Sasfészek

DeletedUser

Vendég
Csak nézzük meg az üzeneteid idejét és kitűnik hogy ki a kocka
23.15- 23.40 - ma - 12.10 - 15.20 -18.00
És még te mondod nekem hogy kocka vagyok :D
Azért gondoltam hogy te jobban tudad hogy én mi vagyok :rolleyes:---> és inkább ez a szánalom:p
 

DeletedUser

Vendég
Csak nézzük meg az üzeneteid idejét és kitűnik hogy ki a kocka
23.15- 23.40 - ma - 12.10 - 15.20 -18.00
És még te mondod nekem hogy kocka vagyok :D
Azért gondoltam hogy te jobban tudad hogy én mi vagyok :rolleyes:---> és inkább ez a szánalom:p

Bocsassmeg tehetek rola h a munkámhoz szügséges számítógépes kapcsolat?:cool: és 1 üzenet ereéig ráérek munka közbenis.
 

DeletedUser

Vendég
Na én meg magasról teszek rád :D,senkinek se kell bizonyítanom főlleg nem egy "ilyen" embernek hogy ki vagyok! ennyit rólad , bármit írsz már megse nézem annyire nem érdekelsz :rolleyes:életem is van kocka se vagyok és "nekem" van jobb dolgomis mint veled vitatkozni .
 

DeletedUser

Vendég
Na én meg magasról teszek rád :D,senkinek se kell bizonyítanom főlleg nem egy "ilyen" embernek hogy ki vagyok! ennyit rólad , bármit írsz már megse nézem annyire nem érdekelsz :rolleyes:életem is van kocka se vagyok és "nekem" van jobb dolgomis mint veled vitatkozni .

"van jobb dolgomis mint veled " :eek: tudomén hogy gépezel minthogy vitatkozz 1 "ilyen" emberrel akinek van élete mi?
Még ilyet ha az emberenek van élete már ujjal mutogatnakrá:)
 

DeletedUser

Vendég
"van jobb dolgomis mint veled " :eek: tudomén hogy gépezel minthogy vitatkozz 1 "ilyen" emberrel akinek van élete mi?
Még ilyet ha az emberenek van élete már ujjal mutogatnakrá:)


Ez a Topic Sasfészek város részére jött létre. Abból a célból ,hogy a város ügyeit és a városlakók egymással összeismerkedjenek barátkozzanak stb.
Nem abból ,hogy egymást sértegessétek ezt amúgy tiltja a szabályzat is.
Ez egy figyelmeztetés volt, kérem a jövőbe erre ügyeljen a topic gazdája.
Fogjatok kezet beszéljétek meg h kinek mi a kedvenc söre és szívjátok el a békepipát.
 

DeletedUser

Vendég
csak szóban figyelmeztessem őket? Mivel hát a fórum ez egyém csak Maxy hozta létre mivel nekem nem volt hozzá jogom
 

DeletedUser

Vendég
csak szóban figyelmeztessem őket? Mivel hát a fórum ez egyém csak Maxy hozta létre mivel nekem nem volt hozzá jogom

Kedves barátom ha a forum a tiéd és csak maxynek van hozzá joga akkor lehet h hülye vagyok de akkor mégsem a tiéd hanem maxy é mivel ö csinálta és neki van joga hozzá.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Kedves barátom ha a forum a tiéd és csak maxynek van hozzá joga akkor lehet h hülye vagyok de akkor mégsem a tiéd hanem maxy é mivel ö csinálta és neki van joga hozzá.:cool:

Ez igaz, de én kértem meg rá, mivel egyszerü halandó nem csinálhat fórumot, amiatt, hogy soka hülye sok fórumot hozott létre.
 

DeletedUser

Vendég
Na pénz megvan, az energi legyen velem és holnap remélem felépítem a várost :D
 

DeletedUser299

Vendég
Solomon nem roszbol mondom de azért nem szánalma ssenki mert kocka.
Tudod a gépezés néha Fügöséget okoz.
valaki le tud szokni valaki nem.
Pl. én egész nyáriszünetemet gépe lött töltötem és fullra csak Wow-oztam elégé sok volt de most isnét suli és szeptember ota kb 1 orát ülök hétköznap a gépnél.
de mivel informatikus leszek igy a suliban is sok infi orám van olyankor föl szoktam nézni ide:)
Hétvégén max 7-8 orát gépezek olyankor ki játszom magam és simán ki birom ujra hétvégéig ebböl is látszik hogy ki lehet jönni a függöségböl:)
 

DeletedUser

Vendég
Solomon nem roszbol mondom de azért nem szánalma ssenki mert kocka.
Tudod a gépezés néha Fügöséget okoz.
valaki le tud szokni valaki nem.
Pl. én egész nyáriszünetemet gépe lött töltötem és fullra csak Wow-oztam elégé sok volt de most isnét suli és szeptember ota kb 1 orát ülök hétköznap a gépnél.
de mivel informatikus leszek igy a suliban is sok infi orám van olyankor föl szoktam nézni ide:)
Hétvégén max 7-8 orát gépezek olyankor ki játszom magam és simán ki birom ujra hétvégéig ebböl is látszik hogy ki lehet jönni a függöségböl:)

örülök neki h kibirod:d am énis informatikus leszek.... en nemgépezek sokat de néha rámtör megha gépezek akkor nem játszok többet 1-2 oránál... jah és tvkarim van a gépbe szal.. :/ ezen nézek tv t is meg minden éjjel nappalmegy de alighasználom csak tv re meg neha valaszolgatok:D vizipipázás közben szal...
 

DeletedUser

Vendég
Város alapítás

Sasfészek város építése elkezdődött!!
 
Fent