pb-ben és erődharcon ezt a random-faktor valamennyire ellensúlyozza, de mpiben a 4es helyettesek és 11k+ épek a 500-as sebzés és 3k ép ellen mintha kővel dobálnád a tankot.
Hogy merészeled kétségbe vonni a szent és sérthetetlen Figuva véleményét? Az maga az igazság és készpénznek kell venni! (+ védelmére legyen momdva, hogy ezt még a szintemelés előtt nyilatkozta, amikor boldog-boldogtalan 150-es lehetett.)
 
Fent