Mi lennél ha...

senki600

Egy vasútbarát
Ha rossz alatt a számomra gyűlölt kajára gondolsz, akkor legyen cukorborsó
Mi lennél ha márka lennél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Gyilkosság, lehetőleg jó fajta krimis (mint példa egy véletlen gyilkosság teli furcsaságokkal ahol a végén a gyilkos kés egy emeleti házból eset ki az ablakon a véletlen folyamán pont az áldozat hátába).

Mi lennél ha kívánság lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
három kívánság
Mi lennél ha iskolában/óvodában/koliban dolgozó egyén lennél (takarító, karbantartó ér)?
 

krcsirke

el pollo diablo
Egyértelműen karbantartó, mikor kisiskolás voltál emlékszem, hogy szólt a haverjának, hogy tartsanak együtt világháborús bemutatót, kb 4 asztalnyi cucc teli volt velük, külön asztal a fegyvereknek, illetve jó pár egyenruha is volt. Szóval akkor részemről egész menőnek tartottam a karbantartót, hogy ilyen érdekes hobbija van.

Mi lennél ha telódon alkalmazás lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem sok minden van a telefonomon, de lennék képszerkesztő program
Mi lennél ha ülő vagy fekvő alkalmatosság lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nehéz ez nekem, így mondom azt ami nem: cukormentes, mazsolás, túl sok gyümölcsös, tescos piskótából lévő, vmi mentes, nem fehérlisztből készülő (értsd: teljes kiőrlésű, legalábbis pékáru van ilyen, sztem a torta se akadály).
Mi lennél ha magas alkoholtartalmú ital lennél? (>20%)
 

senki600

Egy vasútbarát
dupla adag büfés hamburger (évszakonként 1-2-szer van nálunk, ekkor az is eszik aki nincs ott, mint én is) (és igen, májusban volt, aztán én valamiért dupla adagot kaptam sültkrumplival)
Mi lennél ha mogyorótartalmú étel, vagy ételhez való összetevő lennél?
 
Fent