Továbbítva Tapasztalati pont

Mr. T.

THE DEVIL
igazán elvetemültnek kell lenni ahhoz, hogy valaki egy halott világra költözzön :D

sok mindent láttam én már.. szerintem bőven lenne 1-2 elvetemült.. :D

Semennyire, mert pb nem létező dolog, a 20ból 15 embert beszélni se láttam soha csak dolgoznak, a maradék 5 meg eljárhatna elosztott erővel harcokra.

azokon is vinnék az összes erődöt.. :P
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
gondolj bele, ha Kentucky-n megjelenne az ElDo-s top20.. mennyire borítaná fel az erő-egyensúlyt? :)
Engem nem zavarna, legalább lenne élet a szerveren, de amúgy ez nem logikus, hogy egy aktív szervert csapnának egy haldoklóhoz. Ennek éppen fordítva kellene lennie ahol csak az a pár játékos költözne mondjuk Eldóra aki még játszik Kentuckyn.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Engem nem zavarna, legalább lenne élet a szerveren, de amúgy ez nem logikus, hogy egy aktív szervert csapnának egy haldoklóhoz. Ennek éppen fordítva kellene lennie ahol csak az a pár játékos költözne mondjuk Eldóra aki még játszik Kentuckyn.

na jó, de aki ElDo-ról akarna menni mondjuk Flo-ra, akkor ezt eleve kizárnád? :)
egyébként.. nagyon eltértünk a tárgytól.. lehet, h ezt egy külön "ötletnek" lehetne "kibeszélni"..? :)
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
na jó, de aki ElDo-ról akarna menni mondjuk Flo-ra, akkor ezt eleve kizárnád? :)
egyébként.. nagyon eltértünk a tárgytól.. lehet, h ezt egy külön "ötletnek" lehetne "kibeszélni"..? :)
Engem az érdekelne hogy oké nem megy a top 20, de velük mi lesz akkor? Sose mehetnek máshová tehát kuka a karakter? Amúgy szerintem a top 20nak van karaktere jelenleg is floridán és nem biztos mindenki akarná is törölni, szóval ez nehéz kérdés, amire szerintem még évekig nem is kapunk választ.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ne gondolkodjatok feleslegesen meg kell nezni mennyi szepen kidolgozott otlet valosult meg 10ev alatt :) sose lesz valtozas a jatek ki fog halni az inno majd koltseget fog csokkenteni, aztan a maradek koltozhet kulfoldre, ez a jovo.
Én mondjuk a külföldre költözést értékelem főleg hogy utolsó lesz eldó ami költözhet bárhová is
 

Mr. T.

THE DEVIL
Engem az érdekelne hogy oké nem megy a top 20, de velük mi lesz akkor? Sose mehetnek máshová tehát kuka a karakter? Amúgy szerintem a top 20nak van karaktere jelenleg is floridán és nem biztos mindenki akarná is törölni, szóval ez nehéz kérdés, amire szerintem még évekig nem is kapunk választ.

aranyrögért mondjuk mehetnének.. :)
meg azt hozzátenném, h költözni nem csak magyar szervereken belül lehet, hanem bármely nemzetközire.. :)

jó, a másik játékban azért 2-3 évente van szerverösszevonás.. és kicsit sűrűbben nyílnak a szerverek, mint itt.. ( de minek..? )
 
Fent