Kérdések és válaszok

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogyha az eredmények fülön belül követek egy eredményt, akkor azt hogyan tudom vissza állítani? A visszaállítást úgy értem, hogy a TP mutató visszakerüljön a helyére, és ne azt mutassa, hogy mit kell még csináljak az eredmény eléréséhez. :) (már megpróbáltam azt, hogy kivettem a ✔-át , de nem észleltem semmi változást :( )

ui: elnézést a kicsi betűméretért, de egyszer átállítottam, és már nem tudtam vissza állítani az alapra.

Üdv:
gamer
Szia,

Van egy X a végén, ott ki lehet kapcsolni :)
744444444.png
 

gameR29

Veterán
Sziasztok! :)

Hogyha egy városban építettem mondjuk 1000 órát, és átlépek egy másik városba építeni, akkor hogyha visszalépek abba a városba amelyikben már építettem 1000 órát, akkor azt megjegyzi a rendszer, és azt fogja kiírni a lakosok fülnél, hogy város kiépítése: 1000 óra?

Üdv: gamer
 
Ez mégis mi? Eldón nem lehet erődöt alapítani, de ilyen indokkal nem lehet kihívni valakit párbajra. Közben ő öltözgethet össze-vissza és a párbajlista is kihívhatónak mutatja. @Syntex @Klar @Mandarinrece @Monó @oldfox heeelp :D
twH0sjR.png
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag

Mr. T.

THE DEVIL
Szapetit kéne kirakni már a játékból kedves @Syntex. Bevallotta, hogy lop, tényleg ennyire ragaszkodni kell fekete fehéren a szabályokhoz? Kapna 5 nap pihit, lehet meggondolná, hogy nem kéne féreg módon lopni. Ha mégis, akkor végleges bann.

Nem gondolná meg :) 5 nap pihi semmi kb.

Végleges tiltás mehetne, de hát ugye nem csinál semmi szabálytalant a játékszabályzat szerint..
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Szapetit kéne kirakni már a játékból kedves @Syntex. Bevallotta, hogy lop, tényleg ennyire ragaszkodni kell fekete fehéren a szabályokhoz? Kapna 5 nap pihit, lehet meggondolná, hogy nem kéne féreg módon lopni. Ha mégis, akkor végleges bann.
Sajnos a játékszabályok szerint az egymással való kereskedést mindenki saját felelősségére folytatja le, és a Support Csapata nem tud közbeavatkozni ezen vitás helyzetekbe. Arra kérünk, hogy a jövőben jobban figyelj oda, hogy csak olyannal üzletelj, akiben megbízol, és tudod nem fog átverni, mert utólagosan sajnos mi nem tudjuk visszacsinálni ezen tranzakciót.

Úgy mint a vadnyugaton, játékukban is előfordulhatnak olyan cowboyok akik megpróbálják átverni a másik játékost, sajnos ez a játék része. Ti mint játékosok tudtok a legtöbbet ez ellen tenni azzal, hogy egymás között megbeszélitek tapasztalatitokat és nem bíztok meg olyan játékosokban, akiknek szándékuk nem tiszta. Amit tanácsolni tudunk, az az hogy legközelebb akkor üzletelj valakivel ha megbízol benne, esetleg, ha a piacon keresztül történik a csere, akkor rakd ki tárgyakat, ha mindketten itt vagytok.

Ha pedig úgy érzed valaki szabálysértő üzenetet jelenít meg, akkor ezt a megfelelő opcióval jelentsd kérlek. Felhívnám figyelmed arra, hogy a fórum nem alkalmas erre, és egy játékos büntetése, vagy egy büntetés mértéke soha nem lesz vita tárgya, ezt minden esetben a hatályos szabályok értelmében a support dönti el.

Köszönjük a megértésed!
 
Fent