Rekordok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15763

Vendég
Fényképpel elfogadnám, de ha valaki nekem elmondja, hogy kell westfortson leolvasni, megköszönném.

Ha csak 1 ember lő bele, megtudjuk nézni a westfortson, de ha 5 ember lőtt az adott illetőbe abba a körbe, és ott születik a sebzés, akkor az ellenőrizhetetlen sztem... mert tudnunk kellene a maradék ember sebzését is, hogy mennyit lőtt ki XYból. E infok nélkül ellenőrizhetetlen a westfortson is. Marad a kép sztem, vagy elhiszed vagy nem alapon. :)
 

Kanyim

Veteran Member
- legnagyobb okozott sebzés: TarrJános, v1, 3830 ép |

tarr jani floris. (legalábbis meglepődnék ha lenne egy ugyanolyan bika puffogó karija v1-n :D )
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Két rekordot frissítenék egy barát tanácsára:

- legmagasabb elért szint fejleszthető tárgyaknál (10000$ feletti vételárú): Krissz Nix, Florida, Pontos átalakított Winchester (38.000$) – 5. szint - Felvettem a beírásig floridán a karakteremre, hogy látható legyen!

Legtöbb életerő (más kaszt): Krisztoph Snow, El Dorado, Kalandor, 13130, http://prntscr.com/grnggn
 

Kenneth G

Kroki-fan
Két rekordot frissítenék egy barát tanácsára:

- legmagasabb elért szint fejleszthető tárgyaknál (10000$ feletti vételárú): Krissz Nix, Florida, Pontos átalakított Winchester (38.000$) – 5. szint - Felvettem a beírásig floridán a karakteremre, hogy látható legyen!

Legtöbb életerő (más kaszt): Krisztoph Snow, El Dorado, Kalandor, 13130, http://prntscr.com/grnggn
Első frissítve, másodikat csak akkor fogadom el, ha azzal az életerővel vagy erődharcon (így tudom csak ellenőrizni)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ha csak 1 ember lő bele, megtudjuk nézni a westfortson, de ha 5 ember lőtt az adott illetőbe abba a körbe, és ott születik a sebzés, akkor az ellenőrizhetetlen sztem... mert tudnunk kellene a maradék ember sebzését is, hogy mennyit lőtt ki XYból. E infok nélkül ellenőrizhetetlen a westfortson is. Marad a kép sztem, vagy elhiszed vagy nem alapon. :)
Erről meg jut eszembe, lassított felvételen meg lehet nézni, hogy mennyit sebzett, persze csak ha lehet tudni az illető nevét,
 

DeletedUser15763

Vendég
Erről meg jut eszembe, lassított felvételen meg lehet nézni, hogy mennyit sebzett, persze csak ha lehet tudni az illető nevét,

Aki sebezte, és akibe sebezte, mind2 nevét tudod. Csak rájuk kell keresned név szerint. Lassú felvételek alapján tényleg be lehet rajta bizonyítani. Visszanéztem egy meccset leglassabb módszerrel. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent