Mi lennél ha...

senki600

Egy vasútbarát
Nem mozdony az, és 1 trágya sztem, de olyan pizza lennék, ami nem tartalmaz ananászt, meg tükörtojást.
Mi lennél ha az IC822 a gyorsvonati kocsi lennél, és min 4 bicikli szállítását lehetővé kell tenned?
 

senki600

Egy vasútbarát
Érni ér.
Krumplifőzelék.
Mi lennél ha az IC822-n az IC rész lennél, de kötelezően fülkésnek kell lenned, de nincs megkötve, hogy a kocsiban van 1. osztály is?
 

senki600

Egy vasútbarát
Az az ember, aki meggazdagszik.
Annyi baj van a Bautzeni 39-80 AB kocsival, hogy sajnos 1 sincs már forgalomba, de majd hozok képet róla, mert tavaly nyáron az egyik utolsót végigfotóztam, talán 2-t is.
Mi lennél ha Bautzeni kocsi lennél? (20-80 B, 19-80 A, 39-80 AB, 88-81 WRm, illetve 20-71 Bpmz, 10-71 Apmz)
 

senki600

Egy vasútbarát
Másodosztályú fülkés kocsi, 2 van állományban, 140km/h-ra alkalmas, nemzetközi forgalomban használható kicsit több mint 40 éves kocsi, amit imádok. Képen ennek a belseje, az egyik fülkéje
Aranyos kiscica.
Mi lennél ha Különvonat lennél olyan vasútvonalon, ahol van drót, és nem térsz le oda, ahol nincs, valamint merre mennél?
 

Csatolmányok

  • 20210522_101012.jpg
    20210522_101012.jpg
    695,4 KB · Megtekintések: 4

krcsirke

el pollo diablo
V41-es mozdony, kocsikat rád bízom és Budapest-Záhony-Budapest körmenet ér?

Mi lennél ha fagyi lennél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ez ér ebben a formában.
Tesóm vmi nutellás fagyit emlegetett, hogy van Bogláron, ha jó az, akkor az lennék, más esetbe nem tudom, de szeretem a nem hagyományosakat meg az extrémebbet, de az uborkást nem.
Kérdésem maradjon itt is, de most van olyan szakasz is, ahol dízellel kell menni(?)
 

krcsirke

el pollo diablo
Valamelyik erdei vasút lenne, lehetőleg olyan ahol még nem jártam és valahonnan szereznék egy C-50et és irány a Szalajka völgy!
 

senki600

Egy vasútbarát
A legélesebb kés a fiókban
Mi lennél ha te lennél az idén meghirdetett, de menetrendet és összeállításokat még nem tartalmazó balatoni Retró hétvége?
 
Fent