Kibeszélő Vadnyugati Péntek 2023

Pedro José Donoso

Veteran Member
Ennyi helyettest meg tuzoltot meg helyettes tuzoltot a vilagon nem lattam mashol. Aki akarta reg megvette oket, tobb bort errol lehuzni szerintem felesleges
Vagy keruljon be ,de ne ennyiert ,nekem ez a bajom.
Ki vesz tuzolto salon kivul barmi mas szettrészt?
Nem ér ennyi rogot,mert akkor mar ott a grof szett nem sokkal dragabban,es jobb pl.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-*CuBe*-

Cube Bonaparte
Aztán mire lenne? Tűzoltóból a nyakas használható, többi kuka. Helyettesből balos oké, kalap nagyon jó, többi, max a szerencsés nyakas és öv, de azok se annyira mivel a helen kb mindenben lekörözi őket.

Haszontalan értéktelen szett mindkettő egyben, bizonyos itemeiket leszámítva. De összben nem hiszem hogy van olyan ember aki megvenné bármelyiket is. Ellenben ha mondjuk berakták volna azon szetteket, amelyek az eventes holmik kiegészítése, jócskán több pénzt tudtak volna behúzni. Már csak az a kérdés hogy erről ki sem akarták kérni a játékosok véleményét, vagy ki akarták de tojtak rá nagyívben inkább és berakták azokat amik isten igazából sose voltak jók egyben semmire
 

Achilleus1999

Well-Known Member
Aztán mire lenne? Tűzoltóból a nyakas használható, többi kuka. Helyettesből balos oké, kalap nagyon jó, többi, max a szerencsés nyakas és öv, de azok se annyira mivel a helen kb mindenben lekörözi őket.

Haszontalan értéktelen szett mindkettő egyben, bizonyos itemeiket leszámítva. De összben nem hiszem hogy van olyan ember aki megvenné bármelyiket is. Ellenben ha mondjuk berakták volna azon szetteket, amelyek az eventes holmik kiegészítése, jócskán több pénzt tudtak volna behúzni. Már csak az a kérdés hogy erről ki sem akarták kérni a játékosok véleményét, vagy ki akarták de tojtak rá nagyívben inkább és berakták azokat amik isten igazából sose voltak jók egyben semmire
Tíz-tíz eredménypont jár a teljes szett birtoklásáért.:D
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Aztán mire lenne? Tűzoltóból a nyakas használható, többi kuka. Helyettesből balos oké, kalap nagyon jó, többi, max a szerencsés nyakas és öv, de azok se annyira mivel a helen kb mindenben lekörözi őket.

Haszontalan értéktelen szett mindkettő egyben, bizonyos itemeiket leszámítva. De összben nem hiszem hogy van olyan ember aki megvenné bármelyiket is. Ellenben ha mondjuk berakták volna azon szetteket, amelyek az eventes holmik kiegészítése, jócskán több pénzt tudtak volna behúzni. Már csak az a kérdés hogy erről ki sem akarták kérni a játékosok véleményét, vagy ki akarták de tojtak rá nagyívben inkább és berakták azokat amik isten igazából sose voltak jók egyben semmire
Most soroltad fel, hogy mi miatt jó, hogy bent van… ha csak ez a pár kiemelt item lenne, biztosan többször ennyi lenne az elégedetlenség (jogosan)!
Illetve ha valaki fejleszteni akarja a balost (3-4-esre), vagy bármelyiket az értékesebb részekből, akkor azt egy kiárusítás alatt felvásárolni igen költséges. Illetve minden évben nyílik új világ, ahol esetleg ezek a szett darabok még hiányoznak.

Szóval az, hogy neked mire van szükséged, vagy mire nincs, nem reprezentálja a játékközösség igényét.

Továbbá miért kell ennek több posztot szentelni, neked nincs rá szükséged. Leírtad, örülünk a visszajelzésnek, de a hangulatot gerjeszteni felesleges, így is elég gyászos. Annak ellenére hogy debütált idén egy új prémium szett, ami hasznos, relatív olcsó és darabokban is megvehető.
 

-*CuBe*-

Cube Bonaparte
Most soroltad fel, hogy mi miatt jó, hogy bent van… ha csak ez a pár kiemelt item lenne, biztosan többször ennyi lenne az elégedetlenség (jogosan)!
Illetve ha valaki fejleszteni akarja a balost (3-4-esre), vagy bármelyiket az értékesebb részekből, akkor azt egy kiárusítás alatt felvásárolni igen költséges. Illetve minden évben nyílik új világ, ahol esetleg ezek a szett darabok még hiányoznak.

Szóval az, hogy neked mire van szükséged, vagy mire nincs, nem reprezentálja a játékközösség igényét.

Továbbá miért kell ennek több posztot szentelni, neked nincs rá szükséged. Leírtad, örülünk a visszajelzésnek, de a hangulatot gerjeszteni felesleges, így is elég gyászos. Annak ellenére hogy debütált idén egy új prémium szett, ami hasznos, relatív olcsó és darabokban is megvehető.
Köszönöm eme építő jellegű kritikát. Viszont hogy nekem mire van szükségem (annak ellenére, hogy ami értelmes mindent megvettem) vagy mire nincs, szerintem nem jelenik meg sehol sem. De ha belemegyünk hogy az új világoknak mire van szükségük, vagy én esetleg mit gondolnék hasznosnak, értelmes párbajhoz elengedhetetlen az owens vagy a férfi oktoberfest lószett, építéshez a tolbert, kerihez a helen, mpi-hez az owens/lucille, erődről meg inkább ne is beszéljünk hogy miket hozott az sousa, bull, leavenworth pluszos, prémes szett. Nem a rochambeau szettel van a probléma... De ha azzal érvelsz hogy jajj új világokon nem lehet megvenni, kicsit gondolkozz utána.

A gyászos hangulathoz meg csak körbe kell nézni mi miatt van :x
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Lucille minden évben november környékén van. Idén is volt.

Idén márciusban bekerült az összes ‘22-es prémes eventes item. Nagy sikere volt, így elképzelhető, hogy jövőre ugye ez várható az idei tombolás szettekkel.
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv. Az én véleményem szerint nem azzal van baj, hogy ezek a szettek újra-s újra eladásra kerülnek, hanem azzal, hogy ugyanazon az áron amin eleve bekerültek 4-5 éve. Jó lenne ha évente 5-10%-ot esne az áruk, így pl. az arany lószett ami 2018-as már 25-50%-al kellene olcsóbb legyen az eredeti áránál https://forum.the-west.hu/index.php?threads/az-igazi-vadnyugat.3163/ ami 1200 rög volt. Most pedig 1080 rögöt kértek érte :D ami így 5 év után ..... háááát NO COMMENT!
 

apabarat

Well-Known Member
Infláció plusz a nyugaton is folyik a háború érhető hogy drágább ugyan az a szett ami 5 éve olcsóbb volt.
De , hogy valaki ennyire nem akarjon plusz bevételt hogy Fekete Péntekre egy új szettet összedobjon hát fura :D !
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Aztán mire lenne? Tűzoltóból a nyakas használható, többi kuka. Helyettesből balos oké, kalap nagyon jó, többi, max a szerencsés nyakas és öv, de azok se annyira mivel a helen kb mindenben lekörözi őket.

Haszontalan értéktelen szett mindkettő egyben, bizonyos itemeiket leszámítva. De összben nem hiszem hogy van olyan ember aki megvenné bármelyiket is. Ellenben ha mondjuk berakták volna azon szetteket, amelyek az eventes holmik kiegészítése, jócskán több pénzt tudtak volna behúzni. Már csak az a kérdés hogy erről ki sem akarták kérni a játékosok véleményét, vagy ki akarták de tojtak rá nagyívben inkább és berakták azokat amik isten igazából sose voltak jók egyben semmire
Helyettesből amúgy a cipő is jó még annak aki kiakarja maxolni a gyorsaságot. A tűzoltó szettből meg a naci még a termékezés kimaxolására. De amúgy teljesen igazad van. A véleményünket ha nem is kérték, de mindig visszajelzünk így-úgy, de kb a semmiért. Most is volt egy jó fekete péntekes téma: https://forum.the-west.hu/index.php?threads/fekete-péntek-shop-tartalma.5451/#post-287239

de nem lett ebből se semmi. Csirke továbbította, azok meg ott fent szintén továbbították... a kukába...
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Lucille minden évben november környékén van. Idén is volt.

Idén márciusban bekerült az összes ‘22-es prémes eventes item. Nagy sikere volt, így elképzelhető, hogy jövőre ugye ez várható az idei tombolás szettekkel.
Miért csak márciusban van ilyen vásár?
Az új szerón nem tudunk Helen lószettet venni,mert kihal a szerver ,mire bekerül. :D
Ezzel ez a probléma.
Ha már az új szeróval érvelgetünk.
Illetve nagyon szivesen vennék mondjuk most egy nyári prém fegyószettet,ha már most van Black Friday.
De majd 24 márciusban,mikor a kutya sem játszik már Oregánón,nyilván akkor fogja mindenki beölni a pénzt :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
Miért csak márciusban van ilyen vásár?
Az új szerón nem tudunk Helen lószettet venni,mert kihal a szerver ,mire bekerül. :D
Ezzel ez a probléma.
Ha már az új szeróval érvelgetünk.
Illetve nagyon szivesen vennék mondjuk most egy nyári prém fegyószettet,ha már most van Black Friday.
De majd 24 márciusban,mikor a kutya sem játszik már Oregánón,nyilván akkor fogja mindenki beölni a pénzt :D

Miért a magyar adminoktól vársz erre választ? :)

Oregánó él- és élni fog, mint az összes többi új szerver ;)
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Miért a magyar adminoktól vársz erre választ? :)

Oregánó él- és élni fog, mint az összes többi új szerver ;)
Mert ők tudnának tolmácsolni azok felé,akiknek van kihatása ilyen dolgokra :)
persze ,oregánó él,csak 30v30 harcok mennek már novemberben xD
Meg 500 reg van ,már nem érjük el az ezret sem egy új szeróval.
HA mód van rá,szerintem érdemes lenne pusholni a fentieket,hogy nem igazán kéne évente új szeró,mert azt a mini játékosbázist szétszabdalják vele.
De hát a pénz beszél innoéknál .
 

Csatolmányok

  • hasbulla-bussiness-business.gif
    hasbulla-bussiness-business.gif
    2,5 MB · Megtekintések: 2

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Most is volt egy jó fekete péntekes téma: https://forum.the-west.hu/index.php?threads/fekete-péntek-shop-tartalma.5451/#post-287239

de nem lett ebből se semmi. Csirke továbbította, azok meg ott fent szintén továbbították... a kukába...
Mi a topic létrehozása előtt javaslatot tettünk a tombolás szettek behozatalára, nem rajtunk múlt. Sőt nem csak az ideiket, hanem a pl a Tolbert ló szettet is, ami ugye jobb mint Mictecacihuatl állat szett.

Mert ők tudnának tolmácsolni azok felé,akiknek van kihatása ilyen dolgokra :)
persze ,oregánó él,csak 30v30 harcok mennek már novemberben xD
Meg 500 reg van ,már nem érjük el az ezret sem egy új szeróval.
HA mód van rá,szerintem érdemes lenne pusholni a fentieket,hogy nem igazán kéne évente új szeró,mert azt a mini játékosbázist szétszabdalják vele.
De hát a pénz beszél innoéknál .
Teljes mértékben igazad van, de évek óta ez a tendencia, néha egy-egy világ új világ picit tovább bírja de az “erősebb” friss szervereken is érzékelhetően megcsappan az aktivitás, ha megnyílik az n-edik világ. Most minden cinizmus nélkül, nem tudtad hogy ez lesz amikor regisztráltál oda? Ha a Helen lószett bejönne oda, valóban kitolná a szerver élet idejét? Én értem hogy örülnél neki, én is, de véleményem szerint, a világra nincs hatása.
 
Fent