Nemzetközi Erődharc Bajnokság kibeszélő

Kenneth G

Kroki-fan
Jó felszerelést ma már bárki össze tud szedni, maximum a prémium lehet a különbség.

Sőt, még annyi se, az elérhető prémmedálok miatt. Illetve a napi rögök.

De az előbbit kihúzhatjuk. Marad az utóbbi. Még csak rögöt sem kell venned, máris addig kitart a prémed, mert 5 naponta kapsz 15 rögöt...
 

DeletedUser15763

Vendég
Sőt, még annyi se, az elérhető prémmedálok miatt. Illetve a napi rögök.

De az előbbit kihúzhatjuk. Marad az utóbbi. Még csak rögöt sem kell venned, máris addig kitart a prémed, mert 5 naponta kapsz 15 rögöt...

5 nap alatt lefut 5 erődharc, mire 50 rög összejön eltelik 20 nap... az 20 erőd... Jó, ha az eseményt nézzük heti 2-3 erődharcot terveznek, ha jó emlékszek, de akkor is lefut 12 erőd, mire az 50 rög összejön, addigra simán kieshettek a játékból is.
Szóval 1 sms nem drága. :) Pia, cigi helyett költesz rá, oszt megvan oldva.
Prémesek kellenek leginkább a ruszkik ellen. 13k épes kalandor prémmel nagyon ütős tud lenni, vagy 23k épes katona és stb.
 

Kenneth G

Kroki-fan
5 nap alatt lefut 5 erődharc, mire 50 rög összejön eltelik 20 nap... az 20 erőd... Jó, ha az eseményt nézzük heti 2-3 erődharcot terveznek, ha jó emlékszek, de akkor is lefut 12 erőd, mire az 50 rög összejön, addigra simán kieshettek a játékból is.
Szóval 1 sms nem drága. :) Pia, cigi helyett költesz rá, oszt megvan oldva.
Prémesek kellenek leginkább a ruszkik ellen. 13k épes kalandor prémmel nagyon ütős tud lenni, vagy 23k épes katona és stb.

Én a 3 napos prémre gondolok, ami 12 rög. Így "csak" 3 nap csúszik ki.
 

subabe

Active Member
Halihó!

Saját tapasztalatom szerint bob szettben egy full épes katona sokkal tovább bírja, mint full épes ruhában. Igaz, hogy nem 22-23k élete van hanem csak 15-16, de így is tovább bírja. ;)

üdv: sub
 

subabe

Active Member
Illetve még az a kérdésem lenne, hogy a versenyhez a képesség és tulajdonságpontok is másolásra kerülnek-e vagy újra eloszthatóak lesznek?
 

DeletedUser15763

Vendég
Illetve még az a kérdésem lenne, hogy a versenyhez a képesség és tulajdonságpontok is másolásra kerülnek-e vagy újra eloszthatóak lesznek?

Valahol macsek azt írta, ha jó rémlik, h átmásolnak mindent, de újra oszthatóként. Magyarul ha van 205 tulajdonságod, és 565 képességed (150-es karakternek kb ennyije van) minden átmegy egybe, és újra oszthatód őket, mintha felejtés italát ittad volna meg.

Halihó!

Saját tapasztalatom szerint bob szettben egy full épes katona sokkal tovább bírja, mint full épes ruhában. Igaz, hogy nem 22-23k élete van hanem csak 15-16, de így is tovább bírja. ;)

üdv: sub

Kalandorként a 13k épes felderítővel jobban bírom, mint a bobbal. :) Pláne, ha a prémet betolom. :) Szóval a szettek már igen csak kaszt függőek újabban. A Felderítő szett egy kincs a kalandorok alá, de szerintem a katonák alatt is szépen muzsikál, de nekik inkább a deadot érzem jobbnak, mivel az ép mellett add ellenállást is, és bob lószettel vegyítve, azért annyira nem rossz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10023

Vendég
Lesz majd lehtőség nyomon követni a harcokat?? Inspector karaktereket ha lehetne csinálni a szerverre jó volna :P
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ilyen nem lesz,viszont majd egyeztetek néhány külföldivel,hogy YouTube-on élőben nyomjuk le majd a meccseket.
 

DeletedUser2847

Vendég
A facebook poszt végre visszahívott a fórumra... Valamiért úgy érzem hogy nem fogok tudni bekerülni a csapatba, pedig egy pillanatig reménykedtem :(

Kezdeményezés jó, kivitelezés kevésbé, de ezt meg leírták előttem. Azért sok sikert mindenkinek, én szurkolni fogok szoknak akiket ismerek, azoknak akiket akiket nem, azoknak is... Majd a harcokon :p
 

Kanyim

Veteran Member
Ha az angol fórumot átböngésszük akkor néhány érdekes dologra megleljük a választ. (elnézést ha ezek eddig csak nekem kerülték el a figyelmemet)

- Senkinek sem kell előtte átpontoznia mert az átkerülés után a pontjaink nem lesznek elosztva. pl 137es szinten 137 sorunk és 411 pontunk lesz. A kalandokkal megszerzett pontok, valamint a vásárolt pontok nem fognak átkerülni !!!

- Azon a világon nem lehet majd pontokat venni rögökért.

- Valamint érdekelne hogy csak az angol játékosoknak lesz az a lehetőség felkínálva hogy becsatlakozzanak azokhoz a nemzetekhez akik nincsenek tele ? (mert ott azt mondják hogy amelyik nemzetek nem lesznek tele azokhoz az angol csapatba be nem kerülő játékosok bekerülhetnek...)
 

DeletedUser11264

Vendég
Ha az angol fórumot átböngésszük akkor néhány érdekes dologra megleljük a választ. (elnézést ha ezek eddig csak nekem kerülték el a figyelmemet)

- Senkinek sem kell előtte átpontoznia mert az átkerülés után a pontjaink nem lesznek elosztva. pl 137es szinten 137 sorunk és 411 pontunk lesz. A kalandokkal megszerzett pontok, valamint a vásárolt pontok nem fognak átkerülni !!!

- Azon a világon nem lehet majd pontokat venni rögökért.

- Valamint érdekelne hogy csak az angol játékosoknak lesz az a lehetőség felkínálva hogy becsatlakozzanak azokhoz a nemzetekhez akik nincsenek tele ? (mert ott azt mondják hogy amelyik nemzetek nem lesznek tele azokhoz az angol csapatba be nem kerülő játékosok bekerülhetnek...)

Az első két pont egyelőre úgy tűnik, hogy igaz, DE hivatalosan azt, hogy nem kell pontozni még nem erősítették meg a szervezők. Ahhoz, hogy rögért meg ne lehessen pontot venni, pedig még fejlesztés kell, ami az elmúlt idők sikersztoriját figyelembe véve nem biztos hogy sikerül.

A nemzetközi szerveren jelentkezők pedig azért egészíthetik ki - ha szükséges és a létszám így kívánja - a hiányos csapatokat, mert náluk fog zajlani az esemény (vagyis ha nincs ló, jó a szamár elven csatlakoznak).
 

DeletedUser11468

Vendég
Azt szeretném kérdezni macsek,hogy ugye úgy írtad,hogy a táskádban kell legyen addig amíg elküldted a levelet stb tegyük fel mondjuk 1-2 napig a levél elküldése után és,ha onnastól kezdve már nincs attól függetlenül átkerül??
 

Cherrug

Well-Known Member
Azt szeretném kérdezni macsek,hogy ugye úgy írtad,hogy a táskádban kell legyen addig amíg elküldted a levelet stb tegyük fel mondjuk 1-2 napig a levél elküldése után és,ha onnastól kezdve már nincs attól függetlenül átkerül??

Megkérdezzük, kis türelmet kérünk.
 
Fent