Rekordok kibeszélő

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Nem az ittenivel kapcsolatos javaslat, de lehetne egy nemzetközi rekord lista is pl. angol forumon, ahova az osszes nemzet rekordereit kuldenek be az adminok a helyi lista alapjan, pl olyan 2 hetente. Szerintem erdekes lehetne az itteni rekordereknek is hogy most az összes játékos kozott mennyire vannak elokelo helyen az elert rekorddal
 

Kanyim

Veteran Member
Sziasztok!
Kétszer írtam be a rekordjaimat a Rekordok bejelentőbe, Mind a kétszer eltűnt. Lehet tudni, hogy ki tünteti el és miért?
Lehet hogy elkerülte a figyelmedet, de megszületett egy olyan kikötés hogy aki játékbéli előnyszerzés miatt ki lett zárva annak az eredményei nem kerülhetnek a rekordok közé. (ilyen lehet pl multik, illegális script, stb..) Hiszen aki így szerez pénzt és ebből a többlet pénzből vesz olyan felszerelést amivel sikerül a rekordot elérnie nem igazán tekinthető dicsőséges eredménynek............
 

Kruikov

Az Admirális
Lehet hogy elkerülte a figyelmedet, de megszületett egy olyan kikötés hogy aki játékbéli előnyszerzés miatt ki lett zárva annak az eredményei nem kerülhetnek a rekordok közé. (ilyen lehet pl multik, illegális script, stb..) Hiszen aki így szerez pénzt és ebből a többlet pénzből vesz olyan felszerelést amivel sikerül a rekordot elérnie nem igazán tekinthető dicsőséges eredménynek............
Érthető. Bár a lopós is ott van, szóval lehet annyira mégsem.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Ilyen rekordos bejelentős dolog működik még?

Igen, hamarosan ellenőrzésre kerül a rekorod és ezzel együtt bejegyzésre is.
Azt se értem olyan rekordok mit keresnek ott a listán amelyeknek a beküldése nem is látható.
Elfogadjuk a beküldést Postman Perryn keresztül is, főként azon játékosoktól akik nem rendelkeznek fórum fiókkal, vagy egyébb okból ott írnak, de ott lassabb a feldolgozási idő.
 
Igen, hamarosan ellenőrzésre kerül a rekorod és ezzel együtt bejegyzésre is.

Elfogadjuk a beküldést Postman Perryn keresztül is, főként azon játékosoktól akik nem rendelkeznek fórum fiókkal, vagy egyébb okból ott írnak, de ott lassabb a feldolgozási idő.
Tudtam en hogy ez a postman gyerek nyakig ul a korrupcioban. Csapjon le ra a magyarok istene!
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Összesen 8 válasz van a bejelentőben, a rekordból meg jóval több van fent, miért nem veszi valaki a fáradtságot arra, hogy a fórumon jelentse be a rekordot ha már elérte?
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Összesen 8 válasz van a bejelentőben, a rekordból meg jóval több van fent, miért nem veszi valaki a fáradtságot arra, hogy a fórumon jelentse be a rekordot ha már elérte?
Tegyél fel konkrét kérdést és adok konkrét választ, mert ahány “itt nem jelzett” rekord annyi ok. Sőt olyan is van, ami itt lett jelezve csak az a bejelentő topic már archiválva lett.

Ha küldök perrynek 8 szamjegyu osszeget olyan rekorddal ami kamu lenne beírna annyiert? Mas ugyse lassa hogy igaz e vagy nem

Próbáljuk ki ;) Egyébként látja más is, a profilokon rendre fellelhető a bizonyíték. Amennyiben kétséged van a hitelességet illetően, support rendszerben tehetsz bejelentést.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Tegyél fel konkrét kérdést és adok konkrét választ, mert ahány “itt nem jelzett” rekord annyi ok. Sőt olyan is van, ami itt lett jelezve csak az a bejelentő topic már archiválva lett.



Próbáljuk ki ;) Egyébként látja más is, a profilokon rendre fellelhető a bizonyíték. Amennyiben kétséged van a hitelességet illetően, support rendszerben tehetsz bejelentést.
Nekem amúgy mindegy, úgysincs sok jelentősége a rekordoknak :D
 
Fent