Rekordok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Kanyim

Veteran Member
Kenneth G-t kérdezném hogy nem lehetne szétválasztani az erődös rekordokat ? Például a régi világokat és a 2 évnél újabbakat külön kezelve ?
Mi már nyáron kinevettük magunkat amikor egy 1700 épés megdöntötte a kitéréses rekordot (238 - http://prntscr.com/gnj5lq) és elkönyveltük Iowa világot...

Elvégre kicsit sántít a rekord ha egy 130as szintűre az 50es, rosszul felszerelt játékosok puffognak... nem nagyon lehet ezt összehasonlítani egy régi világos éles harccal.

Az új világon játszóknak is jó lenne a szétválasztás, mivel akkor a sebzéses rekordokba ők is beleszólhatnának a maguk szintjén...
Elvégre nem tudnak még úgy sebezni felszerelés és szintek hiányában (no meg nagy épés célpontok nélkül)..
 

Kenneth G

Kroki-fan
Kenneth G-t kérdezném hogy nem lehetne szétválasztani az erődös rekordokat ? Például a régi világokat és a 2 évnél újabbakat külön kezelve ?
Mi már nyáron kinevettük magunkat amikor egy 1700 épés megdöntötte a kitéréses rekordot (238 - http://prntscr.com/gnj5lq) és elkönyveltük Iowa világot...

Elvégre kicsit sántít a rekord ha egy 130as szintűre az 50es, rosszul felszerelt játékosok puffognak... nem nagyon lehet ezt összehasonlítani egy régi világos éles harccal.

Az új világon játszóknak is jó lenne a szétválasztás, mivel akkor a sebzéses rekordokba ők is beleszólhatnának a maguk szintjén...
Elvégre nem tudnak még úgy sebezni felszerelés és szintek hiányában (no meg nagy épés célpontok nélkül)..
Szét lesz választva, a régi rekordot meg visszarakom.
 

DeletedUser16704

Vendég
Ha jól látom új magyar rekordot döntöttem, méghozzá nem is munkás karival:)
Legmagasabb TP templomépítéssel: 5777 tp , Florida, Sophisticated
Jelentés kint a profilomon (Sophisticated)
 

DeletedUser17483

Vendég
szép estét
hamár Hawaii külön van a többitől, akkor neveznék 2 rekordra :D

legnagyobb sebzés nem párbajhős karakterrel: 1240
legnagyobb összsebzés nem párbajhős karakterrel: 14952

jelentés(de a profilomon is rajta van) : [report=1629265941f7b61c95]Erődharcjelentés: Bittersweet[/report]

bár nem tudom, hogy hogy lehet bizonyítani a sebzést ....
 

Kenneth G

Kroki-fan
szép estét
hamár Hawaii külön van a többitől, akkor neveznék 2 rekordra :D

legnagyobb sebzés nem párbajhős karakterrel: 1240
legnagyobb összsebzés nem párbajhős karakterrel: 14952

jelentés(de a profilomon is rajta van) : [report=1629265941f7b61c95]Erődharcjelentés: Bittersweet[/report]

bár nem tudom, hogy hogy lehet bizonyítani a sebzést ....
Fényképpel elfogadnám, de ha valaki nekem elmondja, hogy kell westfortson leolvasni, megköszönném.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent