Szabadulj ki, ha tudsz!

DeletedUser

Vendég
Na oké ebből elég!Figyu player!Tudom hogy ma tiszta dühös vagy rám de ezért nem kell izélni engem!Egyébként már egyértelmű!:(
 

DeletedUser

Vendég
Ez igaz.Player ő nem égetet le téged Magyarország színe elött.
 

DeletedUser

Vendég
Oké most akkor elég ez a dolog.Mondom:A nagy SENKI
kijutottam
 

DeletedUser

Vendég
nem írt senki elfogást én írok

elfogtalak

Egy cellába zártalak.A rácsok elektromosak így ha hozzáérsz valamelyikhez meghalsz.Az őrök nem alszanak el mert váltják egymást és nem engednek ki semmiért és nem férsz át a rácson.A celában csak egy szellőző van.Nem teleportál ki téged senki és a szelőzőben van egy bomba.Ha a szellőzővel próbálsz meg kijutni van 10 órád hogy hatástalanitsd a bombát mert ha nem elcseszed és ujat írok.A kulcs nálam van de én Havain élvezem a szabadságot te meg egy cellában vagy Sydneyben(Ausztrália fővárosában).Írd le a bomba lelőhelyét helyesírási hiba nélkül(még akkor is ha én elkövetek valamennyit)
és a bomba hatástalanítási kódját

A bomba lelőhelye:[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái: az első számjegy egyjegyű és páros
a második a szerenceszámom
a harmadik a fórumnevem egyik betűje
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van
 

DeletedUser

Vendég
nem írt senki elfogást én írok

elfogtalak

Egy cellába zártalak.A rácsok elektromosak így ha hozzáérsz valamelyikhez meghalsz.Az őrök nem alszanak el mert váltják egymást és nem engednek ki semmiért és nem férsz át a rácson.A celában csak egy szellőző van.Nem teleportál ki téged senki és a szelőzőben van egy bomba.Ha a szellőzővel próbálsz meg kijutni van 10 órád hogy hatástalanitsd a bombát mert ha nem elcseszed és ujat írok.A kulcs nálam van de én Havain élvezem a szabadságot te meg egy cellában vagy Sydneyben(Ausztrália fővárosában).Írd le a bomba lelőhelyét helyesírási hiba nélkül(még akkor is ha én elkövetek valamennyit)
és a bomba hatástalanítási kódját

A bomba lelőhelye:[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái: az első számjegy egyjegyű és páros
a második a szerenceszámom
a harmadik a fórumnevem egyik betűje
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van

Lelőhely:23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra

Hatástalanítás:Nem tudom,tippelek:1.:2 :unsure: 2.:6 :unsure: 3.:c :unsure: 4.:e :unsure: 5.:W :unsure: 6.:625 :unsure:
(Tuti nem lesz jó....)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lelőhely:23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra

Hatástalanítás:Nem tudom,tippelek:1.:2 :unsure: 2.:6 :unsure: 3.:c :unsure: 4.:e :unsure: 5.:W :unsure: 6.:625 :unsure:
(Tuti nem lesz jó....)

a 6. tipednél jelzem hogy páratlant írtál de még mást is elcsesztél de voltak találataid is a lelőhely pedig jó
 

DeletedUser8034

Vendég
A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái:8
a második a szerenceszámom: 7
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: a
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: o
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: 714

:whistle:
 

DeletedUser

Vendég
A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái:8
a második a szerenceszámom: 7
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: a
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: o
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: 714

:whistle:

én a sajátomra értettem így a nagyrész rossz de egy kevés jó itt is van és nem írtad le a lelőhelyet
 

DeletedUser8034

Vendég
Lelőhely:23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra


A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái:4
a második a szerenceszámom: 10
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: c
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: t
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: 102

Kód: 410ctI102

:whistle:
 

DeletedUser

Vendég
Lelőhely:23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra


A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái:4
a második a szerenceszámom: 10
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: c
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: t
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: 102

Kód: 410ctI102

:whistle:

Most csak annyi hogy nem talált
 

DeletedUser8034

Vendég
Ez lesz az utolsó tippem, plusz ok fejtés, hogy miért :D


A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái: 6
a második a szerenceszámom: 6
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: h
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: t
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: 620


Lelőhely:23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra

Lehetőségek

1) 2-4-6-8
a második a szerenceszámom: csak egy, kettő, vagy háromjegyű lehet, esélyes a 6, vagy a 20 (születési dátum :D)
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: c,h,r,i,s,t,a,n,
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: t, érted Tulajdonság kezdőbetűje :D
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I (legtöbb sport autó I betűre végződik, nem hiszem, hogy pl az Opel-ra gondoltál)
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: A szerencse szám ha megvan, nagy segítség lesz. Utána már csak egy kis szerencse kell :D

Ígérem, befejeztem :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez lesz az utolsó tippem, plusz ok fejtés, hogy miért :D


A bomba hatástalanítási kódjának kordinátái: 6
a második a szerenceszámom: 6
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: h
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: t
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: 620


Lelőhely:23m előre,43m balra,58m jobbra,12m balra

Lehetőségek

1) 2-4-6-8
a második a szerenceszámom: csak egy, kettő, vagy háromjegyű lehet, esélyes a 6, vagy a 20 (születési dátum :D)
a harmadik a fórumnevem egyik betűje: c,h,r,i,s,t,a,n,
a negyedik tulajdonság kezdőbetűje: t, érted Tulajdonság kezdőbetűje :D
az ötödik egy autómárka utolsó betűje és nagybetű: I (legtöbb sport autó I betűre végződik, nem hiszem, hogy pl az Opel-ra gondoltál)
a hatodik háromjegyű páros szám és az elején a szerenceszámom van: A szerencse szám ha megvan, nagy segítség lesz. Utána már csak egy kis szerencse kell :D

Ígérem, befejeztem :D

a tulajdonságnál úgy értettem hogy pl: okos,bátor,ügyes,buta,lassú,ravasz és így tovább és ki mondta/írta hogy sportautóról van szó
 

DeletedUser

Vendég
lejárt az idő írok ujat

elfogtalak

egy szobában vagy.Az őrök nem dölnek be semminek.A szobában nincs szellőző és nem teleportál ki téged senki.Csak egy WC van a szobában és csak egy pisztolyod van 1 golyóval de 3-an vannak az őrök AK47-el felszerelve.A kulcs az olyan messze van hogy kikéne szabadulnod ahoz hogy lásd és nem éred el
 

DeletedUser

Vendég
lejárt az idő írok ujat

elfogtalak

egy szobában vagy.Az őrök nem dölnek be semminek.A szobában nincs szellőző és nem teleportál ki téged senki.Csak egy WC van a szobában és csak egy pisztolyod van 1 golyóval de 3-an vannak az őrök AK47-el felszerelve.A kulcs az olyan messze van hogy kikéne szabadulnod ahoz hogy lásd és nem éred el

Nem mondtad hogy be van zárva az ajtó!:D
Kinyitom az ajtót,a pisztolyommal lelövök 1 őrt,elveszem a fegyverét,azzal lelövöm a többit,szabad vagyok!!!

Elfogtalak!!!

1 titánium szobába vagy,nincs ajtó,ablak sincs,nincs semmid,senki nem tudja hogy itt vagy,51214 őr áll a titánium szoba előtt.
 

DeletedUser

Vendég
hát van egy szelőző a szobában.Kimászok rajta szabad is vagyok.

elfogtalak

Egy Atomerőműbe zártalak és elindítottam a magolvasztást tehát 3 órád van elhagyni a várost(Chicagot Ejtsd:Csikágót).A kulcs az nálam van de én elhagytam már a kontinenset is.A várost csak egy repcsivel tudnád elhagyni.De lekell írnod ahoz a repülő lelőhelyét(tudod kezelni a repcsit).Vagy leálíthatod a Magolvasztást de akkor meg kell fejtened a kódot.

lelőhely:[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]768m előre 679m balra 945m jobbra[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

hatástalinátási kordináták:
Első egy kétjegyű betű amiben szerepel az s német írásmódal
Második a szerencseszámom
Harmadik egy topic első betűje
Negyedik egy autómárka első betűje(kisbetűvel írva)
 

DeletedUser

Vendég
hát van egy szelőző a szobában.Kimászok rajta szabad is vagyok.

elfogtalak

Egy Atomerőműbe zártalak és elindítottam a magolvasztást tehát 3 órád van elhagyni a várost(Chicagot Ejtsd:Csikágót).A kulcs az nálam van de én elhagytam már a kontinenset is.A várost csak egy repcsivel tudnád elhagyni.De lekell írnod ahoz a repülő lelőhelyét(tudod kezelni a repcsit).Vagy leálíthatod a Magolvasztást de akkor meg kell fejtened a kódot.

lelőhely:[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]768m előre 679m balra 945m jobbra[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]

hatástalinátási kordináták:
Első egy kétjegyű betű amiben szerepel az s német írásmódal
Második a szerencseszámom
Harmadik egy topic első betűje
Negyedik egy autómárka első betűje(kisbetűvel írva)

A repülő lelőhelye:768m előre,679m balra,945m jobbra,és szabad vagyok!

Írjon valaki más
 
Fent