Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krcsirke

el pollo diablo
Mivel jelenleg még egyenlőek az esélyek(remélhetőleg) az időlimit miatt, spoilert kibontva elronthatod a szórakozásodat, de "harcolhatsz" az első helyért:
  1. Kincskeresés Arany szablyával míg nem jön A legendás recept első része.
  2. Vándorlás szerencsejátékosként A legendás recept első részével, egészen addig míg nem jön A legendás recept második része.
  3. Munkavállalás utazó kereskedőként A legendás recept második részével, míg nem jön A legendás recept harmadik része.
  4. A legendás recept harmadik része felvéve a szablyával együtt, Henrynél kaland a kocsmában.
  • Szükséges
    • - Menj a Szent kőhöz
    • - Yuma 1/1
    • - Egy újságpapírba csomagolt hal. 3/3
    • - Kukorica 10/10
    • - Fazék 1/1
    • - Széna 5/5
    • - Burgonya 50/50
    • - Kulacs 5/5
  • Jutalom: Friss paradicsomsaláta, 500 Tp
5. Szent kőnél alábbi kaland vár rád:
  • - Üsd ki Gary csatlósát (Arany szablyával van felfegyverkezve, de 20 hpja van)
  • - Első része a receptnek 1/1
  • - Második része a receptnek 1/1
  • - A legendás recept harmadik része 1/1
  • - Banditák ellen nyert párbaj : 5/5
  • Jutalom: A legendás recept, Termékek listája
6. Szent kőnél kaland (kezdési időpontja ismeretlen, 2 után nekem megjelent a kaland, egyik link 4 órát ír, szóval az a biztos ha éjfél után lesitek mikor indul, 10 óráig elfogadható)
Itt 3 kaland közül lehet választani, leírom először mi a közös bennük:
  • - Arany szablya felvéve
  • - Szén 100/100
  • - Bolondok aranya 100/100
  • - Aranypor 50/50
  • - Vasrudak 50/50
  • - A legendás recept 1/1
  • - Termékek listája felvéve
1. lehetőség:
  • - Megnyert kalandok: 4/4
  • - Lejátszott kalandok: 10/10
2. lehetőség
  • - Megnyert erődharcok: 1/1
3. lehetőség
  • 50 óra Szolgálat a seregben
  • 1 Kitüntetés (50 óra alatt biztos esik 1)
Kaland szövegeit mindenki olvassa el azért, eléggé jók lettek és vannak benne érdekes történetek, esetleg utalások...

Ha valami pontatlan, nyugodtan írjatok, javítom.

Ui: Elméletileg az új Arany coltos kaland lezárása (tehát az új Arany colt megszerzése) az egyik feltétele a kalandnak, reméljük kapunk megerősítést vagy cáfolást ez irányban.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser14268

Vendég
- Egy újságpapírba csomagolt hal. 3/3

Ui: Elméletileg az új Arany coltos kaland lezárása (tehát az új Arany colt megszerzése) az egyik feltétele a kalandnak, reméljük kapunk megerősítést vagy cáfolást ez irányban.
Újságba halat hogy is lehet szerezni? :D
Remélem nem kell a Coltos is teljesíteni hozzá, igazságtalan lenne az ütőfegyveresekkel szemben. A coltosoknak se kellett megvárniuk a Szablya megszerzését. :)
 

DeletedUser17483

Vendég
Újságba halat hogy is lehet szerezni? :D
Remélem nem kell a Coltos is teljesíteni hozzá, igazságtalan lenne az ütőfegyveresekkel szemben. A coltosoknak se kellett megvárniuk a Szablya megszerzését. :)

nem megerősítés, de lehet hogy kell hozzá ...
valakinek 3.ra beadta az első részt, nekem 150.re se ... (ő megszerezte a coltot, én még nem ...)
 

DeletedUser

Vendég
Hajnali konklúzió.Felkeltem éjfélkor,beadta azt a kalandot,amiben MPI-k szükségesek az új aranyszablyához.Reggel 05:40-kor már mindhárom kaland jelen volt,így gondolom hajnal 2-kor két kaland volt elérhető,és 4 órakor dobta be az utolsót is.Így tehát a lengyel leírás jó volt,bár azt nem tudom,hogy 10 óráig láthatóak-e,ugyanis türelmetlen voltam,és az 50 órát megcsináltam röggel. :D
Várom az aranypuskát,remélhetőleg ahhoz már eredmény is lesz...
 

krcsirke

el pollo diablo
Kettő fele zártam le én is őket, de nekem mindhárom elfogadott kaland ott volt, biztos a napközbeni szerver újraindítás valamit bekavarhatott, grat neked innen is :D
 

DeletedUser17811

Vendég
már megvan a fényes colt és a sima szablya kézben. a biztonság kedvéért az aranypusit és az aranygolyót is felvetttem:D
 

DeletedUser17053

Vendég
Itt akkor vége is Jacksonnak, jó világ volt :D
Aki megveszi a szettet,az fog érvényesülni,többiek csak tölteléknek lesznek jók ezzel nem megbántva senkit...
Okos húzás volt 1 hét után berakni oda is :D
 

DeletedUser7602

Vendég
Valaki ennyit költsön egy párbajhős szettre, ami ad tp bonuszt egy uj vilagon? Hááát.. nem tul jo ötlet szerintem. De ha van ra keret... Egy event, es jön ki normalis szett, ami melora ad pontokat, nem párbaj skillekre :)
 
Fent