Kérdések és válaszok

Pedro José Donoso

Veteran Member
Nana, Hawaiit tessék békén hagyni. Az a világ pont úgy a jó, ahogy van. :wink:
Nemtudom,én 3 éve a költözést várom onnan,0 élet,egy emberrel nem beszeltem rajta kb 3 hónapja,piac töküres.
Elhiszem hogy az oda beleölt energiát sajnáljálnátok páran,de én eljönnék onnan,ha már nem tudok pénzt csinálni ott a cuccaimból,amiket felhalmoztam :D
 

Titanilla

Veteran Member
Nemtudom,én 3 éve a költözést várom onnan,0 élet,egy emberrel nem beszeltem rajta kb 3 hónapja,piac töküres.
Elhiszem hogy az oda beleölt energiát sajnáljálnátok páran,de én eljönnék onnan,ha már nem tudok pénzt csinálni ott a cuccaimból,amiket felhalmoztam :D
Velem nyugodtan beszélgethetsz, ha más már nem áll szóba veled :)
Harcok is lennének, ha lenne valaki, aki megtámadja az erődjeinket.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Javascript kódra megnyílik az ablaka, de ki is dob, valahogy unlockolni kellene egy városban, hogy meglehessen tudni, vagy esetleg macsektól megkérdezni.

Gondolom globális update volt, máshol megy a mozi ezerrel, itt meg semmi. Javascript kódja megy, de mivel ilyen épület még nincs, játékhibával kidob.

Kód beillesztése:
javascript: CinemaWindow.open();

Zárójelbe kell majd a város idja ahol van mozi, így üresen is megnézhető, de kidob egyből :)
Köszi :P
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager

Mr. T.

THE DEVIL
Egy kérdés.. akiknek bármilyen okból nem lett teljes a szett azoknak esetleg:

- a későbbiekben megnyerhető lesz-e
- esetlegesen boltban dollárért / kötvényért ( és nem rögért! ) megvásárolható lesz-e
- eladható lesz-e a piacon

?

köszi, T.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Egy kérdés.. akiknek bármilyen okból nem lett teljes a szett azoknak esetleg:

- a későbbiekben megnyerhető lesz-e
- esetlegesen boltban dollárért / kötvényért ( és nem rögért! ) megvásárolható lesz-e
- eladható lesz-e a piacon

?

köszi, T.

Jelenlegi információnk alapján a mostani, születésnapi játékunk során lehetett megszerezni a születésnapi szettet.
 

Figura

(Kizárva)
Speed győztes 2022
Off-topic, viszont szeretnék ejteni róla egy mondatot. Lehet, hogy rendkívül motiváló volt a Gringo item a HFBC-re való részvételért, viszont egy kicsit unfairnek tartom, hogy sokunk vért izzad egy hónapon keresztül azért a Gringo tárgyért, másoknak meg random az ölükbe hullik, mert részt vettek az eseményszerveren. 12 darab lett kiosztva csak ezen az Speeden, az elmúlt 5 versenyen osztottak ki összesen ennyit. Remélem a továbbiakban jobban átfontolásra kerülnek a nyeremények.
 
Fent