Kérdések és válaszok

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kapásbol 3 scriptet tudnék mondani, ami megvesz mindet a piacról egy bizonyos érték/darabszámig. Hiába raknád ki 3 naposra, amint kikerül, azonnal meg lenne véve. :)
A script azonnal megveszi? Ha igen, mindenképp érdemes jelenteni, hogy kivizsgáljuk az ügyet.

Sziasztok! Érdeklődöm, hogy mikor indul a Halottak napi event?
Köszönöm.
Szia,
A tervek szerint november elején fog idén indulni.
 

Deleted User - 824801

Vendég
Üdv Nektek! Már most előre jelzem, hogy az accom törlés alatt áll és soha többet nem fogok regelni ebbe a játékba.
Úgy gondoltam végre 1 játék, ahol simán elérheti az 1xi felhasználó a max szintet. Hát nem. Fentebb említve lett a piacolás; na az úgy rossz ahogy van. Egyes árú cikkek csillagászati összegbe vannak fent; amit nem is értem miért engednek meg. Nem elég, hogy a való életben kizsákmányolják az embert akkor még itt a játékban is szótlanul tűrik? Szerintem undorító.

A másik dolog ami kicsit bosszant: pár (4) társammal végigjátszottuk a városépítő speed szervert. A végén ment mindenki a maga útjára. Itt a fórumon leírták hogy lehet kérvényezni a jutalmat ha elértél 1 bizonyos szintet. KÉRVÉNYEZNI ez a másik ami felháborító. A fórumon közzé tették a nyerteseket. Úgymint város és tagok. Akkor mi a jó bánatnak kell még kérvényezni a szupporton keresztül a jóváírást? Oké sokan több szerón játszanak. Ők kérvényezhették volna egyébként is. A szupport részéről elég lett volna 1 nyomorult levél a nyertesek felé, hogy a jóváírás megtörtént, de semmi.
Azt nagyon jól tudják, ha valaki multizik, akkor már miért ne tudnák, hogy ki melyik szerón játszik? Ráadásul én például csak 1en. Nehéz mi?
Megmondom őszintén ezek után minden fórumot felhasználok, hogy ennek a játéknak alátegyek. Remélem a sok rögös előbb-utóbb észhez tér és inkább megtakarításba fekteti a pénzét.
Tudom nem illik csúnyát írni ide, pá Nektek Nokedlik!!!
 

DeletedUser17653

Vendég
Üdv Nektek! Már most előre jelzem, hogy az accom törlés alatt áll és soha többet nem fogok regelni ebbe a játékba.
Úgy gondoltam végre 1 játék, ahol simán elérheti az 1xi felhasználó a max szintet. Hát nem. Fentebb említve lett a piacolás; na az úgy rossz ahogy van. Egyes árú cikkek csillagászati összegbe vannak fent; amit nem is értem miért engednek meg. Nem elég, hogy a való életben kizsákmányolják az embert akkor még itt a játékban is szótlanul tűrik? Szerintem undorító.

A másik dolog ami kicsit bosszant: pár (4) társammal végigjátszottuk a városépítő speed szervert. A végén ment mindenki a maga útjára. Itt a fórumon leírták hogy lehet kérvényezni a jutalmat ha elértél 1 bizonyos szintet. KÉRVÉNYEZNI ez a másik ami felháborító. A fórumon közzé tették a nyerteseket. Úgymint város és tagok. Akkor mi a jó bánatnak kell még kérvényezni a szupporton keresztül a jóváírást? Oké sokan több szerón játszanak. Ők kérvényezhették volna egyébként is. A szupport részéről elég lett volna 1 nyomorult levél a nyertesek felé, hogy a jóváírás megtörtént, de semmi.
Azt nagyon jól tudják, ha valaki multizik, akkor már miért ne tudnák, hogy ki melyik szerón játszik? Ráadásul én például csak 1en. Nehéz mi?
Megmondom őszintén ezek után minden fórumot felhasználok, hogy ennek a játéknak alátegyek. Remélem a sok rögös előbb-utóbb észhez tér és inkább megtakarításba fekteti a pénzét.
Tudom nem illik csúnyát írni ide, pá Nektek Nokedlik!!!
Meg tudom érteni. További minden jót neked :)
 
Üdv Nektek! Már most előre jelzem, hogy az accom törlés alatt áll és soha többet nem fogok regelni ebbe a játékba.
Úgy gondoltam végre 1 játék, ahol simán elérheti az 1xi felhasználó a max szintet. Hát nem. Fentebb említve lett a piacolás; na az úgy rossz ahogy van. Egyes árú cikkek csillagászati összegbe vannak fent; amit nem is értem miért engednek meg. Nem elég, hogy a való életben kizsákmányolják az embert akkor még itt a játékban is szótlanul tűrik? Szerintem undorító.

A másik dolog ami kicsit bosszant: pár (4) társammal végigjátszottuk a városépítő speed szervert. A végén ment mindenki a maga útjára. Itt a fórumon leírták hogy lehet kérvényezni a jutalmat ha elértél 1 bizonyos szintet. KÉRVÉNYEZNI ez a másik ami felháborító. A fórumon közzé tették a nyerteseket. Úgymint város és tagok. Akkor mi a jó bánatnak kell még kérvényezni a szupporton keresztül a jóváírást? Oké sokan több szerón játszanak. Ők kérvényezhették volna egyébként is. A szupport részéről elég lett volna 1 nyomorult levél a nyertesek felé, hogy a jóváírás megtörtént, de semmi.
Azt nagyon jól tudják, ha valaki multizik, akkor már miért ne tudnák, hogy ki melyik szerón játszik? Ráadásul én például csak 1en. Nehéz mi?
Megmondom őszintén ezek után minden fórumot felhasználok, hogy ennek a játéknak alátegyek. Remélem a sok rögös előbb-utóbb észhez tér és inkább megtakarításba fekteti a pénzét.
Tudom nem illik csúnyát írni ide, pá Nektek Nokedlik!!!
végre egy izgalmas üzenet az unalmas életemben
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Fentebb említve lett a piacolás; na az úgy rossz ahogy van. Egyes árú cikkek csillagászati összegbe vannak fent; amit nem is értem miért engednek meg. Nem elég, hogy a való életben kizsákmányolják az embert akkor még itt a játékban is szótlanul tűrik? Szerintem undorító.

Te is kirakhatnád ugyanúgy drágán a cuccokat :)


Akkor mi a jó bánatnak kell még kérvényezni a szupporton keresztül a jóváírást? Oké sokan több szerón játszanak.

Meg is válaszoltad magadnak :) (sokan több szerón is játszanak, honnan tudnák most eldönteni, hogy hova adják? Vagy most mindenkit nézzenek végig, hogy ki az aki 1 világon játszik? Egy levélbe nem halsz bele, fél perc kb...)
 

Deleted User - 830577

Vendég
Miért nem enged tovább a Fej nélküli kaland? Az elsőt lezártam, de a második feladat nem jelenik meg. Elmentem Jacksonvillbe, de ott sem és a sheriffnél sem jelenik meg az elfogadható küldetés. 6 és 11 óra között voltam.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az előre lebeszélt párbaj ugye szabály ellenes, de ha én kiírom a kocsmában (tehát konkrét személlyel nem beszélem meg) , hogy van rajtam vérdíj és éjszaka fegyvertelen leszek, ruha nélkül, alacsony ÉP-pel, ha valaki ki akarna ütni. Ez szabálytalan-e?
 
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az előre lebeszélt párbaj ugye szabály ellenes, de ha én kiírom a kocsmában (tehát konkrét személlyel nem beszélem meg) , hogy van rajtam vérdíj és éjszaka fegyvertelen leszek, ruha nélkül, alacsony ÉP-pel, ha valaki ki akarna ütni. Ez szabálytalan-e?
Köszönjük szépen, hogy bejelentéseddel segíted munkánkat, az ügyet kivizsgáljuk.
 

Sagrada

Active Member
Érdeklődni szeretnék az INNO-tól, hogy ha itt ez a rögzabáló event, akkor nem gondolják, hogy jó lenne benyomni mihamarább egy olyan lehetőséget, hogy 50% pluszt adjanak a vásárlásokra?????
 

DeletedUser17653

Vendég
Érdeklődni szeretnék az INNO-tól, hogy ha itt ez a rögzabáló event, akkor nem gondolják, hogy jó lenne benyomni mihamarább egy olyan lehetőséget, hogy 50% pluszt adjanak a vásárlásokra?????
Remélem tudod, hogy nem a központ, és végképp nem a support állítja be ezeket, hanem havonta egyszer kapsz ilyet, s senki nem tudja mikor?

Csak mondom, ha esetleg nem tudnád. Senki nem tudja megpiszkálni ezt.
 

Sagrada

Active Member
Remélem tudod, hogy nem a központ, és végképp nem a support állítja be ezeket, hanem havonta egyszer kapsz ilyet, s senki nem tudja mikor?

Csak mondom, ha esetleg nem tudnád. Senki nem tudja megpiszkálni ezt.

Azt ne mond, hogy random :) Ezt az INNO csinálja :) Akkor NE 2 alkalom legyen az event alatt, hanem az elején egy, hogy nekik is igazán megérje. Amúgy meg nagy butaság lenne ha az INNO nem az eventre rakná ezt az 1 alkalmat :)
Mert ugye ha nem a "központ" állítaná be, akkor hülyén venné ki magát ha november 30-án lenne a novemberi, a decemberi meg 1-én. Ezt ugye te sem gondolod komolyan? :-D Bízom benne(d), hogy nem :D
 
Fent