Kérdések és válaszok

Pedro José Donoso

Veteran Member
Nana, Hawaiit tessék békén hagyni. Az a világ pont úgy a jó, ahogy van. :wink:
Nemtudom,én 3 éve a költözést várom onnan,0 élet,egy emberrel nem beszeltem rajta kb 3 hónapja,piac töküres.
Elhiszem hogy az oda beleölt energiát sajnáljálnátok páran,de én eljönnék onnan,ha már nem tudok pénzt csinálni ott a cuccaimból,amiket felhalmoztam :D
 

Titanilla

Veteran Member
Nemtudom,én 3 éve a költözést várom onnan,0 élet,egy emberrel nem beszeltem rajta kb 3 hónapja,piac töküres.
Elhiszem hogy az oda beleölt energiát sajnáljálnátok páran,de én eljönnék onnan,ha már nem tudok pénzt csinálni ott a cuccaimból,amiket felhalmoztam :D
Velem nyugodtan beszélgethetsz, ha más már nem áll szóba veled :)
Harcok is lennének, ha lenne valaki, aki megtámadja az erődjeinket.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Javascript kódra megnyílik az ablaka, de ki is dob, valahogy unlockolni kellene egy városban, hogy meglehessen tudni, vagy esetleg macsektól megkérdezni.

Gondolom globális update volt, máshol megy a mozi ezerrel, itt meg semmi. Javascript kódja megy, de mivel ilyen épület még nincs, játékhibával kidob.

Kód beillesztése:
javascript: CinemaWindow.open();

Zárójelbe kell majd a város idja ahol van mozi, így üresen is megnézhető, de kidob egyből :)
Köszi :P
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager

Mr. T.

THE DEVIL
Egy kérdés.. akiknek bármilyen okból nem lett teljes a szett azoknak esetleg:

- a későbbiekben megnyerhető lesz-e
- esetlegesen boltban dollárért / kötvényért ( és nem rögért! ) megvásárolható lesz-e
- eladható lesz-e a piacon

?

köszi, T.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Egy kérdés.. akiknek bármilyen okból nem lett teljes a szett azoknak esetleg:

- a későbbiekben megnyerhető lesz-e
- esetlegesen boltban dollárért / kötvényért ( és nem rögért! ) megvásárolható lesz-e
- eladható lesz-e a piacon

?

köszi, T.

Jelenlegi információnk alapján a mostani, születésnapi játékunk során lehetett megszerezni a születésnapi szettet.
 

Figura

(Kizárva)
Speed győztes 2022
Off-topic, viszont szeretnék ejteni róla egy mondatot. Lehet, hogy rendkívül motiváló volt a Gringo item a HFBC-re való részvételért, viszont egy kicsit unfairnek tartom, hogy sokunk vért izzad egy hónapon keresztül azért a Gringo tárgyért, másoknak meg random az ölükbe hullik, mert részt vettek az eseményszerveren. 12 darab lett kiosztva csak ezen az Speeden, az elmúlt 5 versenyen osztottak ki összesen ennyit. Remélem a továbbiakban jobban átfontolásra kerülnek a nyeremények.
 
Fent