Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
Juhéééééé, Juan már nem csak a szövink előtt de az összes szerón játszó játékos előtt is égeti magát. :D

Figyi, mindenki rajtad és a végtelen butaságodon röhög. A fogalmazásod, a stílusod mind mind olyan kifogyhatatlan humorforrás, amit Eldón kívül másoknak is látniuk kell. :)

Szóval remélem nem bannol még ki Cherrug fórumról, igen szórakoztató vagy! :)
 

DeletedUser14678

Vendég
Szétoffoljátok már az off topicot is! :D Ez ám a teljesítmény, kérném felvenni a rekordok kategóriájába sürgősségivel! :)
 

DeletedUser

Vendég
Grant, egyet mondj meg. Hogy lehet valaki akkora paraszt, mint te? Lehet, hogy már jó ideje játszol én meg még csak 1,5 éve és te fel is tudsz mutatni eredményeket, én meg nem, ezért tudsz cikizni, viszont én is tudnálak bizonyos dolgokkal cikizni. De hagyjuk most a szívózást. Csak a kérdésre jövő válaszra volnék írtózatosan kíváncsi. Hogy lehet valaki ekkora paraszt, mint te?
 

DeletedUser

Vendég
Juhéééééé, Juan már nem csak a szövink előtt de az összes szerón játszó játékos előtt is égeti magát. :D

Figyi, mindenki rajtad és a végtelen butaságodon röhög. A fogalmazásod, a stílusod mind mind olyan kifogyhatatlan humorforrás, amit Eldón kívül másoknak is látniuk kell. :)

Szóval remélem nem bannol még ki Cherrug fórumról, igen szórakoztató vagy! :)

AZt mondtad ne showmankedjek. akkor most mi van?
 

DeletedUser

Vendég
Grant, te képes lettél volna összeugrasztani két barátot, csakhogy visszakapj egy olyan várost, ami már a tied, ráadásul lecsicskázol? Cseppet furcsának találom, főleg tekintve azt, hogy én hoztam vissza a várost.
 

DeletedUser

Vendég
Na, akkor tisztázzunk 2 dolgot.

Chev, Veled semmi bajom nincsen, és nem is volt addig, amíg Juan elmebetegségébe nem mentél bele. Azt hittem, Te normálisabb vagy ennél, nagyot csalódtam. :)

Juan, veled egyszerűen nem tudok hosszú távon vitázni, mert annyi magas labdát ad ez a totál nyomi stílus, hogy nem is tudom, hol kezdjem.

Na, hol is tudok fórumon jelenteni? :)
 

DeletedUser

Vendég
Na, akkor tisztázzunk 2 dolgot.

Chev, Veled semmi bajom nincsen, és nem is volt addig, amíg Juan elmebetegségébe nem mentél bele. Azt hittem, Te normálisabb vagy ennél, nagyot csalódtam. :)

Juan, veled egyszerűen nem tudok hosszú távon vitázni, mert annyi magas labdát ad ez a totál nyomi stílus, hogy nem is tudom, hol kezdjem.

Na, hol is tudok fórumon jelenteni? :)

Felkiáltójel.
 

DeletedUser

Vendég
Grant...nem hittem volna, hogy még mindig hazudni fogsz...Egyértelműen van velem vmi bajod. :) Nem véletlen akartál kirúgatni és nem véletlen jelentettél fel többször is. És juan se nem beteg, se nem nyaltam be neki. Egész végig azt akartam, h T2 ismét farkas legyen. Ne add a hülyét. :)
 

DeletedUser

Vendég
Grant...nem hittem volna, hogy még mindig hazudni fogsz...Egyértelműen van velem vmi bajod. :) Nem véletlen akartál kirúgatni és nem véletlen jelentettél fel többször is. És juan se nem beteg, se nem nyaltam be neki. Egész végig azt akartam, h T2 ismét farkas legyen. Ne add a hülyét. :)

Mint azt mondtam, ALAPBÓL nem volt veled bajom. Azután már igenis lett, hogy Juan alá adtad a lovat. Engem meg nem érdekel az, hogy mit akartatok. Juan-t annyiszor jelentem fel, amennyiszer egy rossz szót is szól. Ha nem látom, olyan jelenti fel, aki látja. :) Lesz abból még végleges is, főleg azért, mert nincs annyi esze, hogy harmadik feljelentés után ne írjon trágárságokat. :D
 

DeletedUser

Vendég
Odáig vágom, hogy "ALAPBÓL" nem volt velem semmi bajod. De azt nem tudom, hogy érted, hogy juan alá adtam a lovat. Gyors magyarázat pls!
 

DeletedUser

Vendég
És most komolyan nem tudom miről beszélsz.

Szerinted hogy? Fekete kalapos voltál abban a városban több mint 1 hétig amiről tudtad hogy ellopták.

És hagyjatok a dumával hogy T2 így meg T2 úgy. MINDENKIT én küldtem oda. Összesen EGYETLEN EGY ember volt, aki hűséges maradt hozzátok, és maradt az ellopott városban. :) (igen, őt már rég kidobtuk...;)) Akkor meg miért hiszed el Juannak a dumáját hogy ő mennyit tett a városért? :D
 
Fent