Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kel Marston

Active Member
Angol fórum
Ha jól veszem ki akkor a nagy kaliberű töltényövet azok kapják akik pár napig inaktívak és a lovat pedig akik elköltöttek 10000 rögöt.
De nem kell mindjárt rögöt venni ez csöppet se biztos.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Angol szerveren kaptam egy 1-es szintű karakterrel lovat... és nem is játszottam nagyon hosszú ideig, kétszer léptem be az éven :)
 

DeletedUser10023

Vendég
Hát ha tényleg az inaktivitás a kulcsa a dolognak akkor elég értelmetlen. Jó persze honoráljuk ha hosszú idő után visszatalált az illető a westhez de mi lesz az aktív játékosokkal akik nap mint nap ránéznek legalább egyszer a westre?
Valami más oka kell ,hogy legyen ezeknek a random ajándékozásoknak ,mert ha tényleg így van akkor nem épp kiegyensúlyozott a dolog.
 

jaklee

Veteran Member
Elore is elnezest, ekezeteket "elloptak"
2 het vakacio, eldon megkaptam veteran lovat, floridan semmi.
Ketlem, hogy a rog lenne a nyitja a dolgoknak. En maximum 500 rogot koltottem (a napi bonuszokkal). Illetve, ha rog is a lenyeg, masik vilagba is meg kellett volna kapnom, nem csak egybe. (Hisz a rog felhasznalonkent szamolodik, nem karakterenkent).
Eddig csak olyanokrol hallottam, akik inaktivotas/vakacio utan kaptak meg a lovat. Az viszont, hogy mennyi ideig, kerdeses.. Nalam(es egyik varostarsamnal floridan) kicsivel tobb, mint 2 het volt.
 

DeletedUser16101

Vendég
Norvég szerón vakációba tettem a karim,3 hét múlva kiderül mi lesz :D
 

DeletedUser

Vendég
Igen, Eldós ismerősöm is vakáció után kapta meg, szóval ebben lehet valami. (1000 kötit) Viszont tuti nem kap minden vakációból visszajött ember valami nagy cuccot... :)
 

jaklee

Veteran Member
A következő érdekesség. Ez már (szerintem) nem kenhető inaktivitásra/vakációra (mai "termés", eldon): [SPOIL]
XRcdZ1r.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
A craftot mikor fogják végre megcsinálni?
A mostani szint már lassan a szánalmas szintet sem éri el...

http://forum.the-west.hu/showthread.php?t=2578

Itt van egy jó ötlet amitől nem fagyna le ez a ....

Nincsa annál idegesítőbb mintha kifagy a craft miatt és utána se piac se semmi...
 

DeletedUser

Vendég
Nekem ilyen buff jött pár hónap inaktivitás után az angol szerveren:

[SPOIL]
buff_www.kepfeltoltes.hu_.png

buff2_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Mondhat bárki bármit, az igazság az, hogy jutalmazzák azt ha inaktív vagy...
#innomonnyonle
 

DeletedUser10023

Vendég
Sikerült már valakinek valami értékes cuccot találnia a vándorcirkusznál? Nekem a legjobb amit nyithattam VOLNA egy inno öv volt de nem arra kattintottam. :mad:
 
Fent