Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2023

Pedro José Donoso

Veteran Member
Mi a topic létrehozása előtt javaslatot tettünk a tombolás szettek behozatalára, nem rajtunk múlt. Sőt nem csak az ideiket, hanem a pl a Tolbert ló szettet is, ami ugye jobb mint Mictecacihuatl állat szett.


Teljes mértékben igazad van, de évek óta ez a tendencia, néha egy-egy világ új világ picit tovább bírja de az “erősebb” friss szervereken is érzékelhetően megcsappan az aktivitás, ha megnyílik az n-edik világ. Most minden cinizmus nélkül, nem tudtad hogy ez lesz amikor regisztráltál oda? Ha a Helen lószett bejönne oda, valóban kitolná a szerver élet idejét? Én értem hogy örülnél neki, én is, de véleményem szerint, a világra nincs hatása.
Úgy tűnik vagy rosszul fogalmaztam,vagy elbeszélünk egymás mellett.
Én voltam aki legjobban lobbizott,mikor ment a szeróra,hogy skacok,max 1 évre tervezzetek,addig lesz maximum élhető a szeró.
Erre felhívtam sok ember figyelmét.
Szóval én tisztában voltam vele,és nem is mondtam hogy meglennék lepve.
Az lep meg ,hogy már novemberben döglődik az új szeró,de ez más tészta.


Azt meg aztán végképp egy szóval sem mondtam,hogy ez mentené meg a szerót,ha lenne helen lószett.
De tudom jól,hogy ha véges is a szeró ,szemmel látható mikor fog lehalni,az első fél évet azért megszokta nyomni sok ember ,és simán megvennének most egy helen lószettet,egy bull fegyverszettet,viszont amikor már teljesen haldoklik márciusban a drága új szerver,a kutya nem fog ilyeneket venni.
De hát,nem az én dolgom ezeken gondolkodni.

Csak hogy feleljek az utolsó kérdésedre,nem lenne kihatással a világra,csupán a pénzéhes **** inno zsebe talán jobban duzzadna,meg legalább a játékosok az új szerón nem 6 éves szettekkel vergődnének,amit kalászból meg hasonló dolgokból lehet szerezni,hanem pénzt költenének olyan tárgyakra ,amik max 1-2 évesek.
Ha már fél évet ,9 hónapot játszunk egy újon,azt tehessük értelmesen,ha már prémiumot költünk :)
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager

Lacx

2x
Speed győztes 2022
valaki mondja már meg melyik munkához jó ez a rochambeau ruhaszett. megvettem de semmihez nem ajánl egy darabot se (na jó a borbélyhoz ajánlott 3 darabot belőle...):D

lehetséges visszatérítést kérni rá?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
valaki mondja már meg melyik munkához jó ez a rochambeau ruhaszett. megvettem de semmihez nem ajánl egy darabot se (na jó a borbélyhoz ajánlott 3 darabot belőle...):D

lehetséges visszatérítést kérni rá?
Legjobb termékes de nem konkrét melóra készült ha jól gondolom
 
Fent