Kibeszélő Kincskeresés a Vadnyugaton!

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Mivel.nem hagyta mar elküldeni a szerkesztest, mert kifutottam az idobol:::::

Valtoztatas elott biztos elso lettem volna, Florida rogos beallitasai tökéletesek lettek volna 8 termek megtalalasara kevesebb mint 1 p alatt.

Igy mar nagyban a szerencsen mulik a helyezés, hogy kinek adja be hamarabb a 10 kulonbozo tárgyat, es nem pl 5 ovet ami 5 kategoriaba is jo lenne.


Kár, hogy ez a kincsvadaszat nem az ugyessegen alapul, hanem a szerencsen. A valtoztatas elott szerintem jobb volt, akkor csak 2 kategoria (elegáns es a lo) mulott a szerencsen, most mind a 10.

Persze, lehet hogy igy picit izgalmasabb, de nem feltetlen a legugyesebb fog nyerni, hanem a legszerencsésebb.


De az is lehet hogy igy lett jobb, es kiegyenlítődik a szerencsefaktor.
 

anti22

New Member
egyetlen problémám van a modosítással az, hogy már van 60+ oldalnyi jelentésem és nem mentettem el az összeset ami illene a kategoriákhoz csak az elsőt . Így vissza kell keresnem a jelentések között..... és még ez az idegesítő dolog is gátolya hogy gyorsan átnézhesem...
 

Csatolmányok

  • hiba.png
    hiba.png
    380,1 KB · Megtekintések: 4

jaklee

Veteran Member
egyetlen problémám van a modosítással az, hogy már van 60+ oldalnyi jelentésem és nem mentettem el az összeset ami illene a kategoriákhoz csak az elsőt . Így vissza kell keresnem a jelentések között..... és még ez az idegesítő dolog is gátolya hogy gyorsan átnézhesem...

Ezt a mondatot szerintem figyelmen kívül hagytad:
(csak azokat a jelentéseket tudjuk elfogadni, amelyeknek a dátuma 2023. augusztus 16. 12:00 és 2023. augusztus 31. 12:00 közötti dátum szerepel
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Szóval beküldéskor elég ha felveszem és arról küldök képet , plusz kiteszem a jelentéseket profilra?

Ha feltudod venni őket a képkészítés során, annak örülnék. Viszont a jelentések linkjét is csatold hozzá a poszthoz, ezzel is segítve, hogy könnyen összetudjuk vetni a profilod tartalmával és a kategória jelölést se felejtsd el a jelentések mellől (pl. kék szín: [link a jelentéshez] joker: [link a jelentéshez] ).
 
Fent