Kedves Játékosok,
Az idei év téli minieseményét itt vitathatjátok meg egymás között.
Üdvözlettel,
A The West Csapata
Az idei év téli minieseményét itt vitathatjátok meg egymás között.
Üdvözlettel,
A The West Csapata

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Jegyzet: This feature may not be available in some browsers.


Telibe, ezért sem érdemes se fejlesztési ötletet írni se javasolni bármit, úgyse lesz belőle semmi.
Ja az a másik,hogy 60-70 kalandtárgyat dobott nagyon sok embernek betanNem értem mi a bajotok. Hát nem megéri több ezer 15 secet elnyomni kb 50-60 kalandtárgyért ami a piacon se kell majd senkinek és még a shopban is megvehető?
megérősNem értem mi a bajotok. Hát nem megéri több ezer 15 secet elnyomni kb 50-60 kalandtárgyért ami a piacon se kell majd senkinek és még a shopban is megvehető?
Ja az a másik,hogy 60-70 kalandtárgyat dobott nagyon sok embernek betanmegérős

Úgy látom más is hasonló gondokkal küzd a hópehely találás ügyében. Az esemény kezdete óta folyamatosan dolgozik a karakter, + buffal emelve amit lehet. Nos, az eredmény, eddig 2, azaz kettő db hópehely. Lehet, hogy csak nekem van rossz szériám, de számomra bosszantó az ilyen eredménytelenség.
Igyekszem 10 perces munkákat vinni amikor csak gépnél tudok lenni. Általában így tolom a napi feladatokat.15 sec vagy 1 órás melókat csinálsz?
Igyekszem 10 perces munkákat vinni amikor csak gépnél tudok lenni. Általában így tolom a napi feladatokat.