Sasfészek

DeletedUser

Vendég
Hali mindenkinek!

Létrehozom Sasfészket a jövő héten. Ha bárkit szeretettel várok nincs ponthatár. Adó egyenlőre biztos hogy nem lesz.

Köszönöm a topicot!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!!

Szeretnék csatlakozni , aktív rendes dolgos játékos vagyok aki bármennyit áldoz a falujáért ha kell!!!:)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm , -.-
De ezt meg honnan veszed ez nem egy olyan játék amin órákat kell ölni ...
és attól hogy egy nap párszol feljövök miért ne lenne életem ?:confused:
Erről ennyi a véleményem.
 

DeletedUser

Vendég
Sol, túl sok South Parkot nézel?
Attól hogy valaki kocka, még lehet félélete, ha csak kicsit kocka, akkor akár egy két harmad is :D
 

DeletedUser

Vendég
.

Köszönöm , -.-
De ezt meg honnan veszed ez nem egy olyan játék amin órákat kell ölni ...
és attól hogy egy nap párszol feljövök miért ne lenne életem ?:confused:
Erről ennyi a véleményem.

Kedves barátom erre csak annyit tudok valaszolni h elöbb aztirtad h csomo idöt áldoznál rá háát... megaztán kitudja biztos h nem csak a The West el játszol....
 

DeletedUser

Vendég
:D

Am rájöttem h tökjó dolog forumozni.... lehet sok embert baszogatni :D szoval kira:cool:
 

DeletedUser

Vendég
hotel

a hotel elkeszult!!!(roberttown) mindenkit varunk!!! hitel NINCS!!
 

DeletedUser

Vendég
Szeretnék csatlakozni , aktív rendes dolgos játékos vagyok aki bármennyit áldoz a falujáért ha kell!!!:)

Oké felirtalak! remélem minnél elöbb meglesz a város.:cool:

Solomon, ha szeretsz fórumozni = sokat fórumozól = sokat vagy gép elött = neked sincs csak fél életed :D
 

DeletedUser

Vendég
Oké felirtalak! remélem minnél elöbb meglesz a város.:cool:

Solomon, ha szeretsz fórumozni = sokat fórumozól = sokat vagy gép elött = neked sincs csak fél életed :D

Baratom tudod ha szeretsz valamit azt nemmindig csinálod pl szeretsz baszni de mégsem baszhatsz mindig!:)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem amit Solomon csinál az a szánalmas például én nem élvezem azt hogy beszólok másoknak :rolleyes:,meg amúgy is törődj a magad dolgával:p.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem amit Solomon csinál az a szánalmas például én nem élvezem azt hogy beszólok másoknak :rolleyes:,meg amúgy is törődj a magad dolgával:p.

hát mitismondjak erre :D ha szerinted az szánalom h baszogatok masokat akkor a tedolgod de szerintem az a szánalom ha egész nap a gép elött ülsz....
 
Fent