Dumaláda - Off Topic

DeletedUser14678

Vendég
Üdv!

Szeretném jelezni mindenkinek itt is, hogy van egy "játékos" Colorádon, a neve: Mas Lee
áprilisban már véghezvitt egy csalássorozatot, számolatlanul vert át sajnos jóhiszemű játékosokat, amit akkor lehetett megtettünk, körüzenet, szövetségi fórum(ott folyamatosan), megyechat, szövetségi chat, mindenhol kint volt a neve, vérdíj került rá.
Nevet változtatott, eltűnt, most visszatért és pillanatok alatt átvert több játékost. Sajnos a support tehetetlen, erre nincs szabály s büntetlenül ússza meg az újabb és újabb csalásait, ezzel tönkretéve a jóérzésű játékosok eddigi munkáját.
Aki tud róla több információt hol van még karaktere melyik szerveren, az figyelmeztesse a játékostársait hogy semmilyen körülmények között ne üzleteljen ezzel a csalóval mert rosszul jár!

Közben megoldódott a probléma, a support gyors és rendkívül korrekt eljárása nyomán, külön köszönet Kopaszkutyának is, a játékosok nevében!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
1-2 naponta ingyen, tehát rög nélkül át tudsz bétán pontozni, mivel már 20 kötvényből lehet venni újrapontozó italt!!! Erre koncentrálva olvass tovább!

Tehát üdv! Régről visszatért játékos vagyok, legyen elég ennyi :P. Az állandó béta szerverre szeretnék koncentrálni, ahol a magyarok jelenleg sehol sincsenek, bezzeg régen :S. Nem tudom mi történhetett, de vannak ötleteim, nem is taglalom inkább. Akinek van kedve csatlakozzon hozzám (ne a jelenlegi néhány maradvány, többnyire off magyar társaságba), és hozzunk össze egy jó csapatot. Nincsenek szabályok, részemről nem kívánok senkinek sem parancsolgatni, nem lesz megalkuvás, a cél a fejlődés olyan módon, ahogy kényelmes. A hagyományos magyar szervereken mindig akad néhány, magát vezetőnek kikiáltó tag, akik a sima egyszerű játékosok kevét elveszik a sorozatos parancsolgatással, veszekedéssel, kirúgásokkal. Nálam ilyen nem lesz. A lényeg, hogy töltsünk meg egy várost. A tapasztalat, a játékcél tehát nem számít, mindössze azt szeretném, hogy újra számoljanak velünk magyarokkal is, a színtér nem számít. Várom a jelentkezőket. Az alábbi linken tudtok regisztrálni: http://om.the-west.net/west/zz/player/?ref=west_invite_linkrl&player_id=94826&world_id=1&hash=1ddb
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Vodafonos netem van és az egyes tárgyak nevét nem adja ki. Ha valaki megtudná mondani a problémát megköszönném!
 

DeletedUser13096

Vendég
Ez a Vodafonos net sajátossága, adatforgalmat próbálnak spórolni így.
Vidd a kurzort a tárgyak darabszámára és akkor látod a felugró ablakot.
 

DeletedUser

Vendég
Igen már arra rájöttem. Akkor nem lehet megoldani APN-beállítással. Mert vhol olvastam olyat , hogy APN beállítással jó lett a vodás net.
 

krcsirke

el pollo diablo
1-2 naponta ingyen, tehát rög nélkül át tudsz bétán pontozni, mivel már 20 kötvényből lehet venni újrapontozó italt!!! Erre koncentrálva olvass tovább!

Tehát üdv! Régről visszatért játékos vagyok, legyen elég ennyi :P. Az állandó béta szerverre szeretnék koncentrálni, ahol a magyarok jelenleg sehol sincsenek, bezzeg régen :S. Nem tudom mi történhetett, de vannak ötleteim, nem is taglalom inkább. Akinek van kedve csatlakozzon hozzám (ne a jelenlegi néhány maradvány, többnyire off magyar társaságba), és hozzunk össze egy jó csapatot. Nincsenek szabályok, részemről nem kívánok senkinek sem parancsolgatni, nem lesz megalkuvás, a cél a fejlődés olyan módon, ahogy kényelmes. A hagyományos magyar szervereken mindig akad néhány, magát vezetőnek kikiáltó tag, akik a sima egyszerű játékosok kevét elveszik a sorozatos parancsolgatással, veszekedéssel, kirúgásokkal. Nálam ilyen nem lesz. A lényeg, hogy töltsünk meg egy várost. A tapasztalat, a játékcél tehát nem számít, mindössze azt szeretném, hogy újra számoljanak velünk magyarokkal is, a színtér nem számít. Várom a jelentkezőket. Az alábbi linken tudtok regisztrálni: http://om.the-west.net/west/zz/player/?ref=west_invite_linkrl&player_id=94826&world_id=1&hash=1ddb

Khmm... Khmm... Nem, nem vagyok beteg... A magyar szövetség és közösség továbbra is fennáll, németekkel vagyunk szövetséges partnerek elég régóta.
Mivel úgyis offtopicban vagyunk, így annyi tanácsot tudok adni max, hogy lengyeleket kerüld el, bennük nem lehet ott megbízni. Aztán csak, hajrá!
 

DeletedUser16101

Vendég
itt megragadnám az alkalmat, és gratulálnék -titan-nak a becsületesen elért 1. helyezéséért.

ippikede táskája meg vesszen a süllyesztőbe. Ha valaki csak simán abbahagyja a játékot - és minden eredmánye-tárgya becsületes úton megy a süllyesztőbe - akkor a becstelen szajré milyen jogon legyen kiosztva?

Néha a kapzsiság felülkerekedik az ésszerűségen...


Amúgy azon gondolkozott már el valaki,hogy több 10 millió dollárral miért éri meg multizni? :D Top1 ként. Mert ha valaki rájött,elárulhatná :P
 

DeletedUser8302

Vendég
1-2 naponta ingyen, tehát rög nélkül át tudsz bétán pontozni, mivel már 20 kötvényből lehet venni újrapontozó italt!!! Erre koncentrálva olvass tovább!

Tehát üdv! Régről visszatért játékos vagyok, legyen elég ennyi :P. Az állandó béta szerverre szeretnék koncentrálni, ahol a magyarok jelenleg sehol sincsenek, bezzeg régen :S. Nem tudom mi történhetett, de vannak ötleteim, nem is taglalom inkább. Akinek van kedve csatlakozzon hozzám (ne a jelenlegi néhány maradvány, többnyire off magyar társaságba), és hozzunk össze egy jó csapatot. Nincsenek szabályok, részemről nem kívánok senkinek sem parancsolgatni, nem lesz megalkuvás, a cél a fejlődés olyan módon, ahogy kényelmes. A hagyományos magyar szervereken mindig akad néhány, magát vezetőnek kikiáltó tag, akik a sima egyszerű játékosok kevét elveszik a sorozatos parancsolgatással, veszekedéssel, kirúgásokkal. Nálam ilyen nem lesz. A lényeg, hogy töltsünk meg egy várost. A tapasztalat, a játékcél tehát nem számít, mindössze azt szeretném, hogy újra számoljanak velünk magyarokkal is, a színtér nem számít. Várom a jelentkezőket. Az alábbi linken tudtok regisztrálni: http://om.the-west.net/west/zz/player/?ref=west_invite_linkrl&player_id=94826&world_id=12&hash=1ddb

Úgy nehéz lesz magyar szövetséget alapítanod, hogy közben magyarokat támadsz folyamatosan :whistle:
 
Fent