Kocsma

Pedro José Donoso

Veteran Member
Nem a dolcsi a nagyobb probléma ,hanem a rög, én is rögözök de nem mindegy milyen mértékben.
A rög is egy dolog,eventeken azért a nagyok sokat használnak,de szerintem a pénz is egy olyan dolog,amivel egy friss játékos ha máshonnan nem cserélget oda,nehezen fog haladni.
Egy jó szett florin 4 misi csont nélkül simán.
Na most erődre kell 2 jó szett,kell valami szedős,építős esetleg,párbajos..
Frissként nem túl barátiak az árak.
De ez mindig is így volt.
 

Pixel

Member
Van friss jatekos?

-Tapasztalatom szerint2-3 eve ugyanazok a jatekosok "klonozzak" magukat...
Ha kilehetne kerni a statot szinte biztos lennek benne, hogy az osszes vilagon nincs 300 jatekosnal tobb.... de lehet sokat mondtam. Inkabb 150 max.... De nyissunk uj szervert mert az kell :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
Van friss jatekos?

-Tapasztalatom szerint2-3 eve ugyanazok a jatekosok "klonozzak" magukat...
Ha kilehetne kerni a statot szinte biztos lennek benne, hogy az osszes vilagon nincs 300 jatekosnal tobb.... de lehet sokat mondtam. Inkabb 150 max.... De nyissunk uj szervert mert az kell :D

Ameddig az új szerveren a rögöt vásárlók behozzák azt a költséget, amennyibe a szerver elindítása került, addig nyílni fog új.. ez így megy minden más játékban is :)
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Az új játékosoknak nagyon baráti lehet a játék a kezdéskor:
4453 bővítmény megtekintése


Amúgy a sousa kabátot vinném flora ha működik egyáltalán a csere a két világ között
Ez egy általunk kért fejlesztés része, mely megakadályozza, hogy egy multi fiók szét spammelje a kocsmákat.

Eldon volt ebből probléma cca 6 hónapja. Tán még emlékeztek
 
Ha nem vezették volna be, akkor pár hónapja én felmentem volna random kihalt világokra idegesíteni másokat a dalaimmal. Szóval ellenem is jó volt.
This is a sad story that shattered me.
 
Fent